Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Kako `stojite` finansijski...?
STRANA 6 OD 6
Snoopy- - - 11.02.2011. 17:53 #294144

status: user
broj poruka: 6083
Bolje da nisam ni citao nista ovde..sve ovo znam, samo sam se sad jos i skenjao..

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: .... 11.02.2011. 17:53 #294145

status: user
broj poruka: 18472
To je ok.Ispravno..

@Pedja
To su samo cinjnice..Nista vise..Smatram da zdravo razmisljam.Za druge ne znam.


:: Taman posla da s porodica zasniva na silu... Daleko bilo! Ja samo kažem da kod nas čak i ljudi koji imaju sve uslove za zasnivanje porodice, to izbegavaju, jer im sve nešto fali
:: Poenta moje priče je da oni koji imaju pored sebe osobu sa kojom žele da provedu život, treba tu porodicu i da zasnuju, bez obzira na finansije (osim ako baš nisu u nekoj načisto lošoj situaciji) i da ne čekaju bolje dane, jer dok ih dočekaju, proći će im život. Oni koji nemaju u životu takvu osobu pored sebe, naravno da ne treba to da forsiraju, taman posla :
::
:: Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola!
::
:: :: @MSlavk
:: :: Sticem utisak da ti potenciras da posto potom treba uci u bracnu zajednicu i produziti lozu potomstvom
:: :: Druze u zivotu je prvenstveno bitan tajming.Zato i jeste sve ovako sto ljudi na silu ulaze u brakove,prave decu mislivsi da je to resenje.Zato te iste porodice i propadaju,deca ispastaju,problem nad problemom
:: :: Ti jednostavno masis poentu i ljude svrstavas onako kako ti shvatas
:: :: U prethodnom postu sam detaljnije objasnio sta je egoizam
:: :: Ceo svoj zivot delim sa ljudima,dajem i kapom i sakom,ispastao sam mali milion puta i nije mi krivo i dalje cu to ciniti.Zasto isto tako to nebi delio sa svojim bliznjim,porodicom koja ce da bude moj mir,moja buducnost.Ako sam mogao sa tudjinom mogu jos vise sa svojim.Niko nista ne planira vec jednostavno definitivno je zlo vreme,jako losi uslovi i situacija da bi se o tome razmisljalo.
:: :: Ko i ima neku ozbiljnu vezu zasnovanu na postenju i ljubavi,uslova za brak i decu hvala Bogu,da ima vise takvih pa nek radjaju i prave i po desetoro dece
:: :: Danas je to jednostavno nemoguce.Kako zbog stanja u drzavi tako i zbog prirode samih ljudi (uz to podrazumevam moralna nacela)
:: :: U zivotu se nista ne radi na silu a po najmanje ne zasniva porodica
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: Re: .... 11.02.2011. 18:39 #294149

status: user
broj poruka: 9008
Ne razmišljaš dobro, Skaj. Priznaj da bi ovaj forum bio mnogo lepše obojen da su na njemu i mali Skaj, ibn FSamir i Tortojed junior.

Always carry a flask of whiskey in case of snakebite.
Furthermore, always carry a small snake.


::
:: @Pedj
:: To su samo cinjnice..Nista vise..Smatram da zdravo razmisljam.Za druge ne znam
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 11.02.2011. 18:44 #294151

status: user
broj poruka: 9122
Sto se mene tice ja sam zadovoljan, imam taman koliko mi treba, stipendija u srednjoj, sada ce fakultet, trebalo bih da upadnem na budzet na masinstvu. Moji se trude da mi omoguce sto vise mogu, ja sam im na tome zahvalan, i pokusavam da im vratim na meni svojstven nacin ucenjem, za sada mi polazi za rukom (5.0 prosek do sada).

@snupi taj prodaje Mac-ove preprodavac kako da ti ga definisem, na tom Mac-u moze da zaradi mozda nekih 500 e max i to pitanje.

Btw. Drzite se teme.

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman `Uzmi i piši, pomoći će ti da izbaciš bes iz sebe` 11.02.2011. 19:08 #294152

status: user
broj poruka: 1187
`Uzmi i piši, pomoći će ti da izbaciš bes iz sebe`, mada mi se čini da bi mi sada samo zakucavanje eksera u ruku pomoglo da zaboravim na sve oko sebe i bes koji je u meni. Iz dana u dan, nedelje u nedelju, iz Insajdera u Insajder, posmatramo lopovluk, bahtost, podmetačine i bezobzirnost. Onih uglađenih prevaranata koji mirnim tonom i dušebrižničkim pogledom objašnjavaju kako razumeju nas ljude. Svakim danom dokazuju da nemaju dodira sa ovim našim svetom, oni su negde u Švajcarskoj, a nas drže u majčini gde i jesmo. Krajnje neukusno i nevaspitano.`

Serbian Democracy - Don`t ask wrong questions

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mslavko82 Re: `Uzmi i piši, pomoći će ti da izbaciš bes iz sebe` 11.02.2011. 19:35 #294157

status: user
broj poruka: 726
Upravo tako !
Samo ti ne valja da se o tome informišeš preko Insajdera, svašta možeš da čuješ. Recimo kakvo su zlo navijači i navijačke grupe (kao što zaista i jesu) i kako ih treba pozatvarati (ja kažem da ih treba poterati na prinudni rad, kao kod druga Tita), ali će zaboraviti da pomenu kako su tim istim navijačima davali nagradu za životno delo i baklje kao poklon za doprinost u borbi protiv Slobe. Zaboraviće da pomenu da su te navijače, ovakve kakvi su, ONI STVORILI, onda kada su im trebali, a sada će da ih odbace, jer su ih iskoristili...

Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola!

:: `Uzmi i piši, pomoći će ti da izbaciš bes iz sebe`, mada mi se čini da bi mi sada samo zakucavanje eksera u ruku pomoglo da zaboravim na sve oko sebe i bes koji je u meni. Iz dana u dan, nedelje u nedelju, iz Insajdera u Insajder, posmatramo lopovluk, bahtost, podmetačine i bezobzirnost. Onih uglađenih prevaranata koji mirnim tonom i dušebrižničkim pogledom objašnjavaju kako razumeju nas ljude. Svakim danom dokazuju da nemaju dodira sa ovim našim svetom, oni su negde u Švajcarskoj, a nas drže u majčini gde i jesmo. Krajnje neukusno i nevaspitano.
::
:: Serbian Democracy - Don`t ask wrong questions
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman K`o da places na tudjem grobu... 11.02.2011. 19:54 #294160

status: user
broj poruka: 1187
Sve mi ovo ima prizvuk zaljenja onih koji su `odbaceni`. Uzgred, ko su oni..? Cini mi se da smo to, ipak, mi...

`Ako ste i pali, padu ste bili skloni.`

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ikaiaki `oni` 11.02.2011. 20:16 #294164

status: user
broj poruka: 316
mislio je verovatno na one kojima je malo onaj 1 milion pored svojih 99. Možda misle da će to da im da 200, 300 ili ne znam kolko godina? Sve će ova crna zemljica da ih odnese, pa i nas ali što reče neko nema tih para koji će da zamene samo jedan dečiji osmeh!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Nije sve jedno... 11.02.2011. 20:32 #294167

status: user
broj poruka: 1187
Dal` se dete smeje sito ili gladno..? Srecno ili tuzno... Misljenja sam da je bitnije kako se to dete oseca dok se smeje, od onoga kako se oseca onaj koji ga posmatra...

`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: `oni` 11.02.2011. 20:46 #294172

status: user
broj poruka: 1187
Onda je Insajder `njihova` tvorevina, a B. S. `svesno` iskoriscena kucka, sa nepotrebnom zastitom. Insajder namenjen inicijalizaciji obracuna sa `odmetnutim`
tajkunima, zarad ocuvanja izvora finansiranja, ili pak povecanja istih... Zavera, a...?




`There`s someone in my head, but it`s not me!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: `Uzmi i piši, pomoći će ti da izbaciš bes iz sebe` 12.02.2011. 04:46 #294274

status: user
broj poruka: 7761
Da ponovim sustinu:

JA cutim
TI cutiš
ON cuti
MI cutimo
VI cutite
ONI nas jebu !!!

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: `Uzmi i piši, pomoći će ti da izbaciš bes iz sebe`, mada mi se čini da bi mi sada samo zakucavanje eksera u ruku pomoglo da zaboravim na sve oko sebe i bes koji je u meni. Iz dana u dan, nedelje u nedelju, iz Insajdera u Insajder, posmatramo lopovluk, bahtost, podmetačine i bezobzirnost. Onih uglađenih prevaranata koji mirnim tonom i dušebrižničkim pogledom objašnjavaju kako razumeju nas ljude. Svakim danom dokazuju da nemaju dodira sa ovim našim svetom, oni su negde u Švajcarskoj, a nas drže u majčini gde i jesmo. Krajnje neukusno i nevaspitano.
::
:: Serbian Democracy - Don`t ask wrong questions
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Finansijski, solidno, u odnosu na druge! 12.02.2011. 07:33 #294279

status: user
broj poruka: 4515
Svojom zaslugom. U 2010. sam ustekao nekih 5k Evra... Ocu menjam kola...

Kad pogledam da burazer radi ko konj kod Miskovica za 25 000 ... dodje mi da se sutiram u dupe.
Dodju ljudi iz unutrasnjosti da studiraju i da se udaju (dronfulje), hoce da rade za smesne pare 18 000... Ipak je to full plata za onu iz selu od 12 000.... To najbolje iskoriscavaju privatnici... Beda.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Iznajmite Sony PlayStation 3 u Beogradu - bespatna dostava - > http://www.iznajmips3.com

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio da sumiramo 12.02.2011. 07:45 #294281

status: user
broj poruka: 666
Ko u Srbiji nije poludeo, taj nikad i nije bio normalan.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 6 OD 6
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs