Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
OFF topic tema: cene, standard, plate...
STRANA 2 OD 2
Adzem ... 24.12.2018. 13:14 #651988

status: user
broj poruka: 3796
Uzimaju bolovanje kad trebaju pesadijske prepreke da prelaze. Tamo skoro niko ne moze ni kilometar da istrci od pivskih stomaka itd. Bio sam i u posti neko vreme, moji tamo rade 30 godina, pa me ubacili iako su se protivili i govorili mi da postu ni ne prijatelju ne bi pozeleli. Tamo sta se sve tek radi, to bih mogao knjigu da napisem...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 24.12.2018. 13:34 #651990

status: user
broj poruka: 4225
I ja da se složim sa svim što Adžem o vojsci priča. Izašao iz vojske 2007 godine, mada bi bilo bolje da sam izašao 2003 godine kada su na 3-ći sprat generalštaba došli u odjelima CIA agenti i rekli da se čitav sprat očisti za njih. Za školovano vojno lice i rodoljuba je bio znak da smo totalno okupirani. Još kada je izdat mojoj službi nalog za privođenje Lazarevića i Krge u avgustu 2004, podnio sam zahtjev za razrješenje. Dali su mi ga 2 mjeseca nakon uklanjanja mojih starješina iz vojske. Da n pričam da poslije toga nisam smio okrenuti leđa polovini kolega kad se išlo na zadatak. Prihvatio jedan zadatak kao plaćenik 2005 i 2007 godine od strane vojske da obavim, jer je bilo u interesu Srbijei to je bilo to. Sve ostalo, nije vrijedno spomena. Da ne počinjem da se ne zna ko je od kriminalaca vlasnik kojeg broja ljudstva za krimogene elementima izvršavanja, pa sve do nesposobnih, lijenih, retardiranih i potplaćenih pičkica, koji nisu zaslužili ni da mi obrišu čizme, a imaju čin majora samo, jer su bili na izvolte američkom i britanskom ambasadoru 24/7/365. A o odnosu starješina koji su stvarno školovani i radili svoj posao, pokušali su da zaštite niže oficire iljudstvo, što su savjetovali i nama, imam samo riječi hvale za period 2004-2016 godina. Nažalost, jedan po jedan je ili penzionisan ili ubijen ili se ubio.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh Na zalost balkan ima nekako cudan mentalitet... 24.12.2018. 18:19 #652020

status: user
broj poruka: 1332
Skoro svi se zale a niko nece da radi. Ja se prvi zalim, ali znam sta je zivot i kako je seliti se 10puta za 25godina! Radim ceo zivot i imam vise iskustva od ljudi sa 50 60god.Zalim se ali opet grebem i pokusavam... Radio sam u poljop. radnji 4god i mogu reci da sam svasta video i cuo. Bogati, imaju para da ne znaju vise ni sta hoce, dodje i ceka 1dinar da mu vratim. Ode pored u diskont pica i uzme frutelu kolu od 40din... Posle udje neki deda jadan pogledas mu ruke vidis da covek radi ko magarac i jedva zivi, kupi veknu hleba i salame i on i bakla jedu. Kupi prekrupu kod mene i ostavi mi 20din baksis, mene srce boli... Svaki put kad dodje taj deka ne trazi kusur. MENTALITET i ODGOJ... Kako su te vaspitali takav si covek i tacka. Nikada manje boga i vere u ljudima i zato su deca takva kakva su...

Kad pricas sa nekim ljudima ko da pricas sa astronautima, filozofima,doktorima,politicarima, a gledaju zadryge i pricaju o njima non stop... Nemaju bonton itd... Takva smo nacija mi balkanci.

MSI gtx770 2gb
MSI B350 Tomahawk
2x8gb Cruical 2400mhz @2933 OC
Ryzen5 1600 3.8ghz OC, LC CC120
Hitachi 500gb
SSD SP 120gb
MS Falcon
LG W2453V -PF
superflower 700w modular


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ my two cents 26.12.2018. 01:22 #652124

status: user
broj poruka: 2998
Poslednjih 6-7 meseci sam zgrozen nivoom korumpiranosti. Osetio i po prvi put na svojoj kozi posledice iste, jedno dva puta. Generalnim stanjem sam bas razocaran.

Sto se standarda tice... osecam da imam vise sansi za rad i to koristim. Zivim osetno bolje nego pre recimo 2-3 godine, ali mnogo vise i radim, a slobodno vreme je pravi luksuz. Nadjem vremena da se jednom ili eventualno dvaput nedeljno vidim sa drustvom, za hobije skoro nemam vremena, a spavanje mi je rastureno skroz. :) I to sto imam trenutno vise novca nego pre ne znaci da vise uzivam u stvarima koje sebi priustim. Kupio sam recimo slusalice pre oko nedelju dana i jos nisam otvorio kutiju a trenutno nemam ni volje za to jer sam previse umoran.

Ali opet, to sto je meni licno bolje i sto mogu da sebi priustim neke stvari koje nisam pre mogao ili sam mogao uz neka odricanja, to nikako ne znaci da je prosek bolji. Gomila ljudi koje znam se ne oseca nimalo sigurno. O scenama koje redovno vidjam ne mogu bas, nemam stomak za to.

O prici o ljudima koji nisu kompetentni a koji su na ovaj ili onaj nacin dobili posao, i na kakve skorojevice sa izopacenim vrednostima i sa kakvim mentalitetom nailazim i kako smo dosli tu gde sada jesmo i otkud takvih ljudi, ne mogu ni da pocinjem da to pricam, jer se trudim da sacuvam zivce koliko je to moguce.

Stanje je lose, a pre nego sto postane bolje , bice jos losije.
Ozbiljno se razmisljam o odlasku u Kinu na par godina. Nema mnogo stvari koje me drze ovde a svakog meseca se osecam sve gore kada vidim sta se sve desava.

Iako mozda deluje na trenutke da je dobro - nije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs