Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Mt:s ili Vip?
STRANA 2 OD 3  
operator re 22.11.2018. 16:15 #651180

status: user
broj poruka: 4222
Na papiru između mreža su male razlike, ali kad se koristi Telenor je mnogo ispred ostalih. Ali, kako stvari kod nas stoje, ta situacija će se promjeniti na gore kod sve i jednog operatera.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eliot Moje iskustvo 22.11.2018. 23:58 #651188

status: user
broj poruka: 161
Vip generalno ima neki problem sa signalom, jer recimo prijatelj je zavrsio na vma (nazalost) dole u hitnoj nije imao signal otkako je usao u zgradu. Na 9om spratu recimo nije imao internet, mreza je radila. (dok ja u telenoru i net i mreza gde god)
Recimo na periferiji Beograda takodje udje u neki zatvoreni prostor (u prizemlju) ne radi mu net.
Telenor je generalno najskuplji, ali je i najbolja mreza (po meni). Ne zanima ih da ti nude neke popuste i svasta nesto (sto je po meni lose) jer recimo ne nude nikakve benefite dugogodisnjim korisnicima. Znaju da su najbolji, pa ako hoces kvalitet, imas da ga platis.
Mts mislim da im je tu za petama, ali vip se nakupio korisnika na inovacije i jeftinocu paketa.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: re 23.11.2018. 09:43 #651191

status: user
broj poruka: 7761
Vidi ti kiborga kako on to simbiotickom preciznoscu polurobota polucoveka preseca ko je najbolji...

Idi prodaj pljeskavice buduci da ti je ugradjen oMakron indukcioni reso u tu kiberneticku ruku koju su ti nakalemili na VMA...

Budite realni iako ste srbi pitanje je bilo `Mt:s ili Vip?`...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Na papiru između mreža su male razlike, ali kad se koristi Telenor je mnogo ispred ostalih. Ali, kako stvari kod nas stoje, ta situacija će se promjeniti na gore kod sve i jednog operatera
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eliot @Mali Abner 25.11.2018. 09:54 #651232

status: user
broj poruka: 161
Posto je ovo forum gde pokusava da se pomogne ljudima (gde su i meni pomogli vise puta sa svojim iskustvima i strucnim komentarima) ja sam podelio svoje iskustvo. Pitanje jeste bilo mts ili vip, ali ako moze da uzme i nesto bolje kao sto je telenor (opet kazem moje iskustvo) kaze se coveku da pogleda pa na kraju krajeva on odlucuje kada vidi SVE opcije.

Sto se tice tvog komentara za VMA (prijatelj mi je izgubio pola stopala zbog cega je i bio tamo),
a tebi treba razbiti zube i ostaviti samo dva da mozes da nastavis da jedes govna, jer izgleda si u tome najbolji



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: @Mali Abner 25.11.2018. 15:53 #651240

status: user
broj poruka: 939
Ma pusti tu trolčinu.

Taj nikad nikom nije dao koristan savet, već samo upada u teme i truje ih svojom nadmenošću i bahatošću. U svakoj temi, svojim kvaziintelektom, posmatra sve nas sa `visine`!



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Posto je ovo forum gde pokusava da se pomogne ljudima (gde su i meni pomogli vise puta sa svojim iskustvima i strucnim komentarima) ja sam podelio svoje iskustvo. Pitanje jeste bilo mts ili vip, ali ako moze da uzme i nesto bolje kao sto je telenor (opet kazem moje iskustvo) kaze se coveku da pogleda pa na kraju krajeva on odlucuje kada vidi SVE opcije
::
:: Sto se tice tvog komentara za VMA (prijatelj mi je izgubio pola stopala zbog cega je i bio tamo)
:: a tebi treba razbiti zube i ostaviti samo dva da mozes da nastavis da jedes govna, jer izgleda si u tome najbolj
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner eliot i phoboskv 27.11.2018. 20:09 #651310

status: user
broj poruka: 7761
Trolcine ste vas dvojica, pitanje je bilo Vip ili mt:s... gori ste od Jelene Micic...

A kad ste vec poceli da pokazujete nekulturu da vam se pridruzim...

Slobodno se bacite na kolena sad cu ja samo da ga pustim kroz vodu...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: eliot i phoboskv 27.11.2018. 23:22 #651326

status: user
broj poruka: 939
Nisi uzeo terapiju danas?

Istina boli, znam, ali nemoj toliko da se nerviras.

Citiracu jednog kolegu sa pcberze, a vezano za tebe: `ovaj mali abner buraz tolko voli da ide na ljudima na onu stvar da to nije normalno mora svuda da se umesa da nesto kaze da pametuje, a potreba da se uvek bude u pravu je siguran znak glupog coveka kako kaze Alber Kami ...imam utisak da radi u internet boot timu brze jace bolje i to na visokoj funkciji jer tvrdi da ima 3k usd mesecno primanje,deluje mi tako jer nacin konverzacije sa ljudima podseca upravo na taj tip ljudi` ...pmfrulez


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Trolcine ste vas dvojica, pitanje je bilo Vip ili mt:s... gori ste od Jelene Micic..
::
:: A kad ste vec poceli da pokazujete nekulturu da vam se pridruzim..
::
:: Slobodno se bacite na kolena sad cu ja samo da ga pustim kroz vodu..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino ... 28.11.2018. 17:39 #651360

status: user
broj poruka: 384
dobro ljudi nek iznese svako svoje misljenje i stav, nije bitno nista drugo.
nema potrebe da se vredjate. budimo ljudi

Tema ima za cilj da pomogne meni pri odabiru, a i svakome drugom ko ima dilemu kog operatera da izabere :)


Asus p5ql-e
Xeon e5450 @3.5ghz Black Megahalems + Noctua nf-p12
4x2gb ddr2 Ocz
Zotac gtx 1050 ti 4gb
neki budjavi wd hdd
kingston ssd240 gb
lc power 720w green power


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: eliot i phoboskv 28.11.2018. 23:35 #651368

status: user
broj poruka: 7761
Da, da secam se tog sto svira kozne frule...

Za tudje misljenje me briga kao za proslogodisnji sneg...

A koliko me tek briga za misljenje ljudi koji svoje misljenje o drugima sticu/utvrdjuju na osnovu tudjeg misljenja pa to je na nivou bubuljicavih pajaca...

I da se vratimo na temu VIP ili mt:s ti kazes Lelenor... ili si `ignorant` ili si prepametni srbistanac pa nam zato kao naciji ide do jaja...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Nisi uzeo terapiju danas
::
:: Istina boli, znam, ali nemoj toliko da se nerviras.
::
:: Citiracu jednog kolegu sa pcberze, a vezano za tebe: `ovaj mali abner buraz tolko voli da ide na ljudima na onu stvar da to nije normalno mora svuda da se umesa da nesto kaze da pametuje, a potreba da se uvek bude u pravu je siguran znak glupog coveka kako kaze Alber Kami ...imam utisak da radi u internet boot timu brze jace bolje i to na visokoj funkciji jer tvrdi da ima 3k usd mesecno primanje,deluje mi tako jer nacin konverzacije sa ljudima podseca upravo na taj tip ljudi` ...pmfrule
::
::
:: Tell the Spartans, stranger passing by
:: that here obedient to their laws we li
::
:: `I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`
::
::
:: :: Trolcine ste vas dvojica, pitanje je bilo Vip ili mt:s... gori ste od Jelene Micic..
:: ::
:: :: A kad ste vec poceli da pokazujete nekulturu da vam se pridruzim..
:: ::
:: :: Slobodno se bacite na kolena sad cu ja samo da ga pustim kroz vodu..
:: ::
:: :: Citat:
:: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hemicar911 Za sve koji se kunu u Telenor 29.11.2018. 00:21 #651369

status: user
broj poruka: 69
Kod mene u centru grada Telenor nema mrezu, ponekad jedva jedna mala crtica koja je nedovoljna za normalan razgovor dok je brzina neta max 1Mbps dok Vip radi slabo i ponekad gubi mrezu a ponekad radi solidno sa brzinom do 7 Mbps. MTS uvek radi solidno a brzine su 10-17Mbps. Nazalost zbog te situacije sam morao da uzmem 5GB net od MTS lopova koji ne prenose gigabjte u naredni mesec, sto znaci da ono sto nisam potrosio, a prethodno sam platio, gubim zbog njihove lopovske politike. VIP se bori na veoma providan i bezobrazan nacin da te dobiju kao korisnika. Cesto zovu na prepaid broj kad im se cefne i nude postpaid ugovor, sigurno to rade i druge mreze ali ne toliko cesto koliko VIP ume. Zahvaljujuci VIP-u postoje tarife sa neogranicenim razgovorima i porukama. Najpovoljnije trenutno je da kao prepaid uplacujes kredit tako da na nedeljnom nivou potrosis samo 130 dinara a imas dosta mts minuta i poruka, ali ono najvaznije u tvom slucaju 1GB koji se prenosi tako da mesecno kao prepaid imas 4GB i mts minute i poruke za samo 520 dinara plus se prenosi ono sto ne potrosis tako da mozes nakupiti 10GB i vise kao i 20000 minuta.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino Re: Za sve koji se kunu u Telenor 29.11.2018. 02:23 #651371

status: user
broj poruka: 384
koja je to tarifa pripaid u pitanju?
ja gledam nesto sad i jedino sto sam nasao je internet 7 dana 1 gb 200 kinte

Asus p5ql-e
Xeon e5450 @3.5ghz Black Megahalems + Noctua nf-p12
4x2gb ddr2 Ocz
Zotac gtx 1050 ti 4gb
neki budjavi wd hdd
kingston ssd240 gb
lc power 720w green power


:: Kod mene u centru grada Telenor nema mrezu, ponekad jedva jedna mala crtica koja je nedovoljna za normalan razgovor dok je brzina neta max 1Mbps dok Vip radi slabo i ponekad gubi mrezu a ponekad radi solidno sa brzinom do 7 Mbps. MTS uvek radi solidno a brzine su 10-17Mbps. Nazalost zbog te situacije sam morao da uzmem 5GB net od MTS lopova koji ne prenose gigabjte u naredni mesec, sto znaci da ono sto nisam potrosio, a prethodno sam platio, gubim zbog njihove lopovske politike. VIP se bori na veoma providan i bezobrazan nacin da te dobiju kao korisnika. Cesto zovu na prepaid broj kad im se cefne i nude postpaid ugovor, sigurno to rade i druge mreze ali ne toliko cesto koliko VIP ume. Zahvaljujuci VIP-u postoje tarife sa neogranicenim razgovorima i porukama. Najpovoljnije trenutno je da kao prepaid uplacujes kredit tako da na nedeljnom nivou potrosis samo 130 dinara a imas dosta mts minuta i poruka, ali ono najvaznije u tvom slucaju 1GB koji se prenosi tako da mesecno kao prepaid imas 4GB i mts minute i poruke za samo 520 dinara plus se prenosi ono sto ne potrosis tako da mozes nakupiti 10GB i vise kao i 20000 minuta
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hemicar911 MTS Lopovi! 29.11.2018. 09:53 #651374

status: user
broj poruka: 69
Treba potrefiti broj kod kojeg promocija kosta 130 dinara a ne 250 dinara. Mislim da stariji prepaid brojevi imaju jeftiniju promociju dok novi brojevi imaju skuplju.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Za sve koji se kunu u Telenor 29.11.2018. 20:47 #651385

status: user
broj poruka: 7761
MIX+ je ta sa 1GB neta u narednih nedelju dana, kad se jednom prijavis promocija se obnabvnja svake naredne nedelje naravno samo ako imas kredita ili dok se ne odjavis... jedina mana je da je sve unutar MTS mreze...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: koja je to tarifa pripaid u pitanju
:: ja gledam nesto sad i jedino sto sam nasao je internet 7 dana 1 gb 200 kint
::
:: Asus p5ql-
:: Xeon e5450 @3.5ghz Black Megahalems + Noctua nf-p1
:: 4x2gb ddr2 Ocz
:: Zotac gtx 1050 ti 4g
:: neki budjavi wd hd
:: kingston ssd240 g
:: lc power 720w green power
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug slična muka, MTS isteko ugovor, cena skočila duplo 11.04.2019. 20:14 #655855

status: user
broj poruka: 978
13og januara mi isteko dvogodišnji ugovor kod MTS-a, MixM tarifa, 300 minuta prema svim mrežama, čini mi se i 300 SMSova, i 1gB interneta po ceni od 699din.., početkom februara sam otišo kod druga u IT, i od tad mi kartica izvađena iz telefona,prvi sledeći ralun mistigo na 1399din, pa koš jedan, oba plaćena, danas nađoh još jedan u sandučetu. kanda mi digli cenu duplo za iszu uslugu. preterano, naročito kad uporedim sa. u IT sam kupio karticu za 10 eura, (oripejd kartica) sa 300 minuta prema svim mrežama u EU, 300 SMSova i 3gB interneta, i to mi se obnavlja svaki puta kad uplatim 4,5 evra!,šta da radim sa ovim MTSom? broj mi nije tolko bitan, i ako ga imam već preko 10 god, boli me dupla cena, bar da je ostala po starom, rih 699 din. jel ima kod nas neki pripejd ko ovaj talijanski za 4,5 evra preračunato u dinare!?

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Globaltel ? 11.04.2019. 20:47 #655856

status: user
broj poruka: 911
https://www.globaltel.rs/globaltel-prepaid-sim

za 500 kinti imas 4gb neta i 150 min/sms, koliko razumem to je ukupno tj tih 150 pa sta prvo ode, minuti ili poruke.
Meni licno bi ovo bilo odlicno ali sve zavisi od tvojih potreba

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug heh 11.04.2019. 20:54 #655857

status: user
broj poruka: 978
razmišljo sam o Globaltelu.., deluje mi ko dobra alternativa..

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma re 11.04.2019. 23:11 #655860

status: user
broj poruka: 95
Prvo ne znam da li su ti minuti prema svim mrezama ili samo njihovoj, drugo globaltel je mitrovicev.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 ja sam u VIP-u 12.04.2019. 02:43 #655862

status: user
broj poruka: 4654
sada, jer ovaj MTS je trenutno najgori, deru kozu sa ledja sa cenama a ponude nikakve, u VIP-u imam sada 300min 10gb neta i uzeo sam dodatak za poruke za 50din mesecno 100sms-a, to kosta hiljadu dinara, ako hoces ima i jeftinijih tarifa sa manje gigabajta, mislim da je oko 4gb neta ili tu negde, signal mi je barem gde god ja da idem dobar(i net i mobilni),

Telenor ima i dalje najgore ponude od svih operatera, nisam ga koristio odavno, ali kao kazu da on ima najbolji signal.

MTS ima izuzetno slab signal za net, cim odem vise od 10km od grada jedva hvata tu i tamo HDSPA, a zna da se vuce i na Edge cesto.



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug prešo na pripejd 12.04.2019. 12:12 #655867

status: user
broj poruka: 978
i kupio Globaltel karticu

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma Re: prešo na pripejd 12.04.2019. 15:12 #655869

status: user
broj poruka: 95
https://www.youtube.com/watch?v=4OgLENqj-Og


:: i kupio Globaltel kartic
::
:: AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
endrem vip zabalesku 13.04.2019. 21:39 #655920

status: user
broj poruka: 224

ŽABALESKU PREPAID (30 dana)

Dopuni kredit sa 600 dinara, aktiviraj Žabalesku prepaid i dobijaš:

3 dinara/minut ka svima
3 dinara/SMS ka svima
3 GB neta

Ako u istom danu, kada si uplatio dopunu od 600 ili više dinara, aktiviraš Žabalesku prepaid (30 dana), dobijaš još i neograničene minute u Vipu 30 dana.

Aktivacija:

Pozovi *123# i odgovori sa „3“ ili posalji SMS sa tekstom „2“ na 2020.
Prepaid opcija važi 30 dana od trenutka kupovine, u nacionalnom saobraćaju.


po meni jos ovo trenutno ispada najpovoljnije u srbiji
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug Re: vip zabalesku 13.04.2019. 21:43 #655922

status: user
broj poruka: 978
e jebiga sad!

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

::
:: ŽABALESKU PREPAID (30 dana
::
:: Dopuni kredit sa 600 dinara, aktiviraj Žabalesku prepaid i dobijaš
::
:: 3 dinara/minut ka svim
:: 3 dinara/SMS ka svim
:: 3 GB net
::
:: Ako u istom danu, kada si uplatio dopunu od 600 ili više dinara, aktiviraš Žabalesku prepaid (30 dana), dobijaš još i neograničene minute u Vipu 30 dana
::
:: Aktivacija
::
:: Pozovi *123# i odgovori sa „3“ ili posalji SMS sa tekstom „2“ na 2020
:: Prepaid opcija važi 30 dana od trenutka kupovine, u nacionalnom saobraćaju.
::
::
:: po meni jos ovo trenutno ispada najpovoljnije u srbiji
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: vip zabalesku 14.04.2019. 02:10 #655928

status: user
broj poruka: 4654
da je 200 300din bilo bi isplativo, ovako nesto si omasio racunicu.



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


::
:: ŽABALESKU PREPAID (30 dana
::
:: Dopuni kredit sa 600 dinara, aktiviraj Žabalesku prepaid i dobijaš
::
:: 3 dinara/minut ka svim
:: 3 dinara/SMS ka svim
:: 3 GB net
::
::
:: po meni jos ovo trenutno ispada najpovoljnije u srbiji
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: vip zabalesku 14.04.2019. 08:34 #655931

status: user
broj poruka: 7761
Ne bih da budem zlurad ALI cemu ovo...
Za 999 rsd imas mozes da razgovaras ceo mesec i posaljes milijardu poruka uz 3GB neta...

E sad prednost tog tvog zabaleskua je sto ne moras svaki mesec da platis 999 rsd... ali opet sta ako ti hitno treba telefon a kredita nema... trk do trafike dopuni se i tako to...

Misljenja sam da su te varijante sa dopunama pomalo prevazidjene... ja jednu takvu koristim samo za placanje parkinga...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

::
:: ŽABALESKU PREPAID (30 dana
::
:: Dopuni kredit sa 600 dinara, aktiviraj Žabalesku prepaid i dobijaš
::
:: 3 dinara/minut ka svim
:: 3 dinara/SMS ka svim
:: 3 GB net
::
:: Ako u istom danu, kada si uplatio dopunu od 600 ili više dinara, aktiviraš Žabalesku prepaid (30 dana), dobijaš još i neograničene minute u Vipu 30 dana
::
:: Aktivacija
::
:: Pozovi *123# i odgovori sa „3“ ili posalji SMS sa tekstom „2“ na 2020
:: Prepaid opcija važi 30 dana od trenutka kupovine, u nacionalnom saobraćaju.
::
::
:: po meni jos ovo trenutno ispada najpovoljnije u srbiji
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
endrem Re: Re: vip zabalesku 14.04.2019. 11:58 #655934

status: user
broj poruka: 224



:: Ne bih da budem zlurad ALI cemu ovo..
:: Za 999 rsd imas mozes da razgovaras ceo mesec i posaljes milijardu poruka uz 3GB neta..
::
:: E sad prednost tog tvog zabaleskua je sto ne moras svaki mesec da platis 999 rsd... ali opet sta ako ti hitno treba telefon a kredita nema... trk do trafike dopuni se i tako to..
::
:: Misljenja sam da su te varijante sa dopunama pomalo prevazidjene... ja jednu takvu koristim samo za placanje parkinga..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: ::
:: :: ŽABALESKU PREPAID (30 dana
:: ::
:: :: Dopuni kredit sa 600 dinara, aktiviraj Žabalesku prepaid i dobijaš
:: ::
:: :: 3 dinara/minut ka svim
:: :: 3 dinara/SMS ka svim
:: :: 3 GB net
:: ::
:: :: Ako u istom danu, kada si uplatio dopunu od 600 ili više dinara, aktiviraš Žabalesku prepaid (30 dana), dobijaš još i neograničene minute u Vipu 30 dana
:: ::
:: :: Aktivacija
:: ::
:: :: Pozovi *123# i odgovori sa „3“ ili posalji SMS sa tekstom „2“ na 2020
:: :: Prepaid opcija važi 30 dana od trenutka kupovine, u nacionalnom saobraćaju.
:: ::
:: ::
:: :: po meni jos ovo trenutno ispada najpovoljnije u srbij


Koji Paket je to za 999 dinara?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs