Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Sugestija Adminima i predlog 2
STRANA 3 OD 3
FatWarez Mjau! Volume 3 22.01.2015. 20:33 #579652

status: user
broj poruka: 98


Mutiny on the Bounty?
Najelo se to prasetine, pa besno, hoće i da ujeda. Miskonius je dokazao da je internet čudo, nešto kao ton film. Alrade, nemam ništa protiv tebe, ali ne bih ja u Serbistanu toliko propagirao legalitet i legitimitet i vodio borbu protiv piraterije. Neka prvi kamen baci... Pogotovo posle dokazivanja da si tražio pozivnicu za totalno nelegalni, nelegitimni, čak piratski sajt. Mada mi je bilo malo čudno što je Dexter odlepio. Ispade da je bio u pravu.
Nemojte da se svađate, ometa proces varenja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion ... 22.01.2015. 20:34 #579653

status: user
broj poruka: 2480
Nasao si veru?

Kako mozes da osudjujes ljude sto rade isto sto si i ti nekada..

i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wolf125 Re: @Arnautovicu 22.01.2015. 20:36 #579654

status: user
broj poruka: 12
Pa normalno da treba da napises sta mislis ako je to u sluzbi istine.
Be obzira na ban ja cu i dalje pisati samo istinu odgovaralo to nekome ili ne.
Kikavicko birsanje postova nece zataskati istu. Muski trebas podneti i kritike a i pohvale to je moj stav.
Ako je Zeljko stvarno Zeljko a nije Zeljka nece kriti i brisati pstove koji njemu ne odgovaraju. A to o postenju i sprecavanju zloupotreba koje on propagira je druga prica. Da li je sve tako kao sto PC berza kaze lako je ustanoviti.
Isitnu cemo pisati barem ja i stojim iza toga.

v u k 1 2 5


::
::
:: Dzabe mi brises postove, to sto imam da kazem reci cu i briga me sta ces posle
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Da li neko zeli da bude ljubazan i... 22.01.2015. 20:39 #579657

status: user
broj poruka: 18472
Hoce li mi reci sta se ovde desilo i gde je ta tema?
Vuce sto si banovan?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: 22.01.2015. 20:42 #579659

status: user
broj poruka: 4420
Mr Prepodobni jel ti stvarno nemas toliko mozga da shvatis da laganje kod mene nema prodju?
I umesto da se povuces u taj polumrak iz kog izadjes s vremena na vreme samo da bi napravio budalu od sebe
ti nastavljas li nastavljas?
Odgovoreno ti je u toku narednog dana http://imageshack.com/i/f07sT55yp

E sad sto ti nisi hteo/smeo to je tvoj problem.

Mani da lazes vise sad si vec skroz provaljen.


::
:: Prvo, mislio sam da ces ceniti sto te nisam izvrgao ruglu kada si kukavicki izbegao poziv na dvoboj
::
:: Drugo, DA. Potpuno je tacno da sam trazio pozivnice. Nekoliko sam i poslao
:: Ali, eto, onda sam se promenio. I sta ces sad
::
:: A tebe mali Pancevac, ovaj M. vredja ceo zivot, ali sada te tetosi kada si mu zatrebao. Rekao bih da razmislis da nisam primetio da nemas cime
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: Re: Ahahahahaha 22.01.2015. 20:43 #579660

status: user
broj poruka: 98

Ne huli na Precednika, Miskoniuse. Mi imamo samo jednog Precednika i svi znaju kako se zove. Pustite želju da me strpate u neku od interesnih grupa na forumu. Mene zabavlja kada krene šutka oko toga ko peče bolje procesore ili grafičke. U svakom slučaju, preskupo plaćamo nešto što realno košta 50-ak evra u proizvodnji, pa bi još neki da opravdaju bacanje para time što blate lik i delo `konkurentske` kompanije. Znaci navoda? Da li je potrebno da smaram objašnjenjem ili ima na forumu ljudi koji kapiraju kako funkcioniše svetsko tržište kapitala? Svetska zavera? Ne, micika... Neeee, Fetko... Tako stvari funkcionišu u velikom svetu... Mutno... Nadasve profitabilno.

::
:: @Dexter
:: Ja sam njega provalio odavno nego isteriavnje pravde na Berzi je bitka sa veterenjacam
::
::
:: Napravio Precednik dupli profil svom duplom profilu ocas posla, nista se ti ne sekiraj
::
::
::
:: :: Sashai je bio kolateralna steta u internom ciscenju kafane
:: :: @Sasha
:: ::
:: :: Imas izgradjen smisao za humor.Bas bi falio ovde
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Super Hik 22.01.2015. 20:43 #579661

status: user
broj poruka: 17084
Pozivi na dvoboj, covek od 50 godina?
Mene Misko vredja ceo zivot, nisam nesto primetio.
Ne kapiram, nekada se oko necega nismo slagali i vodili diskusije kao i sa drugom clanovima ovde,
sta je tu problem?
Ne kapiram, treba da se prebije neko zbog necega na internetu? :)

@FatWarez
Nije Dexter odlepio nego je odreagovao na licimerstvo i laznli moral.

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @sky 22.01.2015. 20:47 #579663

status: user
broj poruka: 4537
Vuku je nacinjena nepravda vec sam danas to rekao a sada i ponavljam zato sto je izuzetno korektan forumas od kada sam ja ovde.

User Plamen je napravio temu i pljuckao po nekoj firmi kako su ga zavrnuli za neki Tv tu se ukljucio i Vuk i to je bilo to.Admini su strogo zabranili bilo kakvo javno prozivanje firmi bilo u dobrom ili losem kontekstu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: @Super Hik 22.01.2015. 20:49 #579665

status: user
broj poruka: 4420

On zaboravlja da se diskusija vodi u pisanoj formi i da je sve podlozno proveri.
Ja se jos secam kako je kenjao kako je GPU mining prevara i kako nije posteno da se zaradjuju pare
a da se ne radi nista (mr. Prepodobni je to) kad posle, Larad se raspituje koliko je mining isplativ, pa kolika je dnevna zarada, pa gde da proda LTC...

Odavno rekoh da je on kao Wlada ali mi niko nije verovao...

:: Pozivi na dvoboj, covek od 50 godina?
:: Mene Misko vredja ceo zivot, nisam nesto primetio
:: Ne kapiram, nekada se oko necega nismo slagali i vodili diskusije kao i sa drugom clanovima ovde
:: sta je tu problem?
:: Ne kapiram, treba da se prebije neko zbog necega na internetu? :
::
:: @FatWare
:: Nije Dexter odlepio nego je odreagovao na licimerstvo i laznli moral
::
:: Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
:: GPU:GTX 970 Gigabyte G
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 g
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650
:: Keyboard: Logi iluminate
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen: ViewSonic 27
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire VLADATS 22.01.2015. 20:49 #579666

status: user
broj poruka: 18472
Zahvaljujem.
Redje posecujem berzu, nemam vremena a iskreno nema nista zanimljivo ni da se procita.

Iznenadim se kad se nekad ljudi ovde sale, tad mi je drago ako potrefim neku takvu temu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wolf125 Re: ... 22.01.2015. 20:50 #579667

status: user
broj poruka: 12
Covek je posatvio temu o neprofesinalnom radu firme i pomenuo nihovo ime. Administrtor je izmislio novo pravilo da se imena firmi ne mogu pominjati ni u pozitivnom ni u negativnom kontekstu. Navodeci da je to normalno na svakom IT forumu u Srbiji pa je stoga on uveo to pravilo mi smo okacili linkove do tema IT foruma gde se jasno vidi da se tu imena firmi pominju i da to niko ne dovodi u pitanje iu datakvo pravilo zaprvo ne postoji. On je onda prvo probegao brisanju tog posta pa je probegao na kraju i banovanju mog naloga i naloga jos jednog kolege jer smo rekli da se sluzi neistinama i da je pravilo koje uje izmislio maloumno.
Dakle po njemu ako imas problem sa nekom od IT fiormi npr nisu ti uvazili relamaciju i sl. ne smes to da podelis sa drugima ovde na forumu i da ih upozoris da ako imaju nameru da posluju sa takvom firmom budu na oprezu, ili ako ti je neko od firmi izasao u susret ispostovao te kao potrosaca da kazes:`momci koji tamo rade su stvarno korektni, svaka cast`. On negativne komentare naziva-BLACENJE a pozitivne naziva -REKLAMA.
JA sam mu javno ovde rekao da njegovo obrazlozenje zasto uvodi takvo pravilo je ne prolazi. Po njemu ce inspekcija da cita sta je ovde neko piosao o nekome npr iticimu na dresu i debelo ga novcano kazniti. Kako mi ovde nismo nepismena banda, ja sam morao da reagujem na objasnjenja zasto je to pravilo izmiljeno. Posto ciovek izmislja razloge i argumente.
v u k 1 2 5

:: Ako mogu da pitam a sta se desilo u medjuvremenu?
:: Vidim da se pominje ova tema sa nekim prozivanjem nekih firmi? Jel bila neka svadja ili
::
:: Ja znam samo za onu temu gde je Vuk pitao kakva je firma zbog reklamacije pa smo se tu na kraju svi zezali.. Jel to?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: @Super Hik 22.01.2015. 20:53 #579669

status: user
broj poruka: 98

Smatram da `odlepio` nije ružna reč i svakako je nisam napisao u negativnom kontekstu. Izvini ako smatraš da sam te na bilo koji način uvredio ili bilo šta slično.

Molim administraciju da vrati Fetka. Treba nam ta mladost i agresivnost koju ta mladost nosi sa sobom. Je li sada pravo vreme da ga kopi/pejstujem? Ono kada je bio sasvim mlad, vozio kola... loukikovao čaleta?


:: @FatWare
:: Nije Dexter odlepio nego je odreagovao na licimerstvo i laznli moral
::
:: Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
:: GPU:GTX 970 Gigabyte G
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 g
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650
:: Keyboard: Logi iluminate
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen: ViewSonic 27
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @FatWarez 22.01.2015. 20:59 #579672

status: user
broj poruka: 17084
Nisam ni pomislio da je bilo u negativnom ili losem kontekstu, nego znam za sebe a i da vazim za jednog od smirenijih ovde, nisam bas toliko `odlepio` ali u zivac me dirnuo lopov koji je malo manji lopov od nas ostalih ovde, a misli da je posten...

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.01.2015. 21:04 #579674

status: user
broj poruka: 4740

Laz? Odgovorio si 14.- tog, tri dana posle poziva. Sto ne stavis datum kad sam te izazvao?

phoboskv, nesto nije u redu?



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.01.2015. 21:13 #579678

status: user
broj poruka: 4740

Ja sam programirao PB, pa sad pizdim sto je zatvoren.

Jel moze samo neko da mi pojasni u cemu se sastoji moj lazni moral?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 alrad 22.01.2015. 21:16 #579680

status: user
broj poruka: 2936
Idi igraj Sony i uzivaj...


M Power-3770k-Beast 16GB-Hyper X 120GB-7970 BE-Nitro 850W-H 100


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba A vid` 22.01.2015. 21:18 #579681

status: user
broj poruka: 1196
Preselili smo se ovde.
Aj ovako - niko ko ne krši pravila ne treba da bude banovan samo zato što 99% članova foruma misli da treba. Ko nas jebe kad ne znamo da ignorišemo budale. Nije Milošević kriv, mi smo govna. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Dear or alive!!! 22.01.2015. 21:36 #579693

status: user
broj poruka: 98
Kao što vidimo na malim ekranima tv prijemnika, Fetko je opsednut mnome a moram priznati da i meni malo rade leptirići u stomaku kada vidim neki od njegovih postova milionske gledanosti. Za svaku informaciju o tome gde sada ili u bliskoj budućnosti ganja popularnost, dajem svoju kolekciju legalnog softvera i igrica (sve legalno kupljeno, posedujem fiskalne račune). Dovoljno je da na moj mejl pošaljete ime sajta i Fetkov nick sa istog. Unapred zahvalan sashai.

Ako izvesni Saša Ivić bude izboden nožem (ili beše satara u pitanju???), unapred mu se izvinjavam. Koristio sam njegovo ime u cilju glumljenja bengalskog tigra, inače sam pitoma maca, mali Žorž.

...

Izvinjavam se ako izvesni mačak Žorž bude masakriran.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 22.01.2015. 21:46 #579695

status: user
broj poruka: 18472
`A ostalima koji su me čitali, čitali moje teme od kojih SVAKA ima na HILJADE I HILJADE pregleda, pozdrav - vi znate ko ste :) `

Hahaha. Ovo zvuci kao reklama za TopShop.


Nisam znao da su ga banovali ali bio je red. Podizem ovu casicu preostale kafe u to ime :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Pravila 22.01.2015. 22:15 #579707

status: user
broj poruka: 18940
Mislim da je sada već kasno, ali ajde da pomenem, po meni pravila stoje na totalno neupadljivom mestu, rubrika `Forum\ Obaveštenja`, i tu je onako prilično nesređeno, tema nad temom od 2004. do 2009., bilo bi lepo sve da piše sažeto u jednom postu kako valja, pažljivo i inteligentno sastavljeno, fer za sve, kao i pcberzu, možda uz neke korekcije itd.

Po meni, treba da postoji posebna rubrika `Pravila` i da je istaknuta, nalepljena, posle svega ovog i da se vidi, tako da ljude ne mrzi u bilo kom trenutku da bace pogled i podsete se, glupo je sad da forumaši diskutuju o tome, ali ne bi bilo zgoreg i malkice fleksibilnosti za takvu mogućnost od strane admina.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs