Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Far Cry 4
STRANA 2 OD 10  
Dexter013 @alrad 07.11.2014. 16:49 #570248

status: user
broj poruka: 17084
Za sta si se ti uhvatio druze, EW je neigriv i na knzolama cak i sa onim crnim linijama preko 50% ekrana (koje na konzolama ne mozes da sklonis), i tamo fps se vrti oko 30 a pada i debelo ispod, isto kao i na pc-ju BEZ crnih linija...

Lose optimizovana igra je lose optimizovana...

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: 07.11.2014. 16:56 #570251

status: user
broj poruka: 3730
Ma samo da je to jedan naslov ima ih koliko oces....

@ Dex ti vidis racunicu tako za kartu a sta ces za ostatak masine ?
drugo masa oce maximum 970 jeste zver ali ako oces pravu stvar pljuni pare za 980


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


::
:: @Dexte
:: Pa ako je bez problema, sto kukas da je Evil Within neigriv na PC-u? Neki problem
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re: @Dejzan 07.11.2014. 17:02 #570254

status: user
broj poruka: 2936
Lepo si ti ovo srocio,jedino je razlika sto si ti imao srece za tu 670-cu.Malo vise se gubi tj. doplacuje za +50℅ perfomansi.


M Power-3770k-Beast 16GB-Hyper X 120GB-7970 BE-Nitro 850W-H 100


:: Ja uzeo gtx 470 terao sve na ultra, a polako kasnije ultra/high detalji i to na 60 fps-a
:: Dve godine i kusur kasnije uzeo gtx 670 i opet ista prica,
:: terao sve na ultra, a polako kasnije ultra/high detalji opet na 60 fps-
::
:: Uskoro oko nove godine gtx 970 i opet ista prica,
:: stim sto se svaka karta proda za recimo 200e+- i samo se doplati za novu pa se to tera dve ipo godine bez problema..
::
:: Racunica i nije tako strasna
::
:: Cpu: FX 6300 @4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 O
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Keyboard: Logitech iluminate
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen ViewSonic 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @peki22 07.11.2014. 17:19 #570257

status: user
broj poruka: 17084
Dobio sam je u zamenu, da, a svejedno bih je kupio.
Menjam karte na dve i kusur godine, ne uzimam najskuplju koja postoji jer je bacanje para,
jaca je oko 10% a skuplja 30/40%
ne hvala...

@Dejzan
Cpu I napajanje uzmes jednom kako valja, tipa i5 ili sicno i plocu od 10k dinara i zavrsio si,
ram lako dokupis 4/8gb i opet si zavrsio.
Racunica jasna. A uvek mozes negde da ustedis da preusmeris pare da cpu i ram samo isprate grafiku ( ne mora da se muze maximum iz graficke) ali da u kompletu teraju 60/55 prosecnih frejmova na kombinaciji ultra/high detalja, malo li je?

yugo ili mercedes, sta je bolje?

Naravno ko moze da prisusti,
a ko ne moze ili nece, konzola/yugo mu ne gine....

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re: @peki22 07.11.2014. 17:34 #570258

status: user
broj poruka: 2936
Druze i mi menjamo karte i sto kao i ti.SAmo kazem da ti nisi vec 4 godine kupio novu kartu i da je sad veca doplata za isti skok u perfomansama karte nego pre par godina.


M Power-3770k-Beast 16GB-Hyper X 120GB-7970 BE-Nitro 850W-H 100


:: Dobio sam je u zamenu, da, a svejedno bih je kupio.
:: Menjam karte na dve i kusur godine, ne uzimam najskuplju koja postoji jer je bacanje para,
:: jaca je oko 10% a skuplja 30/40%
:: ne hvala..
::
:: @Dejza
:: Cpu I napajanje uzmes jednom kako valja, tipa i5 ili sicno i plocu od 10k dinara i zavrsio si,
:: ram lako dokupis 4/8gb i opet si zavrsio.
:: Racunica jasna. A uvek mozes negde da ustedis da preusmeris pare da cpu i ram samo isprate grafiku ( ne mora da se muze maximum iz graficke) ali da u kompletu teraju 60/55 prosecnih frejmova na kombinaciji ultra/high detalja, malo li je
::
:: yugo ili mercedes, sta je bolje
::
:: Naravno ko moze da prisusti,
:: a ko ne moze ili nece, konzola/yugo mu ne gine...
::
:: Cpu: FX 6300 @4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 O
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Keyboard: Logitech iluminate
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen ViewSonic 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 07.11.2014. 17:44 #570259

status: user
broj poruka: 4741

Prvo, ja sam igrao TEW na konzoli i nisam primetio da je neigriv.
Drugo, pre bih bio posten covek s Yugom nego kriminalac s Mercedesom.
Trece, sve i da je Mercedes, a nije, dzabe ti bez benzina. A benzina je sve manje bas zbog takvih kao sto si ti.
Neka su neke stvari i ruznije na konzoli, ali barem postoje i rade, a ko nije besan nece mu smetati ni mala vizuelna razlika. A i ako ti mislis da je grafika jedina bitna stvar... Kako god, beveze vredjas ljude s tim besmislenim poredjenjem.

Na kraju ces i ti preci na konzolu, jer ces sjebati sam sebe, a usput, nazalost, i druge.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 07.11.2014. 18:00 #570262

status: user
broj poruka: 3797
Pustite laprdanje, nego gledajte kako to rade majstori! Obratite paznju na konfiguraciju od ovog lika, e ovaj baja zna sta radi i sta hoce. Stavite klip na 1080p i gledajte ga u 60 frejmova.

https://www.youtube.com/watch?v=VWCD-xg2ghA&list=UUnwEH59PZg6UuFFJRikro9Q


INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
MSI TF3 gtx 660 sli
SAMSUNG 120gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @alrad 07.11.2014. 18:07 #570263

status: user
broj poruka: 17084
Ti imas original windows i svkai softver na njemu ti je original?
Aj mani me tog moralisanja, inace piraterije imas svugde i na tim konzolama.

Nije grafika presudna, meni bar nikad nije ni bila, a ovde se polemise sta je, i zasto naprednija platforma.

Inace imam par orginala koje sam kupio a kupio bih sve da mogu sto se tice igara koje volim,
a da imam platu kao ostali normalan svet od 3k eura prvi bih kupovao igre.
Svejedno EA ce da propadne ili Rockstar games,
jadni oni, kao i holivud, sve siromasniji ti glumci i reditleji, na ulice ce uskoro...

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y Re: ... 07.11.2014. 18:13 #570265

status: user
broj poruka: 2351
...koja nubcina je ovaj lik. Jebo ti to kad te snajper pogodi i ne ubije te... Treba da pogledas HC meceve malo...

Pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

AMD FX-8350 BE
MSI 970A-G46
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: Pustite laprdanje, nego gledajte kako to rade majstori! Obratite paznju na konfiguraciju od ovog lika, e ovaj baja zna sta radi i sta hoce. Stavite klip na 1080p i gledajte ga u 60 frejmova
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=VWCD-xg2ghA&list=UUnwEH59PZg6UuFFJRikro9
::
::
:: INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems re
:: ASUS Maximus VII Her
:: KINGSTON HyperX 2x4 gb 180
:: MSI TF3 gtx 660 sl
:: SAMSUNG 120gb EV
:: CM V70
:: SAMSUNG 2233rz 3D 120h
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 07.11.2014. 18:14 #570266

status: user
broj poruka: 3974
Peki je u pravu Dex..

sto se tice konzola, verujem da je standard jaci u nasoj zemlji, ne bi bilo piraterije sto se tice kupovine igara, i verujem da bi svako imao dobar pc i bar jednu konzolu..

ovo sa zahtevnoscu igara i prisiljavanjem ljudi na kupovinu high end karti je smesno i cist marketing.. pa evo ja sam se brinem sta ce biti sledece godine u ovo vreme i da li ce `moja` gtx 970 biti dovoljna da potera tadasnji novi naslov neke igre na full detaljima..

kako je krenulo nisam potpuno siguran u to, ali ako se situacija stvarno pogorsa onda kupovina konzole i nije toliko losa stvar..

ja volim konzole, iskreno nikada ih nisam imao, osim sege, buvljakuse jer jbg, ali uvek sam imao gde da odem da igram, bilo ortak, rodbina ili igraonica, i problem koji sam imao u novije vreme je uvek bila ta grafika, jer kad krenes sa gamingom na kompu, nema nazad i sve ostalo je nekako ono, nije to ono pravo..
PS4 nisam iskusio, nikako da odem do druga, zvao me pre neki dan da pikamo cod, tako da videcu kako izgleda grafika u odnosu na sony 3..
nadam se da ce malo situacija u pc gamingu da se smiri, jer da je malo drugaciji standard kao sto sam rekao na pocetku, bolelo bi nas uvo, i svi bi bili zadovoljni..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P2414H...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 07.11.2014. 22:33 #570281

status: user
broj poruka: 4741

Nemoguce da ne mozes da pojmis tako jednostavan koncept kakav iznosim.

Nije ti dovoljno sto mozes da koristis besplatno nesto sto nije jeftino nego moras da se hvalis time, ostavljas linkove i ucis druge da rade to isto? I posle kukas sto nema igara na PC-u i sto nisu optimizovane? Neverovatno.

Naprednija platforma? Sve je to gomila gvozdjurije bez softvera. A ti kao da se namerno trudis da ga bude sto manje.

EA, Holivud... Mislis ti da samo oni rade? Blah.

I nema piraterije `svugde` na konzolama. Ako znas da ima, molim te prosvetli me. Stvarno bih voleo da znam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 07.11.2014. 23:13 #570284

status: user
broj poruka: 4506
Alrade sve stoji sto ti pricas ali meni nije jasno da si ti ubedjan da na primer, jedan ubisoft kao pojam za neoptimizovane igre usled piraterije nema dovoljan budzet da optimizuje svoje igre ? Apsurd

Piraterija ima veze na optimizovanost danasnjih igara kao i Ruska Jaksic na pomeranje plime i oseke.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peterpan Sve je to lepo 07.11.2014. 23:20 #570287

status: user
broj poruka: 776


Ali r9-290x je malo preterano. Pa bre sa GT240 sam pikao FC3 bez i jednog problema, iskreno uzivao sam u svakom minutu igre, kao mozda nezahtevan korisnik.
Pa cemu onda ovoliki opseg grafickih od minimuma do optimuma?

Cak su se ljudi poprilicno zalili na WD (u tehnickom smislu), a meni je tehnicki na r9-270x vise nego pristojno isla.

Jesam mozda mator i zaostao za igrice ali msm da razlika izmedju medium i high/ultra ne opravdava ovoliku razliku u hardveru.

No videcemo kako ce igra da sljaka u praksi kad izadje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 07.11.2014. 23:21 #570288

status: user
broj poruka: 3730
Koliko se proda br kopija za PS4 i Xbone a koliko za PC ,kad to sracunas videces da je PC 3 trziste de ne leze pare sto zbog piraterije sto zbog popularnosti....



Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Alrade sve stoji sto ti pricas ali meni nije jasno da si ti ubedjan da na primer, jedan ubisoft kao pojam za neoptimizovane igre usled piraterije nema dovoljan budzet da optimizuje svoje igre ? Apsur
::
:: Piraterija ima veze na optimizovanost danasnjih igara kao i Ruska Jaksic na pomeranje plime i oseke.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 07.11.2014. 23:58 #570292

status: user
broj poruka: 4741

Lol, Ruska Jaksic pomera planetu...

Elem, ne kazem ja da nemaju budzet, nego ih ne optimizuju namerno da bi ljudi presli na konzole gde je veci profit usled nepostojanja ili manjeg prisustva piraterije. Sto je i logicno. Zar ne bi i ti plasirao neki svoj proizvod tamo gde ce pre i bolje da se proda, i gde ce manje da ga mazdisu?

Ako je Ubisoft pojam za neoptimizovane igre, onda je Ubisoft pojam za neoptimizovane igre na PC-u.
Na konzolama te iste igre sasvim lepo rade.

Koji bi razlog mogao da bude za ovu razliku? Da li razvojni timovi pod plastom Ubisofta ne umeju da programiraju PC?
Ne verujem u to.

Imas li ti neku ideju?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Re: Re: ... 08.11.2014. 00:06 #570293

status: user
broj poruka: 3519
Onda se drži integruše, jer si upravo naveo razloge da nikad ne kupiš diskretnu grafičku kartu... Ispiti se daju tokom cele godine, ako upišeš fax, shvatićeš, a do tad ti i Dejzan možete zajedno da koračate kroz niže nivoe obrazovanja...

Intel® i7 4820K | Corsair H55 | Asus X79 Sabertooth | Gigabyte R9 280X & Sapphire 7970 Dual-X | 4x4GB Crucial Ballistix Tactical Tracer | Philips 32PFL3017 32`` | Corsair 600T | Enermax Revolution87+ 850W

:: Furam sta mi se fura, zasto bih bacio kes kada nisam bio kod kuce za kompom par meseci, imao sam svoje razloge zasto, neke planirane, neke neplanirane i jbg.
:: Leto dodje, naravno da necu da sedim kuci za kompom i igram igrice po celi dan i noc, onda odlucio da sacekam maxwell, jesen da zavrsim sa ispitima i onda kao covek na zimu kada nemam sta da radim da se igram..
::
:: Eno ortak dzabalebari kod kuce, uzeo komp pre godinu dana, bio ushicen kako ima da se naigra, na kraju nije obrnuo 5 naslova, dan mu se svodi blejom na twitch.tv-u, jebes to..
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Windo
:: Dell P2414H..
::
:: :: Pa kad si napričao gomilu koječega, a furaš integrušu.
:: :: Što se Torte tiče, mogao bi da kupi jednog AMD-ovu kartu čisto da vežba instalisanje drajvera. Možda jednog dana mu i pođe za rukom, jer trening je majka uspeha
:: ::
:: ::
:: :: i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/Logitech Wave/A4Tech V
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 08.11.2014. 00:06 #570294

status: user
broj poruka: 4506
@Alrad To je sad skroz druga prica. Naravno da je sve u rukama kompanija, od piraterije, optimizovanosti i svega ostalog,to se uopste ne dovodi u pitanje.
Razlog sto piraterija postoji je samo zbog toga sto nam je ista dozvoljena

Ali si pricu poceo od moralne strane celokupne situacije sa softverom i kako konkretno usled same piraterije dolazi do problema koje imamo sa neoptimizovanoscu.

Da li zaista iko ovde misli da se ne moze napraviti tehnicki proizvod bilo koje namene sa duzim zivotnim vekom od 2 godine koliko iznosi garancija ?
Cela poenta svake price je samo profit.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 08.11.2014. 00:15 #570296

status: user
broj poruka: 3974
ja fax zavrsavam, i boli me q da sedim kuci i igram igrice a ti ako ti se zivot zasniva na gamingu onda blago tebi.. i kupovacu sta hocu i kada hocu i sta tebe uopste briga?

pali..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P2414H...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 08.11.2014. 00:26 #570297

status: user
broj poruka: 4741

Pa jeste profit poenta, ne poricem to. Ali zbog tog profita ostajemo bez igara na PC-u, to je moja poenta.
I moral, i profit, i poente, sve je to isto.

Meni, pravo da ti kazem, ne znaci mnogo sve to, ja cu se uvek snaci. Ali, jednostavno mi je zao da cela jedna platforma ostane left behind, ima tu par sentimentalnih trenutaka :p

A mozda ne bi moralo tako kad bismo svi bili malo uvidjavniji prema intelektualnoj svojini...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: ... 08.11.2014. 00:41 #570299

status: user
broj poruka: 3519
Nemoj da se pravdaš, imaš pravo da radiš šta god hoćeš, dok ti roditelji dozvoljavaju. Ne znam kako si uspeo da asociraš gaming i mene u istoj rečenici? Priznaj, potpis te je naveo da pomisliš. Još si zelen, nemoj da peniš, osim kad dođe vreme za to. Ukoliko dođe, naravno.
Nisam naveo argumente koji bi te logički podržali u slučaju da postaviš takvo pitanje. Čemu to? Povratak na prvu rečenicu... ne treba da se pravdaš.

Intel® i7 4820K | Corsair H55 | Asus X79 Sabertooth | Gigabyte R9 280X & Sapphire 7970 Dual-X | 4x4GB Crucial Ballistix Tactical Tracer | Philips 32PFL3017 32`` | Corsair 600T | Enermax Revolution87+ 850W

:: ja fax zavrsavam, i boli me q da sedim kuci i igram igrice a ti ako ti se zivot zasniva na gamingu onda blago tebi.. i kupovacu sta hocu i kada hocu i sta tebe uopste briga?
::
:: pali.
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Windo
:: Dell P2414H..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 08.11.2014. 01:02 #570301

status: user
broj poruka: 18472
@Dejzan

Opet ce da ispadne kako te napadam i opet ces da me dozivljavas kao neprijatelja ali covece uzmi se za ozbiljno, pa tebi ni matematika a ni sama logika ne ide od ruke.

Kao prvo ko kaze da cu da dam 500 eur za grafiku? Mozda cu da dam 350 a mozda 500 a mozda 700 eur?!

Dalje, kazes za 6 godina 1500 eur za grafike. Pa to covece nije nikakav specijalni rashod na toliki period a i to podelis na osnovu godisnje zarade i videces koliko si zapravo ulozio.

Sa druge strane promice ti cinjenica da se i taj hardver proda. Od tih 1500 eur izvuci ces bar 1000 sto znaci da ti je trosak za 6 godina samo 500 eur koje zaradis na mesecnom nivou recimo.. Toliko o preglednosti ulozeno/dobijeno.

@Alrad

Nisam te bas najbolje razumeo. Kakav digitalni slot od 1000 din i na sta se to tacno odnosilo u mojoj prici?

@Adzem

Ovo je pravi baja :

http://goo.gl/4u7yTG

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 08.11.2014. 05:37 #570309

status: user
broj poruka: 4741

Na ovo:

`Takodje kad izvlacis cistu racunicu vodeci se nekim `moralom` kupovina koznole, pratece opreme i svih igara na kraju kad se podvuce crta to daleko skuplje izadje nego kupovina svakog naprednijeg PC-a.`

Dakle, prateca oprema je eventulno jos jedan gamepad, ali i za PC valjda trebaju dva kontrolera da bi se igralo u dvoje. Digitalni slot je sharing sistem u kome troje ljudi kupuje jednu igru i tako deli troskove. Ti slotovi mogu da se prodaju, tako da su igre prakticno besplatne. Pri tome se radi o potpuno legalnoj stvari, sa svim prednostima koje to donosi.

Postoji i dosta bukvalno besplatnih kvalitetnih igara koje su pri tome free-to-play.

Fama da je igranje na konzoli skupo je posledica namerne ili slucajne neobavestenosti.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 08.11.2014. 08:04 #570310

status: user
broj poruka: 3730
Neprijatelja nemam niti zelim :) Ti ocito imas platu 2000 eurai mozes sebi da priustis zajebancije .Ulagati u nesto non stop ZBOG igrica je po meni ludost.Da se ne lazemo meni masina sluzi 90% za zabavu i znam da bi drugi mogli ozbiljne pare da prave na njoj.
Matematike nam se razlikuju .
Koliko si ti original pc igara pazario ? 0 ja sam sigurno jedno 30 sto na steamu sto na blizzardu. otislo mi je sigunro 400 eura a 80% su on line igre. Na komponete ne zelim da saopstim sumu samo ova konfiguracija me izasla dosta a pritom monitor nisam menjao a red je....
Slazem se sa tobom da smo na zapadu pa lepo konzola da bude prilepak za PC ali realno vise ne izlazi 200 igara godisnje vec 20 max...

PC je skup sport konzole takodje (u Srbiji)

Evo da cujem tvoje misljenje za paket ovaj od Xbone od 4 igre i kosta 60 000 dindzi
http://www.virtualshop.rs/product.php?p=xbox-one - need-for-speed-rivals-xb1

a PS 4 ima dosta paketa po 55 000 sa jednom igrom i sad si u zeznutoj poziciji....

A PC docekao FM 2015 yeeeee :D

Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: @Dejza
::
:: Opet ce da ispadne kako te napadam i opet ces da me dozivljavas kao neprijatelja ali covece uzmi se za ozbiljno, pa tebi ni matematika a ni sama logika ne ide od ruke
::
:: Kao prvo ko kaze da cu da dam 500 eur za grafiku? Mozda cu da dam 350 a mozda 500 a mozda 700 eur?
::
:: Dalje, kazes za 6 godina 1500 eur za grafike. Pa to covece nije nikakav specijalni rashod na toliki period a i to podelis na osnovu godisnje zarade i videces koliko si zapravo ulozio
::
:: Sa druge strane promice ti cinjenica da se i taj hardver proda. Od tih 1500 eur izvuci ces bar 1000 sto znaci da ti je trosak za 6 godina samo 500 eur koje zaradis na mesecnom nivou recimo.. Toliko o preglednosti ulozeno/dobijeno
::
:: @Alra
::
:: Nisam te bas najbolje razumeo. Kakav digitalni slot od 1000 din i na sta se to tacno odnosilo u mojoj prici
::
:: @Adze
::
:: Ovo je pravi baja
::
:: http://goo.gl/4u7yT
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ moram da pitam 08.11.2014. 10:00 #570312

status: user
broj poruka: 2998
Koja je to igra `desteny`? :)

Bilo je jace od mene, izvinjavam se:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: moram da pitam 08.11.2014. 10:38 #570313

status: user
broj poruka: 6086
Greška u kucanju. Trebalo je da piše Testeny(na).


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/Logitech Wave/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 10  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs