Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
ATI 5870 OC saveti
STRANA 6 OD 6
raic Re: mislim da je izlisno reci da tebi stvvvvaaaarno nije celo stado davno bilo zajedno 09.05.2011. 21:57 #322737

status: user
broj poruka: 9008
To je to stado
http://4umi.com/image/illusion/wolf_jumps_sheep.jpg

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

::
:: http://fwd4.me/015
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Re: mislim da je izlisno reci da tebi stvvvvaaaarno nije celo stado davno bilo zajedno 09.05.2011. 22:00 #322739

status: user
broj poruka: 7286
Kakva si tek ti individua.... very,very, VERY nice photo!


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: To je to stado
:: http://4umi.com/image/illusion/wolf_jumps_sheep.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: Re: mislim da je izlisno reci da tebi stvvvvaaaarno nije celo stado davno bilo zajedno 09.05.2011. 22:14 #322742

status: user
broj poruka: 9008
Samo molim boga da se stado nikad ne pretvori u krdo

http://www.youtube.com/watch?v=qSlGQpvl_IA
(obavezno gledati klip sa zvukom)

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: Kakva si tek ti individua.... very,very, VERY nice photo
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Fumark 09.05.2011. 22:19 #322744

status: user
broj poruka: 1234
Wlado pa nije valjda da još uvek ne smeš da pustiš Fumark?
Rokni ga pola sata i karta ode na 120 celzijusa i GAME OVER.

https://www.bambimobil.blogspot.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 Re: Za Madam 09.05.2011. 22:30 #322746

status: user
broj poruka: 845
Hahaha! Neverovatno, jebo crtani film!

:: Madam molim bi te da se smirism, prvo ne smem ljuto a posle i ne volim, a prvo je ovo ne smem da jedem ljuto, sisice malena. Gejrilac
::
::
::
:: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
adamadam Re: 10.05.2011. 00:29 #322784

status: user
broj poruka: 397
cekaj sad retardu, sta je prvo ?



:: adam molim bi te da se smirism, prvo ne smem ljuto a posle i ne volim, a prvo je ovo ne smem da jedem ljuto, sisice malena.
::
::
:: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: Ko predlozi MSI nek mi kevu glodje
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
adamadam Re: Re: Za Madam 10.05.2011. 00:31 #322786

status: user
broj poruka: 397
sta reci - sou !
teletabisi su vrh za wladu


:: Hahaha! Neverovatno, jebo crtani film
::
:: :: Madam molim bi te da se smirism, prvo ne smem ljuto a posle i ne volim, a prvo je ovo ne smem da jedem ljuto, sisice malena. Gejrilac
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: :: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 10.05.2011. 01:04 #322792

status: user
broj poruka: 852
Ni ne pada mi na pamet da radim Furmark pitao sam ljude koji prave chipove i rekli su da uradim tamo pred njima Furmark. Ne moze da postigne 120C zato sto karta na oko 102-103C se gasi, ili se zamrzne ekran ili se zamrzne i ton odjekuje u pozadini i cuje se nesto slicno kao bzzzzzzz ili se samo zamrzne slika dok temp ne opadne i ako ne cackas esc povratis kontrolu nad igircom verovatno na nizem kloku, to nisam vec gledao tada.
Desilo mi se 2-3 puta u igrici na fabrickom kloku posle 1h vremena Warheada. Ne moze ni 105C da postigne, gasi se pre toga. A posle izlaska iz igrice ako pokrenues drugu desava se da radi sa oborenim klokom i umanjenim performansama sve do restarta kompijutera. 120C ne moze, oni bi postigla sigurno ali gubi se slika na malkice ispod 105C.
A osim toga ne pada mi napamet da je vadim vise iz kutije kuci i stasvljam u komp osim nje ja imam i plocu i procesor unutra koji nisu predvidjeni da je nista oko 100C blizu njih.

Znate sta je vrelina iz fena za nju, nista. Mozda iz onih starih sto se vide usijane zice, ali ovi novi ni prineti nisu tim temp.



M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cokla Bas lepo 10.05.2011. 05:02 #322803

status: user
broj poruka: 756

Kad god krenem da citam ovakve teme, sa trendom vredjanja i lupetanja, krenem da citam od poslednje strane (valjda da bih video hoce li neko da prekine besmislenost). Nastavim da citam postove po stranicama, ali u nazad (znaci, prvo 6. strana, pa 5., pa 4...)
I primecujem da na taj nacin uopste ne gubim kontinuitet citave price. Toliko je besmislena i nekako prostacki nadrealna.
Nadam se da ovo nikoga ne vredja, ali je ocigledno da i kulturne i pametne ljude vuce bujica. Jbga


Q8300 @ 3.3GHz
GA-EP35-DS3
4x1GB @ 880MHz Kingston
Sapphire 6850 @ 600/1000 @ 0.899V
22` ASUS VW221D
LCPower550W
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cokla Bas lepo 10.05.2011. 05:02 #322804

status: user
broj poruka: 756

Kad god krenem da citam ovakve teme, sa trendom vredjanja i lupetanja, krenem da citam od poslednje strane (valjda da bih video hoce li neko da prekine besmislenost). Nastavim da citam postove po stranicama, ali u nazad (znaci, prvo 6. strana, pa 5., pa 4...)
I primecujem da na taj nacin uopste ne gubim kontinuitet citave price. Toliko je besmislena i nekako prostacki nadrealna.
Nadam se da ovo nikoga ne vredja, ali je ocigledno da i kulturne i pametne ljude vuce bujica. Jbga


Q8300 @ 3.3GHz
GA-EP35-DS3
4x1GB @ 880MHz Kingston
Sapphire 6850 @ 600/1000 @ 0.899V
22` ASUS VW221D
LCPower550W
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 10.05.2011. 09:20 #322815

status: user
broj poruka: 852
Da zamisli. Kako neko sme da se ljuti i nervira kada su mu namerno i svesnoi uvalili neispravnu graficku kartu. Sram ga bilo, skot, zakljucajte temu da mogu i drugima to da urade. Ne serite vise, srpski serete.



M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 W for Vlada 10.05.2011. 09:27 #322818

status: user
broj poruka: 17084
Auuu bre Srbi ovo Srbi ono...

T si Albanac? Hrvat? Bosanac?

Idi tamo gde ti je bolje , zivi u asusovoj fabrici (koja je inace u kini) :) koju toliko volis...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: Da zamisli. Kako neko sme da se ljuti i nervira kada su mu namerno i svesnoi uvalili neispravnu graficku kartu. Sram ga bilo, skot, zakljucajte temu da mogu i drugima to da urade. Ne serite vise, srpski serete
::
::
::
:: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 10.05.2011. 09:45 #322825

status: user
broj poruka: 852
Sto je najgore i ja sam Srbin i zato me to toliko i potresa inace bi se radovao.
Voleo bi da vidim sve ove sto imaju serije 48xx ili GTX2xx da kupe GTX570 ili ATI69XX i da dozivljavaju sto i ja. Da im prodavac svesno uvali overheating grafiku uz recenicu da su malo duze testirali jel su zeleli da sve bude u redu.

Albanac, pa znas kada bi mi Albanac uradio ovo. Ni da zna da sam Srbin, njima je rec i dogovor svetinja. Kada platis posteno moze sve i kada te ne poznaju i sve bez prevare bilo kakve. Vazno da je sve bilo Ok i tacno na vreme dok nisam dao kaparu a onda sam ja morao da ih zovem da pitam jel to gotovo vbec jedanput. Taj dan treci me ne bi ni zvali, secam se da sam ja okrenuo, sedeo kod druga i kaze on ili ti zovi ili cu i h ja zvati. Vidi da se setam, nervozan. I ja zovem i on kaze e evo ove sekunde smo bas htel ida te zovemo dodji da uzmes.



M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 W for Vlada 10.05.2011. 12:18 #322866

status: user
broj poruka: 17084
Semenke kikiriki suncokret...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 10.05.2011. 13:39 #322888

status: user
broj poruka: 852
Pa ja da sam na mestu ASUS ja bi djavloa davao karte na testove ovde gde ih ne postuju i izjednacavju sa ostalima. Otvorio bi prodavnicu ovde i ko hoce njih direktno u predstavniistvo da ide i da mu nabave sta hoce i da se tamo uveri kako to radi licno. A ne da ovde mu se blati ime i da se poredi sa firmama koje mu nisu ni prineti. Pa ko hoce da plati da kupi tamo i bude miran lepo. Ali ovo nekome itekako odgovara. Da sebi uzima ASUS a drugima vice da je rob marke ako hoce najbolje tj njega. Pa jesam rob sam marke bolje nego da pristajem rekao sam na ono sto drugima odgovara a ja se ne radujem zbog kupovine toga.
Pa ne bi ni pitao nikog nista nego se radovao kada bi mi neko rekao imao si za 20-30e manje MSI i Sapphire(2 godine).


M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 : ) 10.05.2011. 13:46 #322890

status: user
broj poruka: 17084
Da li si svestan da si ovo jedno te isto ponovio 1000x do sad?

U redu je, idi baci ga na asus...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 6 OD 6
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs