Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Windows 10 se sjebao
STRANA 2 OD 2
micika988 @duqp 12.03.2021. 13:53 #669042

status: user
broj poruka: 1991
to se tebi samo tako cini, krenes malim koracima pa gradis vece skokove npr. zezala me ledja, i negde sam ranije procitao da promena u stavu osobe na svakih 15min. resava problem, krenem da kopam sta ima od budilnika dostupno za dz. za lxde okruzenje i ono kao ima svasta nesto, ali ni jedan nema bas sve opcije koje mi trebaju, tipa da nesto vrti na svakih 15min. sa mogucnoscu izbora koji deo pesme se pusta i za 5min. googlanja se dodje do resenja:

https://docdro.id/ZeF04Rj

e sad moguce je i to sto se suplementiram sa ginkgo bilob-om i gomilom drugih super hrana da ima nekog efekta, vrag ce ga znati, placebo verovatno .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 12.03.2021. 14:02 #669043

status: user
broj poruka: 18940
za incremental backup, ne, ja ne volim te varijante, skroman sam, samo copy-paste po automatizaciji, nakon toga provera.

@duqp, u IT svetu znaju malo vise od toga, barem bi tako trebalo :)

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @imarkovic pa da 12.03.2021. 14:09 #669044

status: user
broj poruka: 3466

Ali kako neko u it svetu moze da ima problem sa img od bekapa i da ne moze da ga vrati zbig verzije nesto ovo ono. To mozda ona fora hoce ljudi od micro sim slpta da naprave memorijski i pokusavaju ali nece da ide :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @imarkovic pa da 12.03.2021. 14:52 #669045

status: user
broj poruka: 18940
Za to prvi put cujem, to je Ogija nesto mrzelo, pa je nasao izgovor :)

Svi ti programi za image-ovanje imaju svoje ekstenzije, od nastanka programa pa do poslednje verzije, strogo se drze te ekstenzije i da budu kompatibilne u potpunosti sa verzijom 1.0 i 115.0.


Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: Ali kako neko u it svetu moze da ima problem sa img od bekapa i da ne moze da ga vrati zbig verzije nesto ovo ono. To mozda ona fora hoce ljudi od micro sim slpta da naprave memorijski i pokusavaju ali nece da ide :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 12.03.2021. 16:06 #669046

status: user
broj poruka: 4506
Nije me nista mrzelo ali je stvar da ja ne formatiram system po 3-5 godina. Odrzavam sistem uvek na nivou,ne stavljam djubre koje ce ga usporiti itd tako da mi svaki sistem traje godinama i godinama. Jedini razlog zasto se uradi format je kad se uzme nova platforma, ploca-procesor ili ako nekim slucajem dodje do neke katastrofe sa sistemom pa sam primoran da to uradim.

Tako da posle 5 godina, svaki put sam imao problem sa vracanjem img-a i jednostavno sam odustao od toga jer mi je vreme potrebno za sredjivanje problema jednako vremenu da ga formatiram i podesim.

Ryzen 3700x | NZXT Kraken x62 | Asrock Taichi x470 | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Gigabyte 5700 XT Aorus | LG UW 34UC79G | Creative Blaster ZxR | Samsung M.2 970 evo PLUS 500gb | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 12.03.2021. 16:23 #669047

status: user
broj poruka: 18940
Tako je i kod mene, potpuno ista situacija, slazem se. Napravio sam prvi put image pre ko zna koliko god. i nikad ga nisam ni iskoristio.

Ranije davno, kada nisam umeo adekvatno da koristim sistem, nisam imao image, reinstalacija je bila kao dobar dan

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 12.03.2021. 16:41 #669048

status: user
broj poruka: 4506
tako moj rodjak koristi komp, magare od 35 god. Bilo koji problem da naidje odmah format windowsa....Bar jednom mesecno padne format lol. Al bar ne koristi komp nizasta,nema bitnih podataka pa samo odradi format i cao

Ryzen 3700x | NZXT Kraken x62 | Asrock Taichi x470 | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Gigabyte 5700 XT Aorus | LG UW 34UC79G | Creative Blaster ZxR | Samsung M.2 970 evo PLUS 500gb | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 12.03.2021. 17:07 #669049

status: user
broj poruka: 18940
Imam i ja jedno magare od 40 i kusur, obrisao jednom c:windows, kaze ponestalo mi prostora pa sam obrisao, ali nije bas hteo skroz da se obrise, onda sutradan kada sam upalio komp neki crni ekran sa belim slovima, nije mi jasno

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 12.03.2021. 17:10 #669050

status: user
broj poruka: 4506
lol


Ryzen 3700x | NZXT Kraken x62 | Asrock Taichi x470 | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Gigabyte 5700 XT Aorus | LG UW 34UC79G | Creative Blaster ZxR | Samsung M.2 970 evo PLUS 500gb | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ima lik 12.03.2021. 20:33 #669059

status: user
broj poruka: 3466

koji sve probleme na telefonu resava sa factory reset iz settings-a ili wipe iz recovery i dodje do zakljucka da mu jednostavno `prljavost` tj zaprljanost androida pravi problem pri registraciji negde na nekoj aplikaciji, da je brend krs, da je oxygen os los ovo ono vamo tamo
pukne reset, aktivira telefon prvo proba to da registruje i nece, digao ruke batalio sve odustao od aplikacije i registracije, instalirao sve, vratio fajlove, zaprljao telefon na stanje pre factory reset, ja kazem jbg sta ces nece pa nece, daj mi telefon na 5min 10min i kazem izvoli vidi kako hoce :)
Prosta i jednostavna situacija stvarcica ali neki ljudi nekako po default misle da je format,reset,wipe resenje ali jbg. Kako neko voli meni cesto da kaze, nekome je zivot majka a nekome p*cka materina :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs