Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Red Dead Redemtion dolazi na PC 5 novembra
STRANA 2 OD 2
tosas Re: @tosas 12.11.2019. 17:10 #659584

status: user
broj poruka: 304
Hvala Dexter

:: Narodne nema jos uvek i ko zna kad ce, ja imam original, a sa tom unlocked ne mozes nista dok ne izadje lek..
::
:: Cpu: Ryzen 1600x 4ghz + CM v8 GTS
:: GPU:RTX 2070 Gigabyte O
:: Ram:16 Gb
:: SSD: Crucial 500 gb +HDD 500g
:: MBO:Asus b350
:: Case:Storm Enforce
:: PSU:Corsair 850
:: Keyboard: Natec RX2
:: Mouse: Razer Nag
:: Screen: ViewSonic 27
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb ..... 10.05.2020. 18:12 #663090

status: user
broj poruka: 6875
Imam jedan steam account share kupljen na ebay-u na kome sam igrao i upravo zavrsio Red Dead Redemption 2, offline naravno. Uz njega na tom nalogu je jos igara, uglavnom free, ali tu je i recimo i Football Manager 2020....
Ako neko zeli da odigra RDR 2, mogu da prosledim da user i pass za ovaj nalog. Mene bi zanimalo ako ima neko na steam-u Metro Exodus, pa da mi pusti share za offline play kao sto je i ovaj nalog.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 Re: ..... 11.05.2020. 21:04 #663106

status: user
broj poruka: 339
Jel ti jos slobodan RDR da serujes da se odigra offline?

:: Imam jedan steam account share kupljen na ebay-u na kome sam igrao i upravo zavrsio Red Dead Redemption 2, offline naravno. Uz njega na tom nalogu je jos igara, uglavnom free, ali tu je i recimo i Football Manager 2020...
:: Ako neko zeli da odigra RDR 2, mogu da prosledim da user i pass za ovaj nalog. Mene bi zanimalo ako ima neko na steam-u Metro Exodus, pa da mi pusti share za offline play kao sto je i ovaj nalog
::
::
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs