Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Nece pa nece... :(
STRANA 2 OD 2
perrakojot eeeee 08.10.2019. 21:03 #658958

status: user
broj poruka: 985

ovo za patch mi je jos neko ranije u temi predlozio,moj f3 je tacno u toj grupi sa oznakama koji su podlozni ovim problemima...uradicu update firmvera... ugasio sam sve opcije vezano za apsolutno sve sto postoji i u biosu windowsu.... paaa,cekam sutra jutro... izgleda da mu se problem desi nakon par sati potpunog mirovanja,evo non stop radim na njemu od 14h i sve ok.... dakle,cekam jutro pa javljam rezultate

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 08.10.2019. 21:21 #658960

status: user
broj poruka: 9460
Ugasi sve sto se tice sleep-a. Neka cepa tako i verujem da ce biti ok. Mozda krene u sleep i onda zabaguje nesto. Taj sleep je zlo koliko baguje na odredjenim plocama.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot u-p-d-a-t-e 09.10.2019. 09:03 #658969

status: user
broj poruka: 985

novo jutro,komp radio celu noc,ostavio sam ga sa otvorenim google chromom i pustenim filmom koji sam pauzirao,NIJE se nista dogodilo,sacekalo me sve kako sam ostavio sinoc... izgleda da je gasenje svih zivih sleep i power opcija pomoglo,e sad koja tacno opciju je u pitanju,verovatno nikad necu saznati... sad samo jos da flesnem firmware na samsungu f3 pa da imam standardnu kombinaciju na koju sam navikao...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs