Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Zvučnici -vaši predlozi
STRANA 3 OD 3
duqp Malo off topic 25.02.2021. 05:53 #668722

status: user
broj poruka: 3466

Ali ako neko trazi bt slusalice, da ima lep naglasen bass i da daju osecaj kao u koncertnoj hali, za moj pojam lep zvuk, preporuka za JBL 110BT
Lagane, udobne bubice, imaju cak i mikrofon (nisam detaljno testirao poziv i kako mene cuju ali ja sam cuo sagovornika lepo), 6h baterija, 2h punjenje, udobne lagane, prakticne, namagnetisane (pretvorite ih u ogrlicu kad se ne slusaju)

Meni prakticno za brzi hod, bajs i trening ovako. Postalo mi mucno da drndam 3.5mm/type-c koji nikad nisam uspeo da sacuvam koji god model i brend da sam imao.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 25.02.2021. 10:51 #668729

status: user
broj poruka: 18930
BT slusalice ne mogu da budu nikad tako dobre kao sa kablom, ali bitno je da si zadovoljan.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 25.02.2021. 11:11 #668730

status: user
broj poruka: 12785
Ja sam uzeo Sony WF-1000XM3 kad su izašle i prezadovoljan sam zvukom, pogotovo u poredjenju sa WH-1000XM3 koje koristim na poslu. Za ovaj rang čisto sumnjam da je nešto preko kabla mnogo bolje u tom rangu, pogotovo ako se sluša preko mobilnog telefona.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 25.02.2021. 11:34 #668732

status: user
broj poruka: 18930
U tom rangu, naravno, da. Ja sam mislio na hi-fi sluske :)

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ma za hifi nikad bežično 25.02.2021. 13:36 #668733

status: user
broj poruka: 3466

Ali za ovu varijantu i low cost i vise nego dobre.
Brat ima beats bubice bez kabla i kune se u njih a slusa podkastove muziku nije cuo ni sa njima ni sa sony over ear nego eto kao modiranje.
@daum super su te sony znam ih :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs