Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
8GB DDR3 LOPOV i PREVARANT!
STRANA 2 OD 6  
EVGA011 Re: ... 15.03.2014. 17:33 #545858

status: user
broj poruka: 578
Da a nasa policija na entuzijaste verovatno gleda kao na bolesnike koji se razbacuju sa novcem. Osecam kada bi te neko prevario za graficku od 500e da bi ti se smejali sem ako nemas veze i rodbinu tamo da radi i u tuzilastvu. Inace sam da ode neko. Pa jos malo pa bi vas okrivili kada bi rekli cenu njihove plate za jedan deo kompijuterski. Po njima ceo komp kosta 200-300e. Samo bi rekli drugi put vodi racuna.
Stare su to Srpske Nindza Kornjace koji su aktivni i agilni samo kada ih snimaju novinari, kada paradiraju na Uscu pred Dacicem, kada trguju sa dilerima droge i uzimaju proviziju. Droga u Srbiji je toliko prljava kazu ljudi iz policije koji su posteni da to samo na jedno vodi, policija uzima debelu proviziju i da bi dileri mogli da ih pokriju seku je sa svacime i ubijaju narod. E a kada treba da pronadju prevarante koji varaju narod nema ih nigde. Posaljite mail Ivici Dacicu sa pretnjom da vidite kako ce vas naci. A kada treba da nacu onoga ko je poslao cepanicu ponasaju se kao da Snoudena treba da pronadju i uhapse.
Ali zato skacu kroz obruce od vatre, upadaju u autobuse kroz stakla, skacu iz helikoptera naopacke i za koga to. Kada komanda zavisi od ljudi u odelima koji zivi u Evropi sa kojima ako se sukobis sa 6 meseci nema penzija narodu.

Treba narod da bita Aleksandra Vucica zasto dela i odrasli nemaju lekove i slobodnu trgovinu sa Evropom a policija Ivice Dacica nosi najbolju americku opremu, najmoderniju koja moze da se kupi. Ne svi, ali postoji u magacinina, narucivana je, placana ludilo mnogo para a ne mozemo nista sa njom jel ne smemo sami da odlucujemo nista. Kupuje se da se paradira pred narodom i da je on ubedjen da smo bolji nego ex yu republike, a nismo svesni da nas Crna Gora prestize, ona je skinula bukagije kada se odcepila.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 15.03.2014. 18:17 #545861

status: user
broj poruka: 1130
Evo ja im 2x4GB Kingston xyperx blue 1600 MHz(sa garancijom)
Ne treba mi a potreban mi je malo zivi kes jer imam 16 GB u kompu pa ko oce pare bi mi dobro dosle neka mi se javi preko maila poslao sam i Jezi ali mi se nije javio za sada...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Zerocool 15.03.2014. 18:43 #545863

status: user
broj poruka: 6875
POSTO?




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan ss 15.03.2014. 18:44 #545864

status: user
broj poruka: 3730
Sve ispod 15 000 dinara ne podleze krivicnom delu...


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp zero :) 15.03.2014. 18:47 #545865

status: user
broj poruka: 3466

Mislim da jeza nece, kupio je covek ram jel vidis u prvom postu :)


Kad se setim pre 4-5 godina brat glupavac sa 15 godina ode u grad da kupi telefon ponese 400 eura i na zelenjaku stane u red da razmeni valjda 380e je telefon bio i pridje mu cigan bez oka i kaze daj ja cu da ti razmenim i izbroji mu 4x5eura, 10x20 dinara i par novcanica po 50 dinara i ode. Posle saznali da je taj jednooki radio to neko vreme i nestao.

Ja par godina unazad pisem, dajte da uvatimo nekog prevaranta da ga izlomimo onako za primer. Pa ovde nas 20 se udruzi i navatamo nekog na foru i onako kvalitetno prebiti djubre. Neka rade na limunu i malini i ostalima, tamo vlada haos, registruje se ko hoce, nabija ocene ko hoce ali ovde bar moze da se napravi neki siguran krug ljudi za trgovinu.
Prva i osnovna stvar da ne trcite odmah na ponude sa ljudima od 1-50 ili 100 postova.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar evga, tj. Wlado, oladi, jos jedan prevarant ne treba. 15.03.2014. 18:47 #545866

status: user
broj poruka: 517



operator, tvoje je pravo s kim ces da trgujes. Samo, ako ides po broju postova, onda srecno.

Zero, memara je vezana ili moze pojedinacno? Mene bi zanimalo 4gb ako je ikako pristojna cena. Sibnucu ti mail.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp vlado brate aj leba ti nauci vise 15.03.2014. 19:33 #545868

status: user
broj poruka: 3466

najezim se kad procitam to

JER i JEL` skr od JE LI nije isto

Jel` si bio u gradu?

Igram fudbal jer to volim.

Jel kapiras razliku? Bez sprdnje sad, procitam ti ove dugacke postove i pitam se jel ovaj pijan pa onda skontam da ne znas kako se sta pise.
Nije tesko stvarno samo obrati paznju.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv Re: 15.03.2014. 19:37 #545869

status: user
broj poruka: 330
Jel` - ne
Je l` - da

https://www.panoramio.com/user/dzonihsv - moja galerija

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius re.. 15.03.2014. 19:51 #545870

status: user
broj poruka: 88
Pravilno je i Jel`.
Tako kaže pravopisni rečnik iz 2002. Tamo stoji da se u supstandardu piše jel`, jelte, jelda.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 15.03.2014. 20:00 #545872

status: user
broj poruka: 1463
Čekamo ishod prevare sa nestrpljenjem :)


Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Re: ss 15.03.2014. 20:16 #545873

status: user
broj poruka: 1620
Nije tačno, ne podleže krivičnom gonjenju po službenoj dužnosti, nego oštećeno lice samo podnosi krivičnu prijavu...
GA-790XTA-UD4, Phenom II 955BE, 12Gb DDR3, MSI 7950 TFIII, WD Black 1Tb, Audigy ES, TT ToughPower 675W, CM Gladiator 600, Dell S2340L...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: Sve ispod 15 000 dinara ne podleze krivicnom delu...
::
::
:: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: LC power Archangle 850 W
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus .. 15.03.2014. 20:42 #545875

status: user
broj poruka: 4054

ajde JEZO javi se , svisnusmo od iscekivanja markovog foto albuma


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
athlon87 re 15.03.2014. 21:33 #545877

status: user
broj poruka: 1133
Ja sam iz Mladenovca koje je godiste taj lik? Mozda mogu da pripomognem :-)


AMD Phenom II 955 & OCZ Vendeta2
MSI 870-G54 & 8GB DD3 1600Mhz Kingston HyperX
MSI TWIN FROZR NVIDIA GTX660 2gb
1TB WD
Chieftec 700W CFT-14CS
CM-Elite 430
http://svepo500.com/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 8GB DDR3 LOPOV i PREVARANT! 15.03.2014. 21:55 #545879

status: user
broj poruka: 4641
Tema je lepo formulisana i molim lepo, nije kriv ni administrator ni bilo ko drugi.
Nikad ne bih kupio (bilo sta) od nekog ko nije godinama na ovom forumu.
Pojedini se zalecu umesto da razmisle....... posle traze krivce svuda osim u sebi.

Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Gliga.. 15.03.2014. 22:11 #545881

status: user
broj poruka: 18472
Brate Srbin je to, samo da bude sto jeftinije pa ako moze i dzabe!
Slazem se da je vise greska samog korisnika od onog ko prodaje.

Prvo 40 eur za 8 GB je niska cena jer takav komplet kosta 80 eur najjeftinije!
Da se malo glavom razmisli niko lud ne bi davao duplo jeftinije a memorija nije nesto sto crkava tako cesto i sto ne moze da se prebaci na drugu platformu.Uvek je iskoristiva.

Ja nikad i ne kupujem polovne stvari a i kad bih uzimao sigurno ne bih od nekog koga u zivotu nisam video,neko ko je tek onako u prolazu ..Trgovao bih samo sa proverenim ljudima koje sam i licno upoznao ili u krajnjem slucaju bih se oslonio na njih, da posredstvom njih dodjem do neceg interesantnog!

Zbog ovakvih stvari i jeste postavljeno pravilo na berzi da PRAVA na male oglase imaju samo ozbiljniji useri koji su vec svima poznatiji!

P.S.Sad kad nam stignu slike a ono JEZA nabacio keramiku na stomaku, spalio svo salo jureci lika za memoriju hahaha :D


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: ... 15.03.2014. 22:28 #545884

status: user
broj poruka: 578
Tacno ali Srbi su oduvek takvi, oduvek su jajarili. O tome jos stari spisi govore.
Samo mi izvrcemo istinu. Mi pravoslavci smo nevinasca, ostali izazivaju rat. Jel vidite sta znaci sada kada stvarno neko izazove rat a ne kada budale pricaju price rekla kazala.
Sada kada Rusija tj pravoslavci stvarno pospesuju rat u tudjoj suverenoj zemlji gde ga nije bilo. Amerika nikada nije upala gde nije bilo diktature i krsenja ljudskih prava.
Mora se popisati imena svih ljudi koji su za Rusiju kako bi jednog dana kada ih Rusija dovede u glad kao za vreme SSSR njima bila zabranjena svaka pomoc i da kupe koricu hleba od bilo koje zemlje sa zapada. Da istrunu u onome sto su trazili, kao onih 30 miliona sto je vecina bila za komunizam pa ih je on pobio jel su bili suvise inteligentni a Rusima inteligencija i pitanja u to vreme nisu trebali.
Pravoslavci imaju vise sklonosti da prevare i svoje rodjene nego muslimani i katolici a kamoli jevreji.
Covek platio 8GB a ovaj mu poslao 2GB.
Sta je on mogao da kupi za te pare koji hardware nije mi jasno samo.




i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 ... 15.03.2014. 22:29 #545885

status: user
broj poruka: 509
Ne mogu da verujem da se i ovo desava. Danas nikom ispada da ne mozes da verujes.

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos @ Wlada 15.03.2014. 22:37 #545888

status: user
broj poruka: 864
Daj covece vise aman sa tim nacionalizmom, dosadan si postao.
Te Srbi ovakvi, te Srbi onakvi, te Rusi najgori itd itd.
Ti ako nisi Srbin niko te i ne tera da budes.
Uostalom, gde si ovde video da se pljuje po drugim nacijama ?

Od kada si shvatio da je jedan Galaxy nadmasio Evga nacisto si izgubio kompas.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Naravno da nikome ne možeš više da veruješ 15.03.2014. 22:44 #545889

status: user
broj poruka: 326
Mene je klasično `odradio` `f0rever`, to jest, stari član koga mnogi od vas znaju sa ovog Foruma - Radoš Todorović.

Još u decembru prošle godine sam mu dao na BESPLATNO korišćenje do kraja januara (ove godine) AM2/AM2+ matičnu Gigabyte, Athlon 4200+ i 2GB Kingston memorije... Trebalo je da mi vrati sve to do kraja januara.

Dao sam mu, jer je kući imao neki žešći problem sa strujom (isekli su mu struju), pa je morao da iskašlje neke debele pare da bi mu ponovo uveli struju, pa je rasprodao svoje komponente, ceo svoj komp je rasprodao u delove - da bi otplatio te račune - a ja sam se SAM PONUDIO da mu pomognem u toj i takvoj situaciji u kakvu je upao, jer smo se znali već godinama i sarađivali smo mnogo puta.

Prvo sam iskulirao to što je probio rok za vraćanje komponenti, rekao sam mu `neka mi ih donese do 15. februara`... Pa mi je on onda rekao da mu je iskrsla neka kombinacija da to proda nekome, a ja sam mu rekao: `Prodaj - meni donesi toliko i toliko para, a sve preko toga, za koliko prodaš, naravno - ti zadrži.`
U međuvremenu je on došao do para i kupio sebi jače komponente, bolji procesor, matičnu i ostalo - nego što sam mu ja dao, ali i dalje nije nalazio za shodno da meni vrati komponente koje sam mu besplatno dao na korišćenje.

Još od polovine februara je izgleda pobacao sve SIM kartice koje je imao, svih 5-6 brojeva telefona koje je izmenjao u zadnjih par godina, i od tada je nedostupan na bilo kom od tih brojeva, a ni slučajno mu nije palo na pamet da mi se javi i da kaže u čemu je problem, i zašto mi do sada nije vratio komponente.

Eto... Stari član na ovom forumu, znate ga i vi - ja ga poznajem već nekoliko godina, bezbroj puta mi je dolazio i kući - a eto kako me je ispalio i odradio, na najklošarskiji mogući način... Uprkos mojoj dobroj volji da mu pomognem u teškoj situaciji, i uprkos tome što sam uvek bio maximalno korektan i iskren prema njemu.

Ako ovo pročitaš, Radoše, zadrži komponente, i ne želim više da čujem ni da li si živ, a kamoli da mi ih vraćaš. tih 40-50EUR, koliko je sve to vredelo - toliko je mene koštalo da saznam da se, IPAK, ni po čemu ne razlikuješ od neodgovorne i neozbiljne generacije klinaca kojima pripadaš, i kakav si `čovek`, koliko si `od reči`.
A sada, zahvaljujući ovom postu, znaće i ostali koji su te znali sa foruma.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Off 15.03.2014. 22:54 #545890

status: user
broj poruka: 18472
@Vlado

Ja sam ti u onoj temi (gde su nam postovi izbrisani) lepo rekao..
Uzmi prodaj svu imovinu ovde sto imas-a imas hvala Bogu dovoljno i idi u Ameriku da zivis.
Sa kapitalom sa kojim raspolazes okreni oglase pa gledaj sta mozes da kupis tamo i u kakvom delu da zivis ..
Da ne govorimo o daljem zivotu i mogucnostima da nesto zaradis i prosperiras.

Kad to budes osetio na svojoj kozi a to ti ocigledno treba jer su ti zapadni mediji isprali mozak, ponovicu jos jednom - ljubices zemlju u kojoj si se rodio - jer ovde zivis kao CAR a tamo bi ziveo kao obican slepac ! To ti je zapad , to je realnost a ne filmove koje gledas i vesti koje pratis !

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:Naravno da nikome ne možeš više da veruješ 15.03.2014. 22:56 #545891

status: user
broj poruka: 6875
Strasno.

Sa druge strane necemo se vracati,na jedan moj ekces :)




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 SRBIJA 15.03.2014. 23:17 #545895

status: user
broj poruka: 27
Zao mi je Jezo sto si prevaren ali moras znati neka pravila kupovine jer je Srbija puna SITNIH i KRUPNIH PREVARANATA. Kada licno kupujes prvo testiras i to je to. Ako porucujes postom onda kupuj od poznatih prodavaca(prepodavaca). Sto se tice policije svi znamo kakva je policija u ovoj drzavi. Lordaca je sa lakocom uzimao 1200e mesecno na prevare. Njegova majka se odusevila misleci da radi posteno ali kada ga je provalila tada mu je oduzela licnu kartu tako da Lord vise nije mogao da lezi na krevetu i da ceka poruku da podigne prljav novac, ali on je nastavio sa prevarama tako sto je lagao majku da prodaje neispravne delove za male pare a umesto toga je uzeo 300e za nedelju dana. Ali posto je bio jako GLUP da se posle vise naloga vrati na jedan stari da opet vara ladno je i zasluzio sacekusu koja mu se i desila. Na njegovu srecu je zavrsio bez povreda. Posle toga je ponovo obecao majci da nece vise da vara i trenutno se drzi toga. DRZI te se pravila koje sam Vam naveo i necete biti prevareni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Re: SRBIJA 15.03.2014. 23:23 #545896

status: user
broj poruka: 509
Koliko sam ukapirao Lorddaca je neki klinac ?! Mali sto je trazio pomoc jel? Nisam znao da je ovolike pare uzeo mislio sam da je samo onog lika sto je sa srafcigerom uzeo da se `brani`. Znaci tu postoji istorija...

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: Zao mi je Jezo sto si prevaren ali moras znati neka pravila kupovine jer je Srbija puna SITNIH i KRUPNIH PREVARANATA. Kada licno kupujes prvo testiras i to je to. Ako porucujes postom onda kupuj od poznatih prodavaca(prepodavaca). Sto se tice policije svi znamo kakva je policija u ovoj drzavi. Lordaca je sa lakocom uzimao 1200e mesecno na prevare. Njegova majka se odusevila misleci da radi posteno ali kada ga je provalila tada mu je oduzela licnu kartu tako da Lord vise nije mogao da lezi na krevetu i da ceka poruku da podigne prljav novac, ali on je nastavio sa prevarama tako sto je lagao majku da prodaje neispravne delove za male pare a umesto toga je uzeo 300e za nedelju dana. Ali posto je bio jako GLUP da se posle vise naloga vrati na jedan stari da opet vara ladno je i zasluzio sacekusu koja mu se i desila. Na njegovu srecu je zavrsio bez povreda. Posle toga je ponovo obecao majci da nece vise da vara i trenutno se drzi toga. DRZI te se pravila koje sam Vam naveo i necete biti prevareni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: SRBIJA 15.03.2014. 23:29 #545897

status: user
broj poruka: 18472
Hebo te pa kako ne kapiras da se sad upravo obracas njemu? :D

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: Koliko sam ukapirao Lorddaca je neki klinac ?! Mali sto je trazio pomoc jel? Nisam znao da je ovolike pare uzeo mislio sam da je samo onog lika sto je sa srafcigerom uzeo da se `brani`. Znaci tu postoji istorija..
::
:: Intel i5 3570
:: Intel DZ77BH-55
:: 16GB Hyperx @160
:: 120GB SS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 ... 15.03.2014. 23:31 #545898

status: user
broj poruka: 27
On je Lord Aca tj. Aleksandar ne Daca. Zabranjen mu je pristup na forumu. Ja sam njegov bivsi prijatelj Milos.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs