Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
World of Tanks
STRANA 27 OD 27
gang1978 Re: ... 21.09.2019. 20:24 #658759

status: user
broj poruka: 1661
Upravo to, nemam sta da dodam.
Uzas.
Srecom mene nisu uspeli da prevare i uvuku u njihovu masineriju kupovine premium tenkova, potrosio sam nekih 20 evra i to je to...nisu ni to zasluzili.



:: Vecu kolicinu retardiranih idiota u životu nisam video
:: Mahom su poljaci cesi i slovaci al ni druge nacije nisu mnogo bolje
:: Problem je što vecina nema pojma šta je kooperativno igranje i što je vecini ocito zadovoljstvo da nadju najdalje mesto i da odatle pucaju i to im je to
:: Problem je što mnogi pocnu sa premijum municijom od starta i uglavnom nemaju ni potrebe da koriste mozak da bi skontali kako da probiju tenk sa strane il od pozadi.To jednostavno ne nauce i pucace uvek s preda svaki tenk bili u lakom ili bilo kom drugom tenku
:: I sad dok je cat bio i prema suprotnom timu jednostavno sam javio gde su.To su izbacili.Onda sam ih pucao i gurao al su i to izbacili.Sad jedino mogu da ih gurnem s litice tako da sam i dalje stalno plav
:: Ostalo je da izbace još i artiljeriju i milina za njih.Ne razumem koje je zadovoljstvo provesti 15 minuta na jednom mestu i ispaliti prvi hitac posle deset minuta al vecina ocito u tome uživa
:: Idioti su mahom oni koji placaju a WOT radi ovo zbog zarade pa idu linijom zarade al su time uništili igru
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bomid Re: gang1978 24.09.2019. 14:18 #658800

status: user
broj poruka: 1563
@Simon
Sve sto ste rekli je potpuno tacno. Ima jos gomila stvari koje bih mogao da dodam ali nema potrebe. Razumemo se i ovako. Zapravo to su razlozi sto poklanjam nalog a cini mi se da cu da se rastosiljam i preostala 2. Mozda zadrzim jedan tek po nekaad da se poigram ukoliko ofi iz WG-a nesto promene na bolje mada sumnjam da ce to da se desi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Re: gang1978 24.09.2019. 18:49 #658801

status: user
broj poruka: 6643
.... imam višestraničnu kritiku wg-a zbog wot-a.... možda ponešto nisam pokrio iako ima dosta materijala. :-)
Svašta nešto, od brute-force primitivnih metoda, do sofisticiranih, socijal-inžinjerskih.... kvarni do koske. I na kraju, glupi. Rasteruju ljude nadajući se da će ostati samo oni koji plaćaju i glupi su. Tih nikad nije dosta.


Budale računaju na sreću.

:: @Simo
:: Sve sto ste rekli je potpuno tacno. Ima jos gomila stvari koje bih mogao da dodam ali nema potrebe. Razumemo se i ovako. Zapravo to su razlozi sto poklanjam nalog a cini mi se da cu da se rastosiljam i preostala 2. Mozda zadrzim jedan tek po nekaad da se poigram ukoliko ofi iz WG-a nesto promene na bolje mada sumnjam da ce to da se desi.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 06.03.2020. 23:21 #661522

status: user
broj poruka: 724
Sada tek pregledam temu i slabo pozitivnih komentara oko WoT-a. Jel se ista ovde promenilo u zadnje vreme, nadjoh moj stari nalog sa nekih 5-6 tenkova tier 8,9 i 10 pa da se informisem o trenutnom stanju. Vredi li ovo igrati ovako kako jeste ili ulagati u neki premium, ne znam dal bih bas imao zivaca krenuti sve ponovo?
Jel se i dalje gleda ona statistika, dal bi wn7 ili 8... :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 07.03.2020. 11:39 #661523

status: user
broj poruka: 1060
pravo da ti kazem, nemoj da se vracas dok ne srede premijum granate, a najavljeno je. realno, nije ovo sad u igrivom stanju, bar za nas koji necemo da dajemo 50€ mesecno da bi mogli da igramo i T9 i T10. jbg, f2p igra ce uvek da bude p2w, ali ovi preterase

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: re: 08.03.2020. 00:58 #661549

status: user
broj poruka: 939
50€ mesecno?!

Za sta tacno? Eventualno 10 € za premium nalog i sasvim je dovoljno. Ja poslednja 2-3 meseca igram bez premiuma i nije neki problem, ako imas neki premium tenk 8. tir.

Ipak, igram daleko manje nego ranije, ali nije razlog to sto su mnogo menjali igru, vec jednostavno polako gubim interesovanje za igre uopste. Godine jbg.
Bude dana kad ide bas lose, bude dana i kada sve razbijam. Poslednjih mesec dana se mucim sa ovim sranjem Lynx-om, pa sad EBR 90. Sranja sa tockovima. Nikako da naucim da igram kako treba, ali cu da izguram do 10.tira, koji jedini i valja u celoj liniji.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: pravo da ti kazem, nemoj da se vracas dok ne srede premijum granate, a najavljeno je. realno, nije ovo sad u igrivom stanju, bar za nas koji necemo da dajemo 50€ mesecno da bi mogli da igramo i T9 i T10. jbg, f2p igra ce uvek da bude p2w, ali ovi preteras
::
:: I AM the God of war.. Nothing defies me!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 08.03.2020. 17:21 #661563

status: user
broj poruka: 1060
ma lupio sam 50€, ali svakako, i sa premijum nalogom u tier X nema šanse da budeš u plusu, jedino ako te baš baš ukenja partija. a kako vidim drugi kako igraju.. bre on ništa sem premijum granata i ne puca, ne znam odakle mu pare, jedino ako i kredite ne kupuje. inače igram (igrao) WoT od bete, al previše je poljaka i čeha kampera bez mozga trenutno, ne mogu da podnesem. šta više, kad im vidim nick u bilo kojoj drugoj MP igri a da mi je u timu, naježim se skroz.. retardirani na nacionalnom nivou od svake igre ikad napravljene

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 27 OD 27
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs