Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
note10+ i ja
STRANA 2 OD 2
luja-88 Re: ... 09.09.2020. 21:52 #664886

status: user
broj poruka: 1620
::@Mr. Joke

::da se ne lazemo uvek je bio krs, jedino sto si ranije imao malo vise slobode i kretivnosti na raspolaganju, sada se i taj segment izbacuje/brise i gradi prosta bezlicnost i uniformnost, ne bi me iznenadilo da najave dil sa jabucarima (http://tinyurl.com/y27owng8) u bliskoj buducnosti i uvedu mandatorno nosenje i koriscenje njihovih proizvoda (http://tinyurl.com/y3l7v6dv

:: ja bih pre pribavio nesto ovog tipa
:: http://tinyurl.com/y4dfwjz
::
:: nego te naduvane igracke od telefon

Ti samo napred po sopstvenom nahođenju, ali ako ne koristiš sličan telefon, nemaš mnogo prava da komentarišeš... Npr. meni je izuzetno važna stabilnost, a S9+ mi nije štucnup za 2 god korišćenja. Pored toga, važno mi je da u džepu uvek imam dobru kameru, što ovaj uređaj itekako pruža, dok se za mnoge ne može reći isto (čak i one sa po `64Mp`).

Jedini nedostatak koji sam do sada primetio je slabašna baterija, ali to za mene lično nije problem, pošto sam veoma retko odvojen od auta kada sam u pokretu, a u njemu je fon na bežičnom punjaču/držaču.

`Naduvane` igračke - možda, `precenjene` - sigurno da, ali s druge strane itekako korisne i pružaju dosta onoga zbog čega su plaćene. Pričam o poslu, ne o igricama, da se razumemo - taj deo me ne interesuje, ali kapiram da čak i to zadovoljava (neću da pričam napamet pošto sam možda 2x pokrenuo `Solitaire` za 2 god.).

I ranije sam koristio skuplje telefone (400-500€+-), ali nikada nisam posedovao igračku koja je mogla da mi završi više posla od ove.

Nisam neko ko staje u odbranu ni Google-a, ni MS-a, ni Samsunga, ni Apple-a, ali isto tako ne pljujem uređaje i sisteme samo zato što potiču od pomenutih proizvođača/vendora...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee takodje 10.09.2020. 19:04 #664888

status: user
broj poruka: 570
moj Note8 za 2 godine nije stucnuo ma nista samo cepa i radi sve sto mu kazem....kamera aplikacije itd...igre ne igram niti ih imam ne tel, meni je bitan za rad i za to ga koristim..dakle jel ima neka aplikacija koja snima oba sagovornika na android 10 ..da resetujem temu :)
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ima 11.09.2020. 13:18 #664893

status: user
broj poruka: 3466

Koristim android 10 i acr mi snima sve na huawei oba telefona


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @luja-88 11.09.2020. 13:21 #664894

status: user
broj poruka: 1992
cuj nemam prava da komentarisem, u januaru otisao jedan s10 obican sa 512GB interne beli, u februaru otisao drugi s10 obican sa 128GB interne crni sa sve fiskalnim racunima i PDV-om itd., nije da mi ne prodju nazovi naduvani telefoni kroz prste, ali me ne impresioniraju mnogo i dosta stariji modeli mi zavrsavaju posao, licno ih samo kupujem drugima za rodjendane, nek se zabavljaju deca :)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 11.09.2020. 18:23 #664896

status: user
broj poruka: 18940
Verovatno spaljuju ekrane, nauci ih samo da menjaju pozadine jednom mesecno i nema frke.
To je jedan od najboljih telefona, ali ga ja nikad u zivotu ne bih kupio detetu.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ja sam od s3 do s7 imao samsung 11.09.2020. 20:09 #664901

status: user
broj poruka: 3466

Svaki je imao burn in u nekom bas glupom roku.

Predjem na huawei i one plus i screen on mi bude i do 14h i nema burn in.

Ja presrecan.

Dobar je taj samsung ovako generalno ali dzabe kad se meni zgadio

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 11.09.2020. 23:30 #664903

status: user
broj poruka: 18940
Ja koristim S8 preko 2god., nikad nisam imao burn in jer cesto menjam pozadine, navikao sam se. To mu je mana, koja se tako zaobilazi.

Razumem te, normalno da si promenio posle toliko telefona, meni se isto svidja recimo P20/P30 PRO, kad bih nasao u odlicnom stanju, kupio bih ga odmah najvise zbog kamere.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @imarkovic 13.09.2020. 11:05 #664923

status: user
broj poruka: 1992
otislo = poklonjeno = dato u amanet = ne vise u licnom posedstvu

ne pripadam kategoriji ljudi:

`Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul`

kod mene je uvek radjena selekcija prema nameni kako se telefon koristi:

1. pozivi i sms (personalna), hardverski izolovane ikakve naprednije tehnlogije sem 2g-a
2. dobra kamera i video obrada
3. duga baterija i neograniceni kredit
4. test okruzenje
5. all out war
itd.

i u skladu sa tim se radilo stelovanje i optimizacija telefona (modeli pre 2000., do 2010. i posle 2010. svi su u opticaju), na duge staze se pokazalo kao dosta logicnija prica nego juriti da sve imas na 1-dnom mestu i rizikovati nepromisljena iznenadjenja i propuste bez fizickih friewall-ova i pratecih sukcesivnih backup faza

btw
beli samsung je kupio i novog nisana ove godine tako da se investicija pokazala uspesnom, za crni samsung ima da prodje jos dooosta svajpovanja pre nego sto se isto postinge u Srbistanu :)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs