Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Prosecne plate u Srbiji u razlicitiim kategorijama
STRANA 2 OD 2
MACHINE :D 15.02.2018. 15:04 #643672

status: user
broj poruka: 5696
Kako Vucko kaze i kako stoji na wikipediji mi imamo prosek 450+ evra (WTF, ovo skocilo za 50e od pocetka mog posta) i nezaposlenost od oko 13% (jos malo pa na nivou Francuske) :D

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_in_Europe_by_unemployment_rate

Nesto smrdi u drzavi Danskoj

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: :D 15.02.2018. 17:26 #643679

status: user
broj poruka: 4659
hahahahha u ovo veruju samo ovce, drago mi je da makar ovde na forumu ima pametnih ljudi koji ne veruju u servirane lazi :D ja nzm kog ovaj Vucko laze jbt, on toliko veruje u njegove reci da sam sebi ja mislim da krenuo da veruje u lazi! -_-




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: Kako Vucko kaze i kako stoji na wikipediji mi imamo prosek 450+ evra (WTF, ovo skocilo za 50e od pocetka mog posta) i nezaposlenost od oko 13% (jos malo pa na nivou Francuske) :
::
:: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wag
::
:: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_in_Europe_by_unemployment_rat
::
:: Nesto smrdi u drzavi Dansko
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: :D 15.02.2018. 17:55 #643680

status: user
broj poruka: 5696
Bogme i ja se zapitam i nisam vise siguran sta je realnost a sta metafizika. Mozda nesto nije u redu sa mnom.

Ovo ispada da je prosecna plata u Srbiji ~55.000 a u Beogradu je uglavnom onda veza tipa ~65.000.

Ja bas ne znam mnogo `obicnih i prosecnih` ljudi sa ovim platama, nazalost


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: hahahahha u ovo veruju samo ovce, drago mi je da makar ovde na forumu ima pametnih ljudi koji ne veruju u servirane lazi :D ja nzm kog ovaj Vucko laze jbt, on toliko veruje u njegove reci da sam sebi ja mislim da krenuo da veruje u lazi! -_
::
::
::
::
:: Intel i7 3770 3.6Gh
:: Ga-H77-D3
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
::
:: :: Kako Vucko kaze i kako stoji na wikipediji mi imamo prosek 450+ evra (WTF, ovo skocilo za 50e od pocetka mog posta) i nezaposlenost od oko 13% (jos malo pa na nivou Francuske) :
:: ::
:: :: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wag
:: ::
:: :: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_in_Europe_by_unemployment_rat
:: ::
:: :: Nesto smrdi u drzavi Dansko
:: ::
:: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 A zasto ne verujete u prosek .) 15.02.2018. 18:53 #643681

status: user
broj poruka: 3276

Jedan ima 30 drugi 10 e pa prosek je 20, cini mi se da tako nesto ra unaju taj prosek .)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug Neću da kažem gde 15.02.2018. 22:56 #643689

status: user
broj poruka: 978
Ali znam slučajeve, gde su žene prijavljene na minimalac, uplata je koliki je minimalac, kad podignu pare sa računa, pola vraćaju gazdarici, u pitanju je prodavnica.str.

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Frantic84 ... 16.02.2018. 00:16 #643690

status: user
broj poruka: 587
Drugari moji,jel znate sta je statistika?
Vodi deda unuka za ruku...Unuk ima 6 godina,a deda 70...
U proseku imaju 38 godina,a ni jedan ni drugi ne mogu da j*** :)
Tako vam je sa srpskom platom,koja je kao menstruacija,dodje jednom mesecno,traje par dana i posle mozes da se j***s... :)
Mozda malo previse aluzija na sex,ali na zalost,prelepo predstavljaju stvari ovde...

A sto se tice ovih informacija o vracanju dela para,to znam i iz iskutava iz okoline,a Krusevac je u pitanju...

U Krombergu je plata minimalac,radi se na traci,nema pauze i slede kazne ako zbog nekog traka kasni...Hvala velikom vodji sto je omogucio da Krusevljani postanu robovi (kao i ostatak zemlje)...

AMD Phenom II 960T@3.8GHz/Titan NK35TZ/8GB DDR2 @ 800MHz
Asus M2N68 Plus/Hitachi 250GB/Samsung 320GB/WD Blue 500GB
Powercolor HD5750/LC Power LC600H-12/MS Industrial Voyager
LG W2240+Skyworth 32E3000/Windows 10 Pro x64 build 1709


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 `obicnih i prosecnih` 16.02.2018. 09:12 #643699

status: user
broj poruka: 3276
ajd da prepricam .)

Pita profa studentkinju : od cega se sastoji `ona` stvar ?

studentkinja : paaa od koze, misica, koske i duga je 30cm

profa : draga koleginice za kozu, misice ste u pravu sto se tice koske tu ste se prevarili a da je dug 30cm imali ste veeeliku srecu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh okolina NSa 16.02.2018. 13:15 #643706

status: user
broj poruka: 1332
90% ljudi ima minimalac od 25k dinara mozda max 30k...
Ja isto radim za 25k dinara, u poljoprivrednoj radnji. Trazio sam da radim sat vremena duze i da mi gazdarica plati 143din vise dnevno sto mesecno izadje 3k dinara vise i naravno NE MOZE, eto kakve preduzetnike imamo, tretiraju nas kao robove a ne kao ljude...Nabrojao sam samo 1 od bar 20 30 stavnki koje bi mogao reci... Ja nikad nisam bio da odem iz Srbije, ali nema ovde buducnosti, cim mi se ukaze prilika ode ja u inostranstvo na par meseci, zaradicu za celu godinu ovde da zivim 3x bolje tj sa vise para nego tu da radim!
Cinjenica je da je Srbija jako lose vodjena jer je Srbija bogata sa svim ali sve nase `vodje` su prodane duse i prodaju drugim zemljama NASE stvari i nas same! Vucic ide na to da uvede strane preduzetnike da bi smanjio nezaposlenost a to sto oni daju 250 300e platu to njega ne zanima...I zato u SRB postoji SAMO robovlasnici i robovi.
i onda se pitaju sto ljudi odlaze odavde...
Vazno da kad trazis posao traze tvoje diplome i 5 god iskustva i kad pitas za platu kazu ti 40k dinara a vazno da traze da si expert u tome sta traze i da radim kad god te zovu i bez radnog vremena...Sta reci, Srbija ne stiti svoj narod, da ne spominjem banke itd. Zato i idemo tamo gde idemo a to je nigde! Imam 24godine i uopste ne vidim buducnost ovde u SRB!

MSI gtx770 2gb
msi z77a-gd65
2x4gb cl9 ddr3 exceleram white 1600mhz
i7 2600k 4.2ghz,Cm212+
Hitachi 500gb
SSD SP 120gb
superflower 700w modular


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh Ahahahahahahaha visak stanovnistva? 16.02.2018. 14:04 #643708

status: user
broj poruka: 1332
MANJAK brate MANJAK jer u SRB ostaju samo stariji ljudi mladi odlaze.A sto je nedopustivo da porodice sa malom decom odlaze e to je bedak, kad su roditelji naterani da beze is SVIJE drzave zbog lopova na vlasti...
Nema manjak stanovnistva vec manjak mladih ljudi. Mada gledam ove nove generacije, pa to jedino sto je diglo je kasika da jede sta im mama i tata skuvaju! Ima i nah takvih da ni biciklo ne bi naslonio na njih! U zivotu nisu nista radili a samo pricaju...

MSI gtx770 2gb
msi z77a-gd65
2x4gb cl9 ddr3 exceleram white 1600mhz
i7 2600k 4.2ghz,Cm212+
Hitachi 500gb
SSD SP 120gb
superflower 700w modular


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Eh MACHINE... 21.02.2018. 14:47 #643861

status: user
broj poruka: 7761
Ne zamajavaj se statistikom...

Mene je recimo vise zaprepastio podatak iz jucerasnje Politike da u Srbistanu ima 1.729.000 registrovanih penzionera koji primaju penzije...
Ja recimo odavno pricam da u Srbistanu jedan radi a deset LADI jaja na grbaci tog sto radi... ne moram daleko da idem recimo da i dalje samo ja privredjujem u svojoj porodici... na srecu dovoljno da svi prezive...
Dobro ne bas da prezive nego da zive bez da se ustezu nego onako slobodno...
Ima dvoje poznanika (mracni par) koji rade u lelekom u kombinovano su dobrano ispod mojih primanja... jedan poznanik radi u rudniku i zivot mu nije lak salim se u direkciji je istog i plata sa fakultetom mu je ~45K... medicinski tehnicar/sestra u urgentnom centru sa smenskim radom ~40K...

Ali zato Bajatovic 20K evara, zajebao je i mene i ove sto rudare kriptovalute...

Ne nebitno koliko zaradjujes i koliko uplacujes u penzioni fond penzija ne moze biti veca od 104K RSD...

Zajebi statistiku zato sto u nju ne mozes da ubacis prihode od poljoprivrede i onih koji su samozaposleni (rade za strance od kuce ili sta vec)...

Pravo merilo je broj vozila na ulici sa samo jednom osobom u kolima... da su plate male ne bi ih bilo toliko kao sto ih je sada... ne mozes da parkiras ni u stambenim blokovima na obodu grada a kamo li u centru...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 21.02.2018. 17:34 #643873

status: user
broj poruka: 17084
Jedino sto cveta kod nas je IT industrija / programiranje.
Ja se licno ne zalim, 7 godina u IT struci. (samouk)
Inace sam zvanicno Gradjevinski tehnicar za visokogradnju, nikad radio u struci u zivotu...

Cpu: Ryzen 1600x + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:16 Gb
SSD: Crucial 500 gb +HDD 500gb
MBO:Asus b350F
Case:Storm Enforcer
PSU:Corsair 850w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 22.02.2018. 11:06 #643892

status: user
broj poruka: 4225
Radio sve i svašta.
Po zanimanju sam kompjuterski tehnolog.
U Srbiji nikada nisam radio u struci, ali u srodnim zanimanjima.
Uglavnom kao serviser, tehničar automatike, radnik na brenti, IT menadžer, OSCE tehničar, logističar, profesionalni vojnik, CRPC oficir za nadgledanje i razradu Dejtonskog sporazuma, OHR - inžinjer za tehničku logistiku,lobista da se ne bombarduje Srbija u visokom savjetu EU, fizički radnik na paletama, vozač šlepera, trgovac tehničkom robom, stručni saradnik za izvršitelje u Novom Sadu i Beogradu, prodavac tehničke robe itd.
Veliki dijapazon poslova sam promjenio, iz više razloga. Većinom nesavjesni poslodavci i prevaranti, a jednom i mojom greškom. Trenutno sam na poslu u Informatici, jer tamo samo još vola nisu doveli da naređuje, a sistem poslovanja je nakaradan i uvredljiv za iole svjesno biće. Čekam da se završi ono što sam u zakonskoj obavezi prema njima, pa da se rastanemo. Trenutno na odresku za platu piše da mi je plata 155.000 din plus terenski dodaci, ali ja na ruke primam 78.000 din(ništa preko banke), mada je bilo dogovoreno na ruke da ću primati 155.000 din. Ovaj probni period za mene i 3-cu mojih kolega je stresan izuzetno, jer debile podučavamo osnovnim stvarima, koje su mogli naučiti u bilo kojoj gradskoj školi u Novom Sadu i Beogradu prije 25 godina. Nažalost, stanje je takvo kakvo jeste. Ja sam još na Balkanu par mjeseci, jer mi je dozlogrdilo se stalno dokazivati, koliko i šta znam. Vratim se u Britaniju, jer su me tamo poštovali za moje znanje i nikada se nije desilo da nisam bio nagrađen za pokazano znanje. Samo u Srbiji JEDAN poslodavac je znao poštovati moje znanje, ali nažalost je uništen od strane brata Av av av-a 2012 godine.
Realnost je da smo pod okupacijom i uma i duše, a najviše fizički, jer znanje se ne poštuje samo prazna priča.
Sarađivao sam sa Altijem preko 15 godina, bez obzira koji sam posao radio pored toga, dok Ćoro nije postao Bog i batina na Balkanu, a običan drumski razbojnik -presretač i vozač bilo kog predsjednika u Srbiji od 1998 godine do danas, otprilike kada je počeo uspon i dotičnog gospodina Aleka - supermena iz Feketića.
No da ne odem predaleko, većina ljudi oko mene je radila za 200 do 500 €, a samo mali dio njih po 600 ili 700 €. Trenutno se vidim sa par ljudi zbog trenutnih obaveza, a njihova primanja su od 30 000 din u FKL u Temerinu sa svim prekovremenim satima, do direktora jedne ustanove, a on prima 8 plata po 160 000 din u istoj ustanovi, pored svoje. Nikoga ne osuđujem, osim kada direktno krade. Dotični gospodin i TREBA da prima toliko plata, jer ostali nisu ni za qurac u d.pe u tom preduzeću. Radio sam tamo 8 dana, koliko sam izdržao i njemu SVAKA čast šta trpi od SNS-ovog `stručnog` kadra. Jedini je sa kim sam ja bio u kontaktu da ima predstavu šta treba da se radi i lomi se da to javno preduzeće opstane. Ovo ne govorim iz toga da ga branim. Iskreno, zabole me za njega lično, nego gledam da upotpunim svoja znanja o datom poslu, kako bih mogao napolju naći posao na istoj funkciji.
A mnogo djevojaka u Novom Sadu po pekarama,picerijama, prodavnicama bilo čega prima od 17 000 do 35 000 din. To je realnost.
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Re: re 22.02.2018. 12:22 #643893

status: user
broj poruka: 563
Ti si zajebo i Michael T. Weissa (Jarod) iz serije Pretender,el i tebe jurio Mr. Raines?


:: Radio sve i svašta
:: Po zanimanju sam kompjuterski tehnolog
:: U Srbiji nikada nisam radio u struci, ali u srodnim zanimanjima
:: Uglavnom kao serviser, tehničar automatike, radnik na brenti, IT menadžer, OSCE tehničar, logističar, profesionalni vojnik, CRPC oficir za nadgledanje i razradu Dejtonskog sporazuma, OHR - inžinjer za tehničku logistiku,lobista da se ne bombarduje Srbija u visokom savjetu EU, fizički radnik na paletama, vozač šlepera, trgovac tehničkom robom, stručni saradnik za izvršitelje u Novom Sadu i Beogradu, prodavac tehničke robe itd
:: Veliki dijapazon poslova sam promjenio, iz više razloga. Većinom nesavjesni poslodavci i prevaranti, a jednom i mojom greškom. Trenutno sam na poslu u Informatici, jer tamo samo još vola nisu doveli da naređuje, a sistem poslovanja je nakaradan i uvredljiv za iole svjesno biće. Čekam da se završi ono što sam u zakonskoj obavezi prema njima, pa da se rastanemo. Trenutno na odresku za platu piše da mi je plata 155.000 din plus terenski dodaci, ali ja na ruke primam 78.000 din(ništa preko banke), mada je bilo dogovoreno na ruke da ću primati 155.000 din. Ovaj probni period za mene i 3-cu mojih kolega je stresan izuzetno, jer debile podučavamo osnovnim stvarima, koje su mogli naučiti u bilo kojoj gradskoj školi u Novom Sadu i Beogradu prije 25 godina. Nažalost, stanje je takvo kakvo jeste. Ja sam još na Balkanu par mjeseci, jer mi je dozlogrdilo se stalno dokazivati, koliko i šta znam. Vratim se u Britaniju, jer su me tamo poštovali za moje znanje i nikada se nije desilo da nisam bio nagrađen za pokazano znanje. Samo u Srbiji JEDAN poslodavac je znao poštovati moje znanje, ali nažalost je uništen od strane brata Av av av-a 2012 godine
:: Realnost je da smo pod okupacijom i uma i duše, a najviše fizički, jer znanje se ne poštuje samo prazna priča
:: Sarađivao sam sa Altijem preko 15 godina, bez obzira koji sam posao radio pored toga, dok Ćoro nije postao Bog i batina na Balkanu, a običan drumski razbojnik -presretač i vozač bilo kog predsjednika u Srbiji od 1998 godine do danas, otprilike kada je počeo uspon i dotičnog gospodina Aleka - supermena iz Feketića
:: No da ne odem predaleko, većina ljudi oko mene je radila za 200 do 500 €, a samo mali dio njih po 600 ili 700 €. Trenutno se vidim sa par ljudi zbog trenutnih obaveza, a njihova primanja su od 30 000 din u FKL u Temerinu sa svim prekovremenim satima, do direktora jedne ustanove, a on prima 8 plata po 160 000 din u istoj ustanovi, pored svoje. Nikoga ne osuđujem, osim kada direktno krade. Dotični gospodin i TREBA da prima toliko plata, jer ostali nisu ni za qurac u d.pe u tom preduzeću. Radio sam tamo 8 dana, koliko sam izdržao i njemu SVAKA čast šta trpi od SNS-ovog `stručnog` kadra. Jedini je sa kim sam ja bio u kontaktu da ima predstavu šta treba da se radi i lomi se da to javno preduzeće opstane. Ovo ne govorim iz toga da ga branim. Iskreno, zabole me za njega lično, nego gledam da upotpunim svoja znanja o datom poslu, kako bih mogao napolju naći posao na istoj funkciji
:: A mnogo djevojaka u Novom Sadu po pekarama,picerijama, prodavnicama bilo čega prima od 17 000 do 35 000 din. To je realnost
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 22.02.2018. 12:57 #643894

status: user
broj poruka: 2788
Ja radim od kuće, održavam jedan sajt i izlazim na 35.000-40.000din mesečno, zavisno od obima posla. Al je to za stranu firmu, nisam prijavljen. Ne bunim se, nemam rashod što se posla tiča, studiram pa se super uklapam.

Burazer radi kao Android programer, početna plata 50.000din,na toliko je prijavljen. Krajem marta mu je godinu od kada radi, gazda je svima dizao platu na 80-100.000 zavisno od pozicije i na toliko prijavljen. Radi se pon-petak, 8sati, dva obroka na poslu. Sve prekovremeno plaćeno dodatno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug BPI bivši `Klas` 24.02.2018. 16:36 #643938

status: user
broj poruka: 978
tero sam leba za BPI, radiš u mesecu onoliko dana koliko ih ima, tj., noču i do pola dana sutra, a onda imaš dva dana pauze ako ima kuj da te zameni, pa opet mesec dana u kontinuitetu. plata oko 30k, al uvek bude manje zbog manjka. traže vozače stalno.,neće niko da radi, lenj smo narod


AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t Re: Plate 24.02.2018. 18:04 #643940

status: user
broj poruka: 430
Koliko me secanje sluzi, HTML/CSS/JS + jquery i mozda poneka dodatna biblioteka na upworku, 10+ dolarjev na sat. Cenim da ovi sto rade ozbiljnije stvari mogu da uzmu i daleko vise od toga. :)

Intel core i7 2600 @4.2GHz Gigabyte ga-z77-DS3H / 16GB DDR3 Excelram 1600MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Razer Destructor II

:: Ako mislite da su plate programera 600-800e varate se, vecina posle par godina radi za 2-3 puta vise od toga, ako ne zapali preko grane
::
:: PHP & DB developer 10-15$ NA SAT i naravno radi se sve za Inno trzist
::
:: Firme (i pojedinci) koji se bave dizajnom i renderingom (pogotovu dizajn dijamantskog nakita) su pa posebna prica, dva treadriper-a otplate za jedan mesec. Znam par ljudi koji imaju firme koje jako dobro posluju
::
:: Pa na izzgradnji koridora, iskusan rukovalac gradjevinskim masinama je imao ( i ima) minimum 100k platu, vecina prijavljeno, dok grejderista (covek koji zna da vozi grejder rako uspes da nadjes takvog) imaju lagano 150-200
::
:: Autodizalicar u nekom putarskom preduzecu lagano 100k, sa osnovnom skolom.
::
::
:: Samo, jako je tuzno sto takvih ljudi ima verovatno 1-2
::
:: MSI Z87-G43 GAMING / i5 4790k @4.5GHz / 16GB HyperX Savage 2400MHz / ZOTAC GTX 1080 AMP / WD Blue 500 & 1TB / TX750M (2017) / V3 BLACK / FC360
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 evo da podelim jos jedno iskustvo iz prve ruke 08.03.2018. 14:51 #644217

status: user
broj poruka: 4659
Jedan od vecih `proizvodjaca` prehrambrenih proizvoda Yumis je ovde kod mene na jedno 3 4km od moje kuce, nude platu od 25 hiljada sa svim radnim subotama i ponekom nedeljom, evo da odmah napomenem 143din je minimalac po satu sada ovde godine zahvaljujuuci nasem dragom Vucku -_-





Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs