Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Sugestija Adminima i predlog 2
STRANA 2 OD 3  
alrad 22.01.2015. 15:06 #579567

status: user
broj poruka: 4740

Nexus.
Nisi bas temeljit. Pogledaj prethodnu stranu, napisah sta radim.
Drugo, veruj mi da se bagovi namerno ubacuju u kopije.
Naravno da nisam andjelak, nisam to nikada ni rekao. Naravno da nisam platio sve iz cega sam ucio.
Ali, nikada nisam pozivao javno na nesto sto bi ostetilo nekoga. Postoji ogromna razlika izmedju tih stvari.

Daum.
Ti i ja nismo bas ista kategorija. Ja moram malo vise da brinem i malo vise da stitim svoje interese.
Dobro za tebe ako si zasticen, drago mi je.

Hvala na razumevanju, g. zeljkoa.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 22.01.2015. 15:16 #579569

status: user
broj poruka: 12785
Pretpostavljam da radim development ličnih igara grizao bih takodje na pirateriju, potpuno razumljivo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion eh... 22.01.2015. 15:23 #579571

status: user
broj poruka: 2480
Ja ne znam odakle vam obraza da banujete nekog dok Classy slobodno seta i terorise narod.

i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: 22.01.2015. 15:24 #579572

status: user
broj poruka: 3345
Jbm. li ga mozda mi je promaklo. Nema veze. Znam da se namerno ubacuju kodovi `mi platis da ti popravim` i jos neke druge stvari, to je vec druga prica.

Istina je za pozivanje `aj`te svi da skidate`. Mada kada neko napise `izaslo je to i to u prodavnicama` ili bez `prodavnice`, to je visepojmivo. Za nekoga je to besplatna zabava, za nekoga proba/test, za nekoga nesto trece. Kako je kome na umu.
Svi moraju da prihvate, da ce piraterije oduvek biti, sve dok (zna se koji su to ljudi), prave velike razlike izmedju poslova i vrednovanja istih. Zasto su (domen `entertainment`), gluma, igrice, muzika i sl., placeni su u milionskim sumama, bankari....itd. Dok drugi, opasni poslovi, svakodnevni kao i ovi, placeni sa par hiljada evra? Zasto namerno unistavaju ljude i pretvaraju u robove? Posebno u drzavama za rad od 200-300 evra mesecno. Jos mi imamo i reklamu za to na CNN-u. Cheap labor.

To je problem koji treba resiti i svi ce biti zadovoljni, osim onih preplacenih. I navikli bi se vremenom.

Ceo sistem vrednovanja je postavljen zbog par ljudi i ceo sistem je jedna velika laz i hipnoza. Evo tebi malo hleba i igara, ma imas ti meni da djipas k`o veselo majmunce. A majmunce svo hepi, skakuce oko gazde, jer ima Reality Show, pa malo izadje u `Zov prirode` na Animal Planet, ma sve sto ti nudi TV. Sve ono sto ne moze da se priusti. Nit` novcano, nit` vremenski. Dok drugi `lade jaja na tvoj racun, preko tvojih ledja, preko tvog rada. A onda kazu da je tvoj izbor sta ces raditi, ma vazi. Podjednako su mnogi poslovi potrebni, a napravljeni su oni nepotrebni, cak na kojima se lema toliko love, da to nije normalno.
Posebno mi se kenja, kada mi neko prica, primera radi: `pa on je vrhunski glumac i treba da bude toliko placen`. Ne, za mene su oni majmuncici koji nas zabavljaju i trebaju da rade za saku kikirikija. Salu na stranu, trebaju i oni biti placeni, ali ne toliko. To je obest. Ja sam vrhunski kuvar, sto npr. neki glumac ne dodje da me hvali. Nece, jer ide tamo god budale koji ce ga izvacariti estetikom, naplatiti mu pola prepelicijeg jajeta na tosticu, sa kavijarom i kriskom limete sa korijanderom i safranom, paaaa jedno 2000 dolara. Ono sto na Havajima jedu u nenormalnim kolicinama za 10 centi.
To vazi i za fudbalere, za muzicare...ma za sve preprlacene.

Veliki procep postoji izmedju mnogo stvari i mnogo stvari je vec izgubilo smisao. Zbog...eto...neko vrednuje to tako i svi se poprimali mehanicki, a niko da porazmisli malo o tome i da mucne mozgom.

Jbg. to sad isto povlaci pirateriju. Plata 200 evra, igrica 70, film 30 ili 20, kompjuter 400 evra(with monitor, no OS) na 24 rate.

Edit: E da, onaj AC je izasao preko skoro 2 meseca i jos ne sljaka kako treba.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

::
:: Nexus
:: Nisi bas temeljit. Pogledaj prethodnu stranu, napisah sta radim
:: Drugo, veruj mi da se bagovi namerno ubacuju u kopije
:: Naravno da nisam andjelak, nisam to nikada ni rekao. Naravno da nisam platio sve iz cega sam ucio
:: Ali, nikada nisam pozivao javno na nesto sto bi ostetilo nekoga. Postoji ogromna razlika izmedju tih stvari
::
:: Daum
:: Ti i ja nismo bas ista kategorija. Ja moram malo vise da brinem i malo vise da stitim svoje interese
:: Dobro za tebe ako si zasticen, drago mi je
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.01.2015. 17:03 #579595

status: user
broj poruka: 4740

AC Unity je anomalija. Lose odradjen posao. Sramota i bez opravdanja. Ima takvih slucajeva.

Ali sve jedva cekaju da sibnu na cloud, a piraterija ce to sve sem usporiti. I sad zamisli bagovitu igru i to jos sa strima...

Ovo ostalo je preobimno, stvarno ne mogu sad u to da ulazim.

Daum.
Da, tako nesto.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @alrad 22.01.2015. 17:37 #579602

status: user
broj poruka: 1991
A ja mislio da se bavis ozbiljnim programiranjem. Pod ozbiljnim, mislim drustveno koristnim. Kad ono, deo problema/sistema. Necu te vise uzrujavati. Bices dodat na ignore listu.
________________________
Fiat justitia ruat caelum

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: 22.01.2015. 18:35 #579609

status: user
broj poruka: 18472
Ne znam ko je ovo rekao ali je svesno izvrnuo situaciju i izustio najvecu LAZ.

Pre svega na nacin koji je opisao situaciju vec po njegovom shvatanju i percepiranju vidi se da se ljudi dele na neke klanove kao i da sami pojedinci osecaju pripadnost istoj grupaciji ljudi koja godinama pravi probleme na forumu.

PC Berza je forum koji najvise obitava vlasnicima AMD hardvera, mozda ne u poslednje vreme u tolikom obimu ali sve ove godine isti (cast izuzecima) se ponasaju kao vandali kada pomenes AMD u negativnom kontekstu a ovde smo da polemisemo o hardveru a ne da se vredjamo izmedju sebe i uzimamo u usta clanove porodice i slicno. Masovna histerija, uvrede koje niko normalan ne moze da izusti, bes, zlo koje se siri medju ljudima. Etiketiranje sagovornika i prebacivanje svojih licnih osobina na druge.
Evo samo jedan od primera a tu se pominjete i vi kao admini :

http://i62.tinypic.com/15i6qe9.jpg

Vredjanje i prozivanje admina :

http://i62.tinypic.com/2r42xie.jpg

http://i58.tinypic.com/2ppdgcm.jpg

Bas me interesuje hoce li u buducnosti takvi useri biti banovani i hoce li nastati mir?
Obzirom da se GODINAMA skrece paznja na iste stvari nista se nije promenilo.



:: :: Ovde ima ljudi koji vredjaju druge ljude samo zato sto im video karte nisu zelene boje. Cista diskriminacija na rasnoj bazi. Svi pobegose zbog toga, a vi tolerisete
::
:: E to ćemo sankcionisati maksimalno. Potpuno se slažem. Inače, nivo rasprave zavisi od nivoa svesti članova foruma - pa ne mogu ja to da promenim, ali svakako mogu da sankcionišem gluposti koje se povremeno dešavaju
::
:: Dexter, moram ti reći da je Alrad potpuno u pravu. I pravno i moralno
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Željko Arnautović
:: Network IT do
:: https://www.lisica.rs - https://www.pcberza.rs - https://www.networkit.r
:: https://www.bginfo.rs - https://www.kginfo.rs - https://www.nsinfo.rs - https://www.nisinfo.rs
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Alrad 22.01.2015. 18:47 #579613

status: user
broj poruka: 17084
Jos uvek nisi odgovorio da li koristis sav legalan softver za sve sto imas na masinama, dakle nemas skoro nsita legalno. Ali busas se kao niko samo za jednu i jedinu stvar, video igre?!
Koja je to logika?
Ako si posten, budi posten 100%
a ne samo za ono sto tebi odgovara, Super HiKce.

Ja se evo izvinjavam, necu te vise podbadati, nevezano za godine, ti imas 50 pa mene nazivas debilom, gde to tebe druze svrstava? A to sto sam ti rekao da si Super Hik je zajebancija
kao i da si veci lik od Wlade to sto si se primio sta da ti kazem.

@SoRaja777
Covek mi odavno ide na zivce jer smo mi svi kriminalci a on je posten u nekom njegovom svetu,
ali to sto on druge stvari `KRADE` e to nema veze uopste,
nemojte samo igre da `kradete` ljudi jer to njemu neodgovara,
zato sto on ipak sav ostali softver uredno placa, da, vazi...

E to je problem, neko po njemu malo krade, neko mnogo, nego samo i samo krade,
a otkud pravo onome ko malo krade da misli da je posteniji od ovih ostalih sto takodje kradu?

@Admini
Vidim obrisana mi je RESIDENT EVIL tema, ok ne kacim vise nikakve linkove koji vode do `kupovine` nije problem, ali niste bar morali celu komplet temu da obrisete samo zato sto je Super Hik prijavio, ne?

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: @alrad 22.01.2015. 19:07 #579619

status: user
broj poruka: 4740

Nije koristno nego korisno. Glasovna promena gubljenja suglasnika.
Nisi me uzrujavao ni do sada, ali ipak hvala, sto me vise ignorisu manje gubim vreme.

@Dexter
Mene interesuju igre, a tebi niko ne brani da kupis i Mona Lizu original.
Ili je to zajebancija pa sam se primio? Hmm... kako me zeza telepatija...

Ako izvucem neku korist od ove ideje Superhik protiv Robin Huda, bices nagradjen adekvatno. Ja nisam Sir Oliver.



:: A ja mislio da se bavis ozbiljnim programiranjem. Pod ozbiljnim, mislim drustveno koristnim. Kad ono, deo problema/sistema. Necu te vise uzrujavati. Bices dodat na ignore listu
:: _______________________
:: Fiat justitia ruat caelum
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Alrad 22.01.2015. 19:09 #579620

status: user
broj poruka: 17084
E moj Super HIk, dakle igre jako interesuju ali sve ostalo te zabole sto se tice softvera i piraterije?

Dakle samo ono sto tebi odgovara e tu si posten,
ono sto te ne zanima to piratizujes samo prsti i zabole te...

Po cemu si ti onda bolji od bilo koga ovde?
Kakav si ti licemer od 50 godina, sramota.

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @dexter 22.01.2015. 19:38 #579624

status: user
broj poruka: 1991
Udahni duboko i izbroj do 10 u sebi i izdahni. Ne dozvoli da te izvede iz takta. Moze do sutra da se frlja s njegovu elokvenciju.

“By their fruits you’ll know them”.

@alrad
I see you for what you are :)
________________________
Fiat justitia ruat caelum

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @micika988 sexy avatar 22.01.2015. 19:41 #579625

status: user
broj poruka: 17084
Nije me izbacio iz takta nego me malko priznajem iznervirao, ali dosao je na svoje mesto,
sa svojom selektivnom i kako njemu odgovara pravdom...

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 22.01.2015. 19:41 #579626

status: user
broj poruka: 18472
@vladats

Ja ga sigurno nikad nisam delio, a ako se vec toliko busas sa svojim pamcenjem onda znas dobro da sam bio prvi koji se protiv toga `borio` i stalno apelovao na medjuljudske odnose kojih ovde nema.

Prema tome zaobidji me sa lazima i neistinom posto me to uzasava a ne bih voleo da se ponovo zakacimo jer mi nije to u interesu ok?

P.S. Na forumu sam duze od tebe .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @dexter 22.01.2015. 19:47 #579628

status: user
broj poruka: 1991
Onomad izbrisase, ali evo da opet ponovim. Mozda se smiluju i ostave tekst.
Koristice i doticnom otporasu:

You can control what enters your sub-conscious mind and furthermore, you definitely have the God-given ability to “CHANGE” the old conditioning. By doing this, you have transformed your life. (Your present conditioning is your personal life – what you have, what you believe you are. it is your family life, and it is your business life, it is your income, it is everything about you. That is a reflection of your own conditioning. Earl Nightingale said: “Your world and everything in it is a reflection of your own mental attitude towards yourself”. In other words we are living with a certain belief system, and what we are attempting to do sometimes, is to develop a new constructive or a bigger idea. Albert Einstein: “All creation waits with eager longing for the revealing through the sons of man, you and I.”. That’s you, and it’s me, and it’s those around you. The way to do anything you want to do it’s already here but you’ve got to use something to work with it. You’ve got to use your ability to reason, your ability to choose, your ability to think, you’ve got to use it.)

Guy by the name Paul said: “If you want to be transformed, be not of this world”. (He didn’t mean to leave it. What he was pointing out is what you must do is be not of this world of conditions and circumstance. Be not of what already is, be transformed by the renewing of your mind, the renewing of your conditioning, the renewing of an idea. In other words, replace one idea with a new idea.)

________________________
Fiat justitia ruat caelum

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Mjau! Volume 1 22.01.2015. 20:01 #579634

status: user
broj poruka: 98



Pozdrav svima. Evo, da izjavim i ja nešto za Dnevnik. Mislim da sam jedan od najstarijih ovde, kako po broju članske karte, tako i po godinama (sashai).
Ovo je počelo sa davanjem mogućnosti članovima da objavljuju svoje dogodovštine sa IT firmama, završilo se piraterijom, sa sve šutkom negde oko sredine teme.
Ne vidim kako bi funkcionisalo objavljivanje imena firme, sa sve lošim ili sjajnim iskustvom sa dotičnom firmom. To je nemoguće izvesti, jer bi svaka iole veća firma angažovala bar po jednog honorarca da ovde objavljuje hvalospeve a češće da blati konkurenciju. Željko pominje neke kazne za pisanu reč, ali od toga nema ništa. Mrzi me da tražim, ali svakako negde na Forumu postoji kratka pričica o tome da su ovde svi likovi izmišljeni, svaka sličnost sa pravim ljudima i događajima je slučajna, te da nijedna životinja nije povređena za vreme izrade sajta. Time vlasnik ili vlasnici sajta bivaju potpuno oslobođeni bilo kakve odgovornosti. Ok, problem jesu pare i ovaj sajt, da ne kažem vlasnici, žive od reklama. To je sasvim legitimno i tako treba postaviti stvari. Ok, neko je dugogodišnji član i svakako mu treba verovati kada postavi temu o tome da ga je XYZ firma ojadila. To je sasvim legitimno i možda izvodljivo. Ali, šta ćemo sa padobrancima sa par postova, koji su upravo prevareni od strane XYZ firme? Da li i njima verovati? Malo dumanja nameće jedini mogući sled događaja - 102% postova bi bilo na temu blaćenja ili hvalospeva svih mogućih firmi u Srbistanu. Dakle, neće da može.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @sky 22.01.2015. 20:06 #579636

status: user
broj poruka: 4537

Ja i nemam nameru da se kacim samo pravim konstataciju tvog pretposlednjeg posta.Sam si svesno ili nesvesno napravio Klan ljudi koji se svadja sa drugom skupinom i konstantno pravi od foruma sprdnju.

Gonjevac,Phat,DMaster,Obrad,.... vs. Sky,Tortojed,Maxxio itd.


Cemu to vodi ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: @sky 22.01.2015. 20:14 #579638

status: user
broj poruka: 18472
Nisam ja nesvesno pravio nista. Molim te poslednji put da se ne pravis naivan i da ne izvlacis neka imena poredeci ih sa mnom pogotovu ne da me stavljas u isti kos.

Ono sto sam istakao je cinjenica jer je sama percepcija tih ljudi takva, ako nisi pripadnik nekog brenda tj odmah si neprijatelj. Bilo i ostalo i vuce se godinama.
Mozda je sada tenzija nesto manja ali opet ima nekolicina ljudi koji mozak uopste ne koriste i sve dozivljavaju na licnoj osnovi.

Ovde smo da polemisemo o hardveru a ne da se vredjamo.
Iza svakog od nas stoje dela-postovi, prema tome tu se sva prica zavrsava.
Sve moze da se nadje i sve moze da se linkuje i predoci.
The End Of Story.

::
:: Ja i nemam nameru da se kacim samo pravim konstataciju tvog pretposlednjeg posta.Sam si svesno ili nesvesno napravio Klan ljudi koji se svadja sa drugom skupinom i konstantno pravi od foruma sprdnju
::
:: Gonjevac,Phat,DMaster,Obrad,.... vs. Sky,Tortojed,Maxxio itd
::
::
:: Cemu to vodi
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Mjau! Volume 2 22.01.2015. 20:15 #579639

status: user
broj poruka: 98


Popasah pre neki dan disciplinsku meru udaljavanja sa nastave. Ok, vređao sam Fetka (nadam se da je i on popasao istu meru), ali čovek jednostavno zaslužuje utovar. Trudio sam se da budem fin i tovario sam lagano i ciljano, bez padanja u vatru. Elem, neko objavio da se Intel razbija od zarade, čak najveće u zadnjih 11 leta, i šta vidimo na ekranu malog tv prijemnika? Prvi odgovara niko drugi nego Fetko, naziva čoveka psihopatom i bolesnikom, zainteresovan da se autoru teme postavi dijagnoza. Normalnom čoveku je jasno kome je dijagnoza potrebna. Isti Fetko je nekome, ovde na sajtu prošle ili pretprošle godine, psovao mrtvu decu. Ne znam kome je bilo upućeno, ali taj isti Fetko je i dalje na Forumu. Meni je psovao majku. Isto to radi kada koristi drugi nick, čim se neko usudi da mu protivureči. Dakle, dugo sam na ovom Forumu i Fetko neće proći. Jednostavno ne dam. Admini ili admin su ga pustili, čak i posle uličarenja najgoreg, ja neću. Možete da me banujete koliko god hoćete, ali Fetko i Havok neće proći. Očistite Forum od bolesnika i to je dovoljno da Berza opet bude ona stara.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Hm... 22.01.2015. 20:16 #579640

status: user
broj poruka: 1006
A šta o svemu ovome misle drug geloso , i drug Oglasnik?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: @Alrad 22.01.2015. 20:20 #579642

status: user
broj poruka: 4740

Ja nista ne piratizujem nego mi ne pada napamet da tebi polazem racune.
Da imam sve originale ovog sveta ne bih pomenuo ni jedan.

Ali ipak, da, gledam svoja posla. Ako nekog vise interesuju filmovi, morace sam da se potrudi.
To nije licemerno nego realno.

I nemam 50 nego 150.


:: E moj Super HIk, dakle igre jako interesuju ali sve ostalo te zabole sto se tice softvera i piraterije
::
:: Dakle samo ono sto tebi odgovara e tu si posten,
:: ono sto te ne zanima to piratizujes samo prsti i zabole te..
::
:: Po cemu si ti onda bolji od bilo koga ovde?
:: Kakav si ti licemer od 50 godina, sramota
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: @Alrad 22.01.2015. 20:22 #579644

status: user
broj poruka: 4420
Da li ti stvarno verujes da je neko ko je programer 30 godina sad u Srbji i gleda PC Berzu?
Na stranu sto je vec jednom rekao da je 1984 godiste.
Da ne pricam o tome sto je mr. Alrad Prepodobni nekoliko puta kukao da mu se posalju pozivnice za torent sajtove a sad te iste ljude koji su mu pomagali naziva lopovima.
http://is.gd/WRzw7x




:
:: Kakav si ti licemer od 50 godina, sramota
::
:: Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
:: GPU:GTX 970 Gigabyte G
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 g
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650
:: Keyboard: Logi iluminate
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen: ViewSonic 27
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Misko 22.01.2015. 20:25 #579647

status: user
broj poruka: 17084
Dakle dobro sam i rekao, tu je sa Wladom negde, ne zna gdi tera...
Sad ce da kuka adminima da mu odrisu tu temu.

Super Hik u najboljem svetlu!

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 22.01.2015. 20:30 #579649

status: user
broj poruka: 18472
Ako mogu da pitam a sta se desilo u medjuvremenu?
Vidim da se pominje ova tema sa nekim prozivanjem nekih firmi? Jel bila neka svadja ili?

Ja znam samo za onu temu gde je Vuk pitao kakva je firma zbog reklamacije pa smo se tu na kraju svi zezali.. Jel to?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Ahahahahaha 22.01.2015. 20:31 #579650

status: user
broj poruka: 4420

@Dexteru
Ja sam njega provalio odavno nego isteriavnje pravde na Berzi je bitka sa veterenjacama


Napravio Precednik dupli profil svom duplom profilu ocas posla, nista se ti ne sekiraj.



:: Sashai je bio kolateralna steta u internom ciscenju kafane
:: @Sasha
::
:: Imas izgradjen smisao za humor.Bas bi falio ovde
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.01.2015. 20:33 #579651

status: user
broj poruka: 4740

Prvo, mislio sam da ces ceniti sto te nisam izvrgao ruglu kada si kukavicki izbegao poziv na dvoboj.

Drugo, DA. Potpuno je tacno da sam trazio pozivnice. Nekoliko sam i poslao.
Ali, eto, onda sam se promenio. I sta ces sad?

A tebe mali Pancevac, ovaj M. vredja ceo zivot, ali sada te tetosi kada si mu zatrebao. Rekao bih da razmislis da nisam primetio da nemas cime.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646074.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs