Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Isprozivase me sa svih strana :))))
STRANA 6 OD 6
H-nitro Re: @SkyFire 28.04.2010. 21:20 #209089

status: user
broj poruka: 1958
to kad dodje sa sela ko besan pas s lanca oce i grupnjak ako im namignes :OO

ljudi nema rostilja bez pecenog brava nadam se da svi vole jagnjetinu, ono lepo slano mmmm....

Eternity has cried for a legend, and with it the curse of time was born By Warcraft `Curse of time`

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: A sto da ne dovuces ribe sa sela?Pa da li ti znas da se ribe sa sela loze na grad?Znaci dovuci jedno 40-ak da ih iznabadamo kao cevape
:: Sto se tice rostilja ja sam uvek za ! nego nema Piska da se ubaci u konsultacije oko skupa PC Berze
::
::
::
::
::
:: Men are but flesh and blood.They know their doom, but not the hour
::
:: Lifestyle
:: http://www.youtube.com/watch?v=1OMJ7vSgQl4&feature=relate
:: http://www.youtube.com/watch?v=gS5ZOJyN8B
:: http://www.youtube.com/watch?v=HNJC2_WZg_
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 28.04.2010. 23:26 #209104

status: user
broj poruka: 2743
Kad` bi ste igrali WoW toliko koliko gubite vremena svadjajuci se na ovom forumu, imali bi ste ekstra likove, pa ih posle prodate na ebay-u i zaradite pare... ovako se ponizavate, a ne zaradite nista.
Takodje u WoW-u kad vas neko bas iznervira izaovete ga na duel i udri... lepo ga isprasite... i odma` vam lakse.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: ... 28.04.2010. 23:39 #209106

status: user
broj poruka: 4659
ma u WOW-u, onako na ferku, grupna tucha, ili u rundama tucha, to je zanimljivije i efikasnije, barem ce se zna ko je jachi i ko vishe vremena provodi trenirajuci i baveci se nekim sportom nego sto provodi ovde


:: Kad` bi ste igrali WoW toliko koliko gubite vremena svadjajuci se na ovom forumu, imali bi ste ekstra likove, pa ih posle prodate na ebay-u i zaradite pare... ovako se ponizavate, a ne zaradite nista
:: Takodje u WoW-u kad vas neko bas iznervira izaovete ga na duel i udri... lepo ga isprasite... i odma` vam lakse
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 28.04.2010. 23:40 #209108

status: user
broj poruka: 9122
Или те тај лик испраши :), или грунеш на хорду, улетиш сам у њих 50 :), или радите неке лудости као ја пре, нас 10 vs њих 50 и ми њих баталимо :).

Где си ти (играм Starcraft 2 beta, сад ће скоро неки review, опет си почео да играш WoW тешко је скинути се са тога, иначе WoW Scape is back :), али мало људи база са свим ликовима остала као и већином итема :).

Поздрав!


:: Kad` bi ste igrali WoW toliko koliko gubite vremena svadjajuci se na ovom forumu, imali bi ste ekstra likove, pa ih posle prodate na ebay-u i zaradite pare... ovako se ponizavate, a ne zaradite nista
:: Takodje u WoW-u kad vas neko bas iznervira izaovete ga na duel i udri... lepo ga isprasite... i odma` vam lakse
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 29.04.2010. 00:18 #209116

status: user
broj poruka: 2743
Ja sam tu. Pogledam forum jednom nedeljno, samo nemam zelju da bilo sta postujem...

A WoW igram samo retail, i to uvece, kada su raid-ovi, ali ne intezivno kao ranije.
Sto se tice relaksacije u WoW-u, u krajnjoj nuzdi za smirivanje zivaca je dobro i kad se ulogujes i samo levelujes pecanje...



Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 29.04.2010. 00:27 #209119

status: user
broj poruka: 9122
Боле тебе уво само ти пецај :), ја сам се после неког времена вратио и сморио сам се, али оригинал је ипак најбољи :), за релаксацију је стварно најбоља игра :). PVE је опуштено (осим ако неко бидује у раид-у за 1 више хд), а на PVP лако изнервираш.

Поздрав!


:: Ja sam tu. Pogledam forum jednom nedeljno, samo nemam zelju da bilo sta postujem...
::
:: A WoW igram samo retail, i to uvece, kada su raid-ovi, ali ne intezivno kao ranije
:: Sto se tice relaksacije u WoW-u, u krajnjoj nuzdi za smirivanje zivaca je dobro i kad se ulogujes i samo levelujes pecanje...
::
::
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Re: Re: ... 29.04.2010. 00:48 #209127

status: user
broj poruka: 2743
Heheh, ode gile tema u sekciju `igrice`... sto je u neku ruku i bolje nego da se svadjamo.

Sta god vise voleo, PvP illi PvE, retail je stvarno najkvalitetniji za igranje, a sto se nerviranja tice, ako izgubis roll za 1, uzmes da pecas dok se ne smiris, pa odes da spavas

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: Боле тебе уво само ти пецај :), ја сам се после неког времена вратио и сморио сам се, али оригинал је ипак најбољи :), за релаксацију је стварно најбоља игра :). PVE је опуштено (осим ако неко бидује у раид-у за 1 више хд), а на PVP лако изнервираш
::
:: Поздрав
::
::
:: :: Ja sam tu. Pogledam forum jednom nedeljno, samo nemam zelju da bilo sta postujem...
:: ::
:: :: A WoW igram samo retail, i to uvece, kada su raid-ovi, ali ne intezivno kao ranije
:: :: Sto se tice relaksacije u WoW-u, u krajnjoj nuzdi za smirivanje zivaca je dobro i kad se ulogujes i samo levelujes pecanje...
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Demon to some. Angel to others.
:: :: _______________________________
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Rapala pro fishing 29.04.2010. 01:23 #209135

status: user
broj poruka: 4641
zakon za pecanje. Ja sam i ovako ribolovac, pa kad ne moze na vodu, cepaj na kompu.
Ko voli simulaciju varalicarenja, topla preporuka !!!

A4Tech, XL-740K,Oscar. A4Tech X7, G800
Thermaltake Soprano RS 200
Intel Q6600. CM - TX3
Asus P5QL-E
Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
WD Caviar 640 Gb, AAKS
ATI Sapphire HD 5770, 1Gb, DDR5
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY Evo mene opet... 29.04.2010. 02:25 #209148

status: user
broj poruka: 1509
Pajsgudgud, ti apsolvent, a ja tek na drugoj godini...
Na sve imalo vece kilometraze nemoj da ides bez minimalno jedne rezervne gume, preporuka...
VAIO nisam prodavao, nista od nabavke novog... (a i ne mogu dobiti nesto mnogo za njega, tj. ni priblizno koliko je kostao kada sam ga nabavio...)

Skyfire, zavisi gdje kupujes, i u kakvom stanju, ovakav kao moj sa ovom opremom oko 1000-1100 eura, legalno u prodavnici otprilike duplo vise...

DSS, da sjecam se da si pokazivao slike, a kasnije sam ga nasao i na Cikloberza forumu, odlican mu je bajk...
Ja ih vozim tek nesto oko 200km, tako da se nisam ni priblizno navikao, a upao sam vec sigurno 6-7 puta (ne nesto ozbiljno, nego kada se zaustavis a ne mozes iskopcati nogu sa pedale, upravo zbog navike na obicne pedale...)
Vec nakon nekoliko dana voznje postane lakse, a trebace jedno mjesec da se potpuno naviknem na ove nove pedale...

Gare87, prednosti su u vise stvari, prvenstveno stabilnost na pedalama (ne klizu se patike -> sprinterice), druga stvar je sto se noge manje umaraju zbog pravilnijeg polozaja u voznji, i jos npr. sto kada pedalas desnom nogom, lijevom mozes vuci prema gore, tj. pomagati joj... (kako drugacije da kazem)
Jos jedna razlika je sto ove pedale kostaju kao 10 pari obicnih...(CB Eggbeater SL -> 85-110 eura, naravno imas i dosta skupljih modela)

Toliko od mene... Otvoren za sva pitanja vezana za bajkove...


https://www.tinyurl.com/ye5z6bn

ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha!
Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 29.04.2010. 02:58 #209152

status: user
broj poruka: 18472
@NMY
Bajs je stvarno onda skup..Iskreno to ne pratim niti se razumem.Predpostavljam da te pare vredi ..Cim je toliko vredan onda si stvarno u ozbiljnim vodama.To se ceni ..
Nego jel bitan neki brend?Kako da znam koji je kvalitet..Ovo te pitam sad bez zajebancije,stvarno nemam bajs a mozda bi mogao da ga nabavim ispod ruke daleko jeftinije samo nisam upucen..

Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.png
GTX295 The Best Vantage Score
http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud @NMY 29.04.2010. 09:28 #209187

status: user
broj poruka: 3737
upravo stigoh sa jutarnje vožnje i sa dve nove gume...znam šta me čeka otprilike, pa sam se snabdeo. U krajnem slučaju ako ostanem bez obe gume ima da `ustavim autobus, biciklo u prtljažnik i voziii Miško:).

Na šta sam sve bušio gume nisam mogao da verujem, jedan rekvizit čuvam, a drugi (kamen!!!) nisam mogao da izvadim iz zemlje koliki je...

Eh da... apslovent, a 83godište. Mator konj:), uživaj u studijama. Bre, sad bih se opet vratio...
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY Evo mene opet... #2 29.04.2010. 21:37 #209358

status: user
broj poruka: 1509
@Skyfire: Biciklizam je skup sport, tacnije za zaljubljenike rupa bez dna sto se tice ulaganja...

Uvijek se moze uzeti bolje, ali postoji pitanje koliko je to sve potrebno...

Sto se tice brendova, sada svi prave manje vise odlicna bicikla, najbitnije je gledati dijelove... (sto bi rekli komponente)

Sto se tice nabavke, saznao sam odakle tvoj sugradjanin nabavlja bicikla, tako da postoji neko jeftiniji i od njega...


@Pajsgudgud:
Evo ja sam se bas danas dogovarao sa prijateljem gdje cemo voziti za 1. i 2. maj, kontali smo sklopiti ta dva dana, mozda i sator da ponesemo i idemo negdje u sumu...

Takodje, kako sam sve busio gume, ali jos malo, dok mi ne stigne Joe`s NO FLAT`S sealant i nema vise busenja (osim bas nekih specificnih)...

Ostarilo se , ja redovno tek druga godina...

PS: Ucim (vjezbam) Arhitekturu (na HC11) i Baze podataka ovih dana, Obradovic i Vlajic (znam da su poznati nekima odavde) su u pitanju ...


https://www.tinyurl.com/ye5z6bn

ATI je bas poznat po tome sto se klokuje dobro a pogotovu sto dobro skalira! Treba jedno 100 Mhz OC za svega 2 FPS u skoku ahaha!
Default je keva! Pa koliko dobijes to ti je! ATI je takav i to je fakat!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: ... 29.04.2010. 21:52 #209363

status: user
broj poruka: 9122
Да се има пара играо бих на retail-у, и лепо бих се опустио у неком раид-у јер ипак PVE rules :).

Поздрав !


:: Heheh, ode gile tema u sekciju `igrice`... sto je u neku ruku i bolje nego da se svadjamo
::
:: Sta god vise voleo, PvP illi PvE, retail je stvarno najkvalitetniji za igranje, a sto se nerviranja tice, ako izgubis roll za 1, uzmes da pecas dok se ne smiris, pa odes da spavas
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
:: :: Боле тебе уво само ти пецај :), ја сам се после неког времена вратио и сморио сам се, али оригинал је ипак најбољи :), за релаксацију је стварно најбоља игра :). PVE је опуштено (осим ако неко бидује у раид-у за 1 више хд), а на PVP лако изнервираш
:: ::
:: :: Поздрав
:: ::
:: ::
:: :: :: Ja sam tu. Pogledam forum jednom nedeljno, samo nemam zelju da bilo sta postujem...
:: :: ::
:: :: :: A WoW igram samo retail, i to uvece, kada su raid-ovi, ali ne intezivno kao ranije
:: :: :: Sto se tice relaksacije u WoW-u, u krajnjoj nuzdi za smirivanje zivaca je dobro i kad se ulogujes i samo levelujes pecanje...
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Demon to some. Angel to others.
:: :: :: _______________________________
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud @NMY 30.04.2010. 11:07 #209504

status: user
broj poruka: 3737
heh, evo trebao sam jutros da krene via selo, ali juče nešto pogledam i sajla zadnje kočnice se drži na dve žičice. Da napišem post i krećem da menjam sajlu, pa sutra rano ujutru krećem.

Reci mi usput koliko su otprilike cene nekih solidnih hidrauličnih kočnica? Juče kad sam kupovao sajlu videh neke za 200€, a znam da su neki plaćali i 500€ određene modele.

Koliko wu te flet tft:)?
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 6 OD 6
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs