Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
iPhone problem
STRANA 2 OD 2
Xecutor Re: Slab je kompresor klot 26.11.2021. 01:40 #673515

status: user
broj poruka: 188
???

::
:: Bolje lak za kosu pa kad usmeris ka telefonu ili prvo malo prsnes podmetni upaljac ili sibicu pa da spalis te mrvice paucinu i prasinu koja je upala u mikrofon koji je ususkan i vodootporan i nema veze sto nije riknuo jer je zapusen nego eto skup telefon pa eksperimentisi da bi se likovi zabavljali kad javis rezultat.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: Slab je kompresor klot 26.11.2021. 09:17 #673518

status: user
broj poruka: 938

i ja sam bio skeptican da ce mu ovo pomoci, ali djavo mi nije dao mira pa sam cackao vise od dosade. U svakom slucaju servis mu ne gine, ali imam drugi telefon za pozive pa i nije velika frka. Ovaj radi za sve ostalo sto treba pa cu sacekati petnaestak dana dok se vratim, vise volim nase VKV majstore nego arape da mi trkeljisu po telefonu. Pozdrav i hvala na trudu!


::
:: Bolje lak za kosu pa kad usmeris ka telefonu ili prvo malo prsnes podmetni upaljac ili sibicu pa da spalis te mrvice paucinu i prasinu koja je upala u mikrofon koji je ususkan i vodootporan i nema veze sto nije riknuo jer je zapusen nego eto skup telefon pa eksperimentisi da bi se likovi zabavljali kad javis rezultat.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 VKV 29.11.2021. 14:11 #673539

status: user
broj poruka: 323
Ovi naši jesu VKV majstori, ali za iPhone naplaćuju kao da su doktori.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs