Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Flagship AndroidOne...
STRANA 2 OD 2
vexlord Vidjam 20.11.2021. 09:23 #673412

status: user
broj poruka: 1043
Ljude sa zvucnicima oko vrata kako setaju voze bicikl rolere ne deluje lose zvuk mislim da hvata i radio stanice. Svaka druga reklama na fejsbuk/instagram je sa zvucnicima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE iOS vs Android 20.11.2021. 09:50 #673413

status: user
broj poruka: 5696
Ako bih morao iPhone to bi bio iPhone 13 mini. Meni je to super telefon ali nikako ne mogu da se priviknem na sistem jer je ogranicen: da bio otvorio PDF moras 3 klika da odradis tipa open file, import, open Acobat. Da bi prebacio slike ili muziku treba ti iTunes nista ono ubodes tel u USB i copy-paste na internu memoriju kao kod Androida.

Izbor za Black Friday preko Amazon.de sam suzio na:

Sony Xperia 5 III
iPhone 13 mini
Google Pixel 6
Samsung Galaxy S21

Ali svaki ima neke namerno napravljene mane, nsvakom nesto fali, kad bi se 2 iskombinovala bio bi savrsen

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Nedostaje 21.11.2021. 11:51 #673430

status: user
broj poruka: 323
Ako uzmeš Iphone ili Samsung u pakovanju se ne dobija punjač.
Kod S21 se ne dobijaju ni slušalice.
Samo telefon.
To je oko 100 evra dodatnih troškova.

Za ostale modele ne znam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Pixel6 21.11.2021. 16:57 #673433

status: user
broj poruka: 1043

Od svih tih, definitivno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 21.11.2021. 18:11 #673434

status: user
broj poruka: 1992
ako se ne varam samo sony ima micro sd i 3.5mm jack:

https://tinyurl.com/tds9dp4a

telefon bez micro sd slot-a je nekako osakacen

@Xecutor
na putu je:
https://tinyurl.com/4n3kkx2j (https://tinyurl.com/ys2pyuz5)
jos i povoljan .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord ... 21.11.2021. 18:52 #673435

status: user
broj poruka: 1043

U dobu bt slusalica 3.5mm kablic je teret oko vrata i ispod jakne, a ima usbc na 3.5mm adaptera koji ne kvare kvalitet ko bas voli zicu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: ... 21.11.2021. 18:59 #673436

status: user
broj poruka: 188
Super je ovaj mp3 plejer, normalna cena, sve ok, lepo izgleda, u zdravlju da te sluzi.

@vexlord

Sony MDR-EX76LP pogledaj model slusalica, nekada je to radjeno da ne bude dziberski kao ove danasnje sa trakastim kablovima da ti se zivot smuci nego elegantno...


:: ako se ne varam samo sony ima micro sd i 3.5mm jack
::
:: https://tinyurl.com/tds9dp4
::
:: telefon bez micro sd slot-a je nekako osakace
::
:: @Xecuto
:: na putu je
:: https://tinyurl.com/4n3kkx2j (https://tinyurl.com/ys2pyuz5
:: jos i povoljan .
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Pa veci 21.11.2021. 19:46 #673437

status: user
broj poruka: 1043
Broj modela ima klasicne te žičice a ne trakice. Kako god napor je razvlaciti sve to gledati da li konektor negde bode i lomi kabl itd. Birati telefon prema konektoru za slusalice dal je tu ili ne, malo je glupo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Pa veci 22.11.2021. 00:04 #673440

status: user
broj poruka: 188
Ja ovo sto vidjam i pamtim a imam to neko fotografsko prokleto pamcenje su neke kretenske in-ear bubice na nekom klincu i to onako neke plavkaste boje sa debelim traketinama umesto zicica i naravno na 3.5mm kondom, a taj mali skupljac prasine ne da necu na telefonu ni u 2021. ni u 2022. ni u 2099.-toj godini. Jer JBL ima zilion modela BT sluski, pa onda i taj Sony i tako redom, trziste je malo i prezasiceno BT sluskama i to jako kvalitetnim i optimizovanim sto se zivota baterije tice (ne znam kako da se izrazim, trosenje baterije je optimizovano) pa umeju da traju u smislu da kad ne svira muzika mogu biti vezane bluetoothom na mobilni telefon i kad ne sviraju idle-uju i ne trose mnogo bateriju makar je to slucaj sa JBL Tune 160. Ostavim ih 12-15-18 sati na idle, svetli plava led lampica ali ne trosi bateriju kao stare 110tke, a danas verovatno ima jos i boljih. I siguran sam da ima.

:: Broj modela ima klasicne te žičice a ne trakice. Kako god napor je razvlaciti sve to gledati da li konektor negde bode i lomi kabl itd. Birati telefon prema konektoru za slusalice dal je tu ili ne, malo je glupo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ima 22.11.2021. 01:07 #673441

status: user
broj poruka: 1043
Raznih

https://audioplus.rs/proizvod/467/JBL%20ARENA%20120

220 nisu trakaste
10h baterija, 15min punjenje 1h koriscenje. Fine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 23.11.2021. 09:48 #673459

status: user
broj poruka: 1992
wifi uredjaj drzati direktno na glavi, neka fala, mada kad bolje razmislim ti isti blututasi koriste telefon prilepljen na uvo koji je aktivno vezan na wifi i pricaju preko 2g/3g/4g/5g mreze, jednom prilikom sam premerio GSP bus-eve, nista vise do mikrotalasne rerne, od par hiljada uW/m2 do preko 10k, nije ni cudo sto je svaki 5-ti celav/procelav iako jos nisu ni zasli u pozne godine

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: iOS vs Android 24.11.2021. 15:27 #673484

status: user
broj poruka: 18940
S21 po meni.

Ako mislis na manu sa baterijom, taj model su konacno napravili kako treba po tom pitanju, tako da rekao bih ti da se ne opterecujes sa kapacitetom.
Imas review flagship telefona i od strane benchmark-a.

iPhone 13 mini je malecki. U ovom rangu iPhone 13 Pro.
Google Pixel 6 nije bolji telefon, tehnicki je slabiji. Sony iskreno ne bih razmatrao.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Ako bih morao iPhone to bi bio iPhone 13 mini. Meni je to super telefon ali nikako ne mogu da se priviknem na sistem jer je ogranicen: da bio otvorio PDF moras 3 klika da odradis tipa open file, import, open Acobat. Da bi prebacio slike ili muziku treba ti iTunes nista ono ubodes tel u USB i copy-paste na internu memoriju kao kod Androida
::
:: Izbor za Black Friday preko Amazon.de sam suzio na
::
:: Sony Xperia 5 II
:: iPhone 13 min
:: Google Pixel
:: Samsung Galaxy S2
::
:: Ali svaki ima neke namerno napravljene mane, nsvakom nesto fali, kad bi se 2 iskombinovala bio bi savrse
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs