Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Kupovina pistolja
STRANA 3 OD 3
doca80 EVO 26.05.2012. 17:29 #419890

status: user
broj poruka: 3053
da izvestim sta sam uradio...bio sam da pogledam taj cz88,SAVRSENO mi lezi u ruci,kao da je pravljen za moju ruku,iznenadjen sam bio maksimano,mislim da za streljanu bolje od toga mi nece trebati,tako da 99% kupujem cz88. municije ima ko pleve,pistolj osrednje velicine...mislim da cu biti veoma zadovoljan kupovinom:)))

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Voanerges ... 26.05.2012. 20:27 #419915

status: user
broj poruka: 202
Мајсторе, пусти стрељану, боље је на отвореном стрелишту. Имаш код Лазаревца Трнаву и отворено стрелиште.

Edit: admin (za šale na račun admina treba staž)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Zemo ne idu vitamini i vatreno oruzje 26.05.2012. 21:36 #419928

status: user
broj poruka: 7286
Pa jel treba u tvorza da te posecujem???


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Voanerges Re: EVO 26.05.2012. 21:55 #419930

status: user
broj poruka: 202
Ако већ купујеш ЦЗ 88 9мм ПАРА потражи с хромираном цевком.


:: da izvestim sta sam uradio...bio sam da pogledam taj cz88,SAVRSENO mi lezi u ruci,kao da je pravljen za moju ruku,iznenadjen sam bio maksimano,mislim da za streljanu bolje od toga mi nece trebati,tako da 99% kupujem cz88. municije ima ko pleve,pistolj osrednje velicine...mislim da cu biti veoma zadovoljan kupovinom:))
::
:: NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 26.05.2012. 22:00 #419931

status: user
broj poruka: 12785
Pitaj Saleta da ti bude donor meta, sa onolikom glavudžom one debele obrve se vide i sa 300m...
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: ... 26.05.2012. 22:09 #419932

status: user
broj poruka: 7286
http://is.gd/NXF8VP


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: Pitaj Saleta da ti bude donor meta, sa onolikom glavudžom one debele obrve se vide i sa 300m..
:: __________________
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Zemo ne idu vitamini i vatreno oruzje 26.05.2012. 22:10 #419933

status: user
broj poruka: 3053
hehehehe zemo,vitamini u tecnom stanju nece ici zajedno sa utokom:) na streliste se ide samo trezne glave...a za svadbe,veselja i sl,se koristi ovo

http://www.tulatoz.ru/en/toz34.html

20mm kalibar,magnum pojacano punjenje,to kad rokne tu trava ne nice:))))))) a mozes da izvadis sacmu iz metka i nema rizika da neko nastrada:)))) k`o top da si poneo na veselje:))))

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: Pa jel treba u tvorza da te posecujem??
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/6sTfzzdemj
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Voanerges ... 27.05.2012. 01:11 #419943

status: user
broj poruka: 202

Који ти је то 20мм калибар?
Или си мислио на 20-ицу сачмарицу? Најбоља је 12-ица.

Сачмаре имају потмуо звук, мање чујности од пиштоља, јер се ради о неолученим цевима и мањим притисцима.

Ако хоћеш чујност, само неки магнум карабин за афричку дивљач. То се заиста чује. Просто је непријатно, хехе.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: ... 27.05.2012. 08:31 #419952

status: user
broj poruka: 3053
mislio sam na 12-icu,18.5 cm je precnik metka,ali sam ``zaokruzio`` na 20mm:))),ima ona verzija sa sacmom i magnum punjenjem koja gruva da usi otpadaju,a imas i onu municiju koja je pravljena samo da bude bucna,znaci municija fabricki napravljena SAMO u svrhu sto glasnijeg pucnja,e znaci to kad rokne,pucanj bombe ne moze da se meri sa pucnjem sacmare sa ovom specijalnom municijom:)

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

::
:: Који ти је то 20мм калибар
:: Или си мислио на 20-ицу сачмарицу? Најбоља је 12-ица
::
:: Сачмаре имају потмуо звук, мање чујности од пиштоља, јер се ради о неолученим цевима и мањим притисцима.
::
:: Ако хоћеш чујност, само неки магнум карабин за афричку дивљач. То се заиста чује. Просто је непријатно, хехе
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber razlog kupovine? 27.05.2012. 09:03 #419954

status: user
broj poruka: 946


čujem zemo da ti je komšija pre par dana kupio trubu! :-)))))

`kada se u pozorišnom komadu u prvom činu pojavi puška na zidu, obavezno u trećem činu opali`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 razlog 27.05.2012. 09:18 #419955

status: user
broj poruka: 3053
nije komsija i truba:) hocu da kad god pozelim,odem lepo u lokalnu streljanu i izgruvam se posteno u one mete...municija je toooliko jeftina,da prosto ne mogu zamisliti vece uzivanje od pucanja ``dok me ruke ne zabole``

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Voanerges ... 27.05.2012. 11:41 #419982

status: user
broj poruka: 202
Пази, код сачмарица број којим се означава калибар не означава пречник уста цеви или пречник патрона, него је то мера унце олова од којих се могу излити 12 кугли истог пречника. Тако је и за 16-ицу и за 20-ицу. Дакле што већи број, то мањи калибар. А пречници оловних куглица варивају од 2,5мм до тзв. БРЕНЕКЕ или СЛУГ пројектила који је заиста пречника цеви, ако је цилиндрична.

То о чему причаш се означава као 12/76 и обично га заву магнум сачмарско пуњење. Оно је јаче али далеко од тога да се чује боље од метака из олученог оружја. 12/70 је ознака патроне нормалне дужине, где 12-ица означава калибар о коме сам говорио горе а 76 или 70 дужину лежишта метка у цеви. Магнуми су заправо само мало дуже патроне које имају више истог барута, па према томе и већу енергију потиска, односно праска.

Имам ја једну тактичку-борбену сачмару која прима шест патрона - Маверик ТХ и знам што ти ово говорим. То су оружја страобалне зауставне моћи али уобичајено нису превише пробојна. Сад се вратисмо на разлику између пробојне и зауставне моћи пројектила. Пробојност је, осим у ретким случајевима, кад треба пробити препреке на путу до мете, негативна особина зрна и обично значи да зрно не предаје сву своју енергију циљу, а то је главна замисао сваког метка.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Voanerges Re: razlog 27.05.2012. 11:42 #419983

status: user
broj poruka: 202

Кажи ми молим те, шта значи `јевтино`? Меци јевтини?
Где их узимаш и за колико?

:: nije komsija i truba:) hocu da kad god pozelim,odem lepo u lokalnu streljanu i izgruvam se posteno u one mete...municija je toooliko jeftina,da prosto ne mogu zamisliti vece uzivanje od pucanja ``dok me ruke ne zabole`
::
:: NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd Aaaaaahahahahah 27.05.2012. 12:18 #419985

status: user
broj poruka: 1376
sta se sve nacitah. E ma jok uzmi Glok 23 ili 26. Mozes i Sig P229 ahaha . E Cz99 ne valja? Ma vazi. E TT jeste krs to je do sada i vrabac na grani naucio. Ja sam CZ99 grlio 4 godine,nikada me nije izdao(naravno kada ti glava zavisi od njega onda ga i cistis na terenu ako treba i 5 puta dnevno). I stojim iz toga da je CZ99 ako ZANS DA PUCAS jedan od naj boljih. Ono jest lepa je i Bereta 92Fs...
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2382314

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: ... 27.05.2012. 12:18 #419986

status: user
broj poruka: 3053
sve je meni to jasno,napisao sam ti da je kod kalibra 12 precnik metka 18.5cm:) a u prvom postu sam ga samo ``zaokruzio``. na 20mm jer zvucnije zvuci kad se napise:)))) inace municija za cz88 je standardno po radnjama 35dinara komad,ali postoji sansa da se nadje za mnogo manje pare,tako sam barem cuo:)))

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: Пази, код сачмарица број којим се означава калибар не означава пречник уста цеви или пречник патрона, него је то мера унце олова од којих се могу излити 12 кугли истог пречника. Тако је и за 16-ицу и за 20-ицу. Дакле што већи број, то мањи калибар. А пречници оловних куглица варивају од 2,5мм до тзв. БРЕНЕКЕ или СЛУГ пројектила који је заиста пречника цеви, ако је цилиндрична
::
:: То о чему причаш се означава као 12/76 и обично га заву магнум сачмарско пуњење. Оно је јаче али далеко од тога да се чује боље од метака из олученог оружја. 12/70 је ознака патроне нормалне дужине, где 12-ица означава калибар о коме сам говорио горе а 76 или 70 дужину лежишта метка у цеви. Магнуми су заправо само мало дуже патроне које имају више истог барута, па према томе и већу енергију потиска, односно праска
::
:: Имам ја једну тактичку-борбену сачмару која прима шест патрона - Маверик ТХ и знам што ти ово говорим. То су оружја страобалне зауставне моћи али уобичајено нису превише пробојна. Сад се вратисмо на разлику између пробојне и зауставне моћи пројектила. Пробојност је, осим у ретким случајевима, кад треба пробити препреке на путу до мете, негативна особина зрна и обично значи да зрно не предаје сву своју енергију циљу, а то је главна замисао сваког метка.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd Kljucno si i sam 27.05.2012. 12:21 #419988

status: user
broj poruka: 1376
napisao
`,mislim da za streljanu bolje od toga mi nece trebati`
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2382314

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd Re: ... 27.05.2012. 12:23 #419989

status: user
broj poruka: 1376
Pozdravlajm izlaganje. Posle iaustavna moc
The .45 ACP is an effective combat pistol cartridge that combines accuracy and stopping power for use against human targets
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2382314

:: Пази, код сачмарица број којим се означава калибар не означава пречник уста цеви или пречник патрона, него је то мера унце олова од којих се могу излити 12 кугли истог пречника. Тако је и за 16-ицу и за 20-ицу. Дакле што већи број, то мањи калибар. А пречници оловних куглица варивају од 2,5мм до тзв. БРЕНЕКЕ или СЛУГ пројектила који је заиста пречника цеви, ако је цилиндрична
::
:: То о чему причаш се означава као 12/76 и обично га заву магнум сачмарско пуњење. Оно је јаче али далеко од тога да се чује боље од метака из олученог оружја. 12/70 је ознака патроне нормалне дужине, где 12-ица означава калибар о коме сам говорио горе а 76 или 70 дужину лежишта метка у цеви. Магнуми су заправо само мало дуже патроне које имају више истог барута, па према томе и већу енергију потиска, односно праска
::
:: Имам ја једну тактичку-борбену сачмару која прима шест патрона - Маверик ТХ и знам што ти ово говорим. То су оружја страобалне зауставне моћи али уобичајено нису превише пробојна. Сад се вратисмо на разлику између пробојне и зауставне моћи пројектила. Пробојност је, осим у ретким случајевима, кад треба пробити препреке на путу до мете, негативна особина зрна и обично значи да зрно не предаје сву своју енергију циљу, а то је главна замисао сваког метка.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs