Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
iPhone 3GS vs HTC Desire
STRANA 6 OD 6
mkukic ... 20.01.2011. 13:55 #285679

status: user
broj poruka: 2588
Gledao sam po Youtube i razlika izmedju Iphone 3G i 3GS je daleko veca nego iPhone 4 i 3GS. Vidim da ovaj iPhone 4 ima brzi proc ali u realnosti nije nesto preterano brzi. Zanima me koliiko kosta jailbreak i unlock kod nas.
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 20.01.2011. 14:02 #285683

status: user
broj poruka: 9122
Onaj iPhone od 600 e ti je sim free (trebalo bi :)), Jailbreak mozes i sam da odradis.

Pozdrav!


:: Gledao sam po Youtube i razlika izmedju Iphone 3G i 3GS je daleko veca nego iPhone 4 i 3GS. Vidim da ovaj iPhone 4 ima brzi proc ali u realnosti nije nesto preterano brzi. Zanima me koliiko kosta jailbreak i unlock kod nas
:: ***************************************************************************************
:: The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 20.01.2011. 14:04 #285684

status: user
broj poruka: 2588
Ne bih sam, da ne zajebem nesto... Nikad to nisam radio... Zato me zanima koliko kosta.
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Šta su ti apple sprave... 20.01.2011. 14:21 #285693

status: user
broj poruka: 4659
O ebem mu sunac, ma dal je normalan ovaj, citiram: `my ipod did not turn white and it will not turn on plus it smells like its melting what am i doing wrong?`

xaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))))))))))


Intel q8200 2.3GHz
Gigabyte GA-ep35-ds3l
Kingston HyperX 2x1GB DDR2 800+Elixir 1GB 800MHz
WD3200AAKS
Gigabyte GV-NX88T256H rev 1.0
OCZ MXS-PRO 600W


:: Ko oće može da proba, možda radi i sa GSM verzijom
:: http://www.youtube.com/watch?v=uiE6xqH8Kdg&feature=player_embedded#
::
:: Always carry a flask of whiskey in case of snakebite
:: Furthermore, always carry a small snake.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 20.01.2011. 15:54 #285728

status: user
broj poruka: 9122
Ne znam stvarno koliko kosta, sve informacije mozes dobiti ovde :), oni ce ti dati sigurno najtacnije informacije :) :

http://www.iphone-srbija.com/

Pozdrav!


:: Ne bih sam, da ne zajebem nesto... Nikad to nisam radio... Zato me zanima koliko kosta
:: ***************************************************************************************
:: The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 20.01.2011. 16:16 #285737

status: user
broj poruka: 2588
Hvala gile!
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 20.01.2011. 16:22 #285738

status: user
broj poruka: 9122
Nema na cemu i drugi put :). Sve sto si ovde pitao, pitaj i tamo jos jednom, dobices tacnije odgovore :).

Pozdrav!


:: Hvala gile
:: ***************************************************************************************
:: The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio :) 20.01.2011. 21:48 #285882

status: user
broj poruka: 666
@Snoopy
Ma samo opušteno. Pazi da te na ispitu ne uFate u prevari kao ovde. :D

@gile23
’Ajde bre gile ne zajebavaj. Ko normalan kupuje telefone preko Amazona??? xD
Smešno je uopšte i porediti kupovinu telefona u zemljama gde je legalno u prodaji sa sve garancijom, ovlašćenim servisima i korisničkom podrškom, sa Srbistanom gde ga valjaju Kize, Komine, Kurte, Murte i Ljubiše po raznim internet buvljacima, a kamoli reći da je ovde „jeftiniji“... LOL
I šta kažeš, na ugovor „te oderu“, a bez ugovora te kao „ne oderu“?!? :facepalm: Nemoj da si smešan. Ovakvi telefoni se i uzimaju na ugovor, između ostalog baš zbog povoljnijeg data plana, bez koga je upotreba smartphone uređaja dobrano osakaćena. Uostalom, kome je skupo 200$, ima 3GS za smešnu sumu od 49$, pa nek’ uživa.

@mkukic
Nemoj prijatelju da te deru razni priučeni domaći „eksperti“, sve što oni znaju možeš i sam vrlo lako da naučiš preko neta. Nemaš čega da se plašiš kada su unlock i jailbreak u pitanju. Pretraži net uz pomoć gugla, pročitaj par tutoriala, skini odgovarajući softver, i kroz nekoliko klikova ćeš završiti posao.
Savladaj taj prvi korak koji samo izgleda teško, jer uz malo znanja neće biti prepreka da prilagodiš telefon svojim željama, navikama i ukusu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: :) 20.01.2011. 22:51 #285913

status: user
broj poruka: 9122
Pa vidis jedan lik ima bas taj iPhone 4 i ima nekih 28 minuta razgovora za nekih 7 dana :), sta ce njemu neki ludi paket :) ? Kazem jer imas razlicitih korisnika, neki potrosi 2000 min mesecno, dok neki ne potrosi ni 150 :). Amazon pa pao mi na pamet :).

Pozdrav!


:: @Snoop
:: Ma samo opušteno. Pazi da te na ispitu ne uFate u prevari kao ovde. :
::
:: @gile2
:: ’Ajde bre gile ne zajebavaj. Ko normalan kupuje telefone preko Amazona??? x
:: Smešno je uopšte i porediti kupovinu telefona u zemljama gde je legalno u prodaji sa sve garancijom, ovlašćenim servisima i korisničkom podrškom, sa Srbistanom gde ga valjaju Kize, Komine, Kurte, Murte i Ljubiše po raznim internet buvljacima, a kamoli reći da je ovde „jeftiniji“... LO
:: I šta kažeš, na ugovor „te oderu“, a bez ugovora te kao „ne oderu“?!? :facepalm: Nemoj da si smešan. Ovakvi telefoni se i uzimaju na ugovor, između ostalog baš zbog povoljnijeg data plana, bez koga je upotreba smartphone uređaja dobrano osakaćena. Uostalom, kome je skupo 200$, ima 3GS za smešnu sumu od 49$, pa nek’ uživa.
::
:: @mkuki
:: Nemoj prijatelju da te deru razni priučeni domaći „eksperti“, sve što oni znaju možeš i sam vrlo lako da naučiš preko neta. Nemaš čega da se plašiš kada su unlock i jailbreak u pitanju. Pretraži net uz pomoć gugla, pročitaj par tutoriala, skini odgovarajući softver, i kroz nekoliko klikova ćeš završiti posao.
:: Savladaj taj prvi korak koji samo izgleda teško, jer uz malo znanja neće biti prepreka da prilagodiš telefon svojim željama, navikama i ukusu.
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 01.02.2011. 13:36 #290410

status: user
broj poruka: 2588
Uzeo sam iPhone 3GS 16GB. E sad, sredio sam najosnovnije stvari na njemu i danas uzeo onaj paket KLIK posto sam na Telenoru a pola aplikacija je useless bez neta.

Pitanje je sledece: zivim u Vrscu, zvao sam Telenor i kazu da je pokriven grad sa 3G pa me zanima jel da koristim EDGE ili 3G za pristup ovom netu, koji vise trosi bateriju, da li smeta telefonu da ukljucujem net kad ja hocu ili da ga ostavim stalno ukljucenog (mada u tom slucaju se bojim da ce aplikacije da mi izvuku protok jako brzo).
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: ... 01.02.2011. 21:08 #290644

status: user
broj poruka: 3995
3g vuce dosta bateriju,tako da treba da razmislis o tome !!


:: Uzeo sam iPhone 3GS 16GB. E sad, sredio sam najosnovnije stvari na njemu i danas uzeo onaj paket KLIK posto sam na Telenoru a pola aplikacija je useless bez neta
::
:: Pitanje je sledece: zivim u Vrscu, zvao sam Telenor i kazu da je pokriven grad sa 3G pa me zanima jel da koristim EDGE ili 3G za pristup ovom netu, koji vise trosi bateriju, da li smeta telefonu da ukljucujem net kad ja hocu ili da ga ostavim stalno ukljucenog (mada u tom slucaju se bojim da ce aplikacije da mi izvuku protok jako brzo)
:: ***************************************************************************************
:: The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 6 OD 6
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs