Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
R.I.P. Moamer el Gadafi
STRANA 6 OD 6
toothless Pa ako nije bio narod za njega, zašto ga nisu odmah ubili pre rata?! 22.10.2011. 21:21 #370039

status: user
broj poruka: 3241
Kako je bre ostao toliko dugo?
Ko je pravio mitinge podrške na pravom zelenom trgu, a ko je pravio lažne, na trgu u Kataru?!Nego su čak iz Misurate došli pacovi da ga uhvate!Iz grada koji su napustili svi civili i gde su stacionirani svi plaćenici, uključujući i američke i SAS trupe.
Pa onda plemenski poglavari koji su hteli sve za sebe, ne za narod,...isto kao i kod nas, sada će 1000 lopova da vlada i da jebe narod!

https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 535

:: Heh
:: Kada su nase ljude placali sakom i kapom zamisli koliko je on opskrbio svoju familiju
:: Ja nisam cuo da su svi Libijci bili milioneri, ako je uzimao za sebe moga je i ostale ljude u zemlji da napravi milionerima, pa da i oni mogu da prave gala zuraje i da im dolaze americke pevacice da pevaju za basnoslovne sume. Ne volim ljude koji kradu, bez obzira koliko cinili za druge. U ostalom ako je on bio toliko super, trebala je cela nacija da ustane protiv pobunjenika i da im ne dozvoli da izbije sranje. E ako sada pocnete o mesanju stranih sila u sve to, jbg, opet vrtimo istu pricu
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
:: :: Odakle pare?pa od nafte brate
:: :: Ako su oni bili u govnima, zašto su zlatom plaćali strane radnike tamo?Što ne bi dali plate svojim ljudima za te građevinske poslove i industriju? Pa zato što ih boleo kurac da rade te poslove!Svima je bilo do jaja, nikom dužni, džaba škola, zdravstvo, gorivo, struja,...Zemlja sa najvećim brojem stranih radnika na svetu, a Diktator vladao? Jel` sad vidiš koja je glupost ta izmišljotina o zločinima
:: ::
:: :: https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
:: :: Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 53
:: ::
:: :: :: Moj otac je radio za firmu Elektron (dok nije propala devedesetih) koja je bila jedna od jacih firmi za elektro instalacije u vreme Jugoslavije
:: :: :: Montirao je ell. instalacije i kojekakve uredjaje u vojnim postrojenjima u Iraku i Libiji `80-tih godina. Placen u dolarima u kesu. Gomila nasih ljudi je zaradila fine pare. Odkle te pare kojima su ih placali ne znam i ne zanima me. Ko je hteo isao je da radi, a ostali su kukali, i onda, isada
:: :: ::
:: :: :: Demon to some. Angel to others.
:: :: :: _______________________________
:: :: ::
:: :: :: :: philaemos, sad lepo se raspitaj ko su bili radnici na gradjevinama i slicnim teskim poslovima u Libiji i koliko je ljudi iz celog sveta islo u libiju da radi, pa ces dobiti delimican odgovor koliko je stvarno bilo lose
:: :: :: ::
:: :: :: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: :: :: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos klikenzi dole 22.10.2011. 21:25 #370040

status: user
broj poruka: 2743
http://www.youtube.com/watch?v=RvwI1uiyyXw

Mozda je i fake, ne znam. ALi dosta o ovome.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag ss 22.10.2011. 21:27 #370041

status: user
broj poruka: 424
O cemu dosta? O beyonce? Imas kilo eobny sajtova online, ovde je cak i snimak los.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Da danas nemaš taj posao... 22.10.2011. 21:27 #370042

status: user
broj poruka: 3241
kao što nema 700 000 ljudi u Srbiji, đoku bi se snašao i preživeo na građevini.

Ne znaš ni u svojoj zemlji kolika je dnevnica i kakva je situacija u narodu, a pričaš za Libiju i kako tamo narod loše živi?! Jel` treba još nešto da se doda ovde?

Prvo braniš lopove kojima je Tito uzeo imovinu, a posle si za to da svako odgovara ako je krao.

Sada spominješ lošu poziciju naroda u Libiji, a ne znaš ni kako se u tvojoj zemlji živi.
Onda navodiš da su naši radnici bogato plaćani u libiji, a tvrdiš da je tamo beda.
I koje si godine studirao? Uporedi dnevnice tada, i cene svega ostaloga tada i danas!

Kako da se snađu drugi danas u ovim govnima?!Danas treba da je bolje, a gore je 1000 puta!

https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 535

:: A jbg sada
:: Ja ti pricam kako sam ja radio, snasao sam se, cutao i radio. Neka se snadju i drugi, necu ja da im trazim posao
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag neozbiljan je tip,pusti ga 22.10.2011. 21:29 #370043

status: user
broj poruka: 424
toothles, gubimo vreme ovde. Ako pored svega napisanog i prikazanog covek ima i dalje isto misljenje, mislim da to vec zalazi u medicinski domen a o tome stvarno nema svrhe trositi vreme.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 22.10.2011. 21:31 #370044

status: user
broj poruka: 2743
Procitaj moje postove iz pocetka.
Sta hoces bre od mene koji kurac.
Jesam ja kriv sto nema posla i ljudi nemaju para?
Zasto moram da znam koliko se na gradjevini zaradjuje?
Moja firma se bavi medicinskom opremom i nemam veze sa gradjevinom.
Terajte se bre. Ako ne mozete sami da se snadjete, sta ja da vam radim.


Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 22.10.2011. 21:33 #370045

status: user
broj poruka: 1372
Alo bre ljudi ako ne znate svoju istoriju i ako je ne postujete, zasto bi je postovao drugi?!
Pokrajina koju mnogi zovu Kosovo, se zove Kosovo i Metohija (ili Kosmet ako vas mrzi da trosite rec vise)!

@Philaemos: To sto si ti radio za 20e/dan u redu, ali sata je losije. Drug radi za 20-22 hiljade mesecno kao obezbedjenje 12-14 sati dnevno pa ti vidi. Ako to nije robovlasnistvo...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Re: ss 22.10.2011. 21:35 #370046

status: user
broj poruka: 2743
Koju je unajmio Gadafijev sin da mu peva.
A sta se sve ne zna. Ali vi samo pricajte isto.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: O cemu dosta? O beyonce? Imas kilo eobny sajtova online, ovde je cak i snimak los
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag zao mi je 22.10.2011. 21:36 #370047

status: user
broj poruka: 424
izgleda da gledas iz svoje perspektive. A to samo pokazuje koliki si rob i mislis da si uradio nesto bitno i veliko zato sto ti neko daje platu i gledas ga kao u idola.Ja nisam shvatio da je ovde bilo ko ugrozen ili gladan ili ne moze da se snadje,a takvima koji ne mogu,rado bih pomnogo,a ne bi im rekao da se teraju i da me bas briga sta rade.Ja se stvarno odjavljujem sada.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Re: zao mi je 22.10.2011. 21:37 #370048

status: user
broj poruka: 2743
Moj je odgovor u skladu sa vasim retardiranim komentarima.
Besni ste i bez para, frustrirani, sta god. Pa sam vam ja kriv. Svi kenjate meni.
Idite radite, pa zaradite pare, pa necete da se zalite.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: izgleda da gledas iz svoje perspektive. A to samo pokazuje koliki si rob i mislis da si uradio nesto bitno i veliko zato sto ti neko daje platu i gledas ga kao u idola.Ja nisam shvatio da je ovde bilo ko ugrozen ili gladan ili ne moze da se snadje,a takvima koji ne mogu,rado bih pomnogo,a ne bi im rekao da se teraju i da me bas briga sta rade.Ja se stvarno odjavljujem sada
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless ja sam mu pokazao da ne zna o čemu priča... 22.10.2011. 21:38 #370049

status: user
broj poruka: 3241
i da meša babe i žabe.

I što se tiče Philaemos-ovog pitanja `što narod nije odbranio Gadafija?`

A zašto Srbija nije odbranila Kosovo i metohiju 1999.?Hoćeš da kažeš da narod nije hteo da ga brani? Ili je po tebi onda narod sa Kosova i Metohije oslobodio Kosovo i Metohiju tada.Jel` tako?
Jedina Gadafijeva greška je što je računao na saradnju zapada, i nije smatrao da je potrebno da se naoružava!
Sada puštaš snimak žurke sina predsednika najbogatije Afričke zemlje, i pitaš se odakle pare?Koji deo od `NAJBOGATIJA AFRIČKA ZEMLjA` ti nije jasan? Šta treba, da živi u udžerici?
kao kad su pitali odakle Pavkoviću stan od 100m2? Najbolje da načelnik generalštaba živi u karton city-ju...stvarno svašta...
Sve pare koje su oduzeli NATO govnari su uložene preko libijskih fondova, a ne od Gadafija lično! Prebogata zemlja, i normalno da ima akcije svuda u svetu!da je hteo da ih ukrade, ne bi ih oni nikada našli...

https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 535

:: toothles, gubimo vreme ovde. Ako pored svega napisanog i prikazanog covek ima i dalje isto misljenje, mislim da to vec zalazi u medicinski domen a o tome stvarno nema svrhe trositi vreme
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 22.10.2011. 21:41 #370050

status: user
broj poruka: 2743
Sta ja sada radim?
Prevodim uputsvo za medicinski uredjaj za moju firmu, zasta sam dodatno placen (zbog vas sam preveo do sada samo 5 strana)
A sta radite vi? Kukate i gubite vreme.
I opet ista prica. Ni ti ni ja nemamo nista od cele price.

U zdravlje.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag beda 22.10.2011. 21:44 #370051

status: user
broj poruka: 424
nemam zelju nikog da provociram ali tvoja nerazumna logika trazi odgovor: para imam dovoljno i to sa minimumom rada, maximumom uzivanja, vozim scoj cabriolet, ustajem kad hocu, ne polazem nikome racune i nemam radno vreme. A to sto ti cenis ljude po parama i koliko neko ima ili nema je upravo zapadna logika od koje mi se povraca.I uopste ne mogu da shvatim zasto spominjes novac skoro u svakom postu, samo o tome mislis....protracen zivot. ziveo pukovnik...i borba nije gotova, gledajte malo libijske izvroe vesti. Niko se nije predao,gadafija su ubili potpuno slucjano i sami bili iznenadjeni time

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Tema je postavljena za ljude koje ovo zanima... 22.10.2011. 21:48 #370053

status: user
broj poruka: 3241
i što se ti onda mešaš tu, ako te ne zanima i ako nemaš pojma ni o temi, ni o životu?
ja tebe nisam uvredio ničime, a hvala ti na onome da se teramo svi...

Što uopšte pričaš o Libiji, kad o svojo zemlji nemaš pojma?Ko te terao da pljuješ vlast države o kojoj ne znaš ništa, i o njenom narodu?
Ja znam mnogo i o svojoj državi, i o dosta drugih, i zato pišem ono što jeste.

A ti bi trebao da znaš kolika je dnevnica ovde, jer onda ne bi lupao gluposti da se danas na građevini dobro zarađuje.To kad si ti radio je isto kao kad meni baba kaže kako je do jaja bila plata za vreme Tita, i kako to danas niko nema posla?

I ja te pitam kada si studirao, a ne gde radiš? Molim odgovor na ovo.

Ponoviću da nemam nameru da se svađam ni sa kim, ali ako nisi u pravu, priznaj kao čovek, nemoj odma` da psuješ i vređaš ostale, zato što ti dokazuju da ti nisi u pravu!

https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 535

:: Procitaj moje postove iz pocetka
:: Sta hoces bre od mene koji kurac
:: Jesam ja kriv sto nema posla i ljudi nemaju para
:: Zasto moram da znam koliko se na gradjevini zaradjuje
:: Moja firma se bavi medicinskom opremom i nemam veze sa gradjevinom
:: Terajte se bre. Ako ne mozete sami da se snadjete, sta ja da vam radim
::
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xbane Otisao je jos jedan,u svakom pogledu,VELIKI covek 22.10.2011. 22:18 #370062

status: user
broj poruka: 299
slava mu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bomid Scenario je isti za sve 22.10.2011. 22:29 #370063

status: user
broj poruka: 1563
Narod je stoka i lako ga je zavesti. Takva je svojevremeno bila propaganda i za Causeskua i ubise ga ko kera.
Nedavno sam bio na nekom seminaru pa bilo tu i ljudi iz susednih zemalja tako i iz Rumunije. U Razgovoru sa njima saznam da ljudi hoce da ga rehabilituju. Kazu nista nije tacno od onoga sto se u to vreme pricalo. Kao izneo pare a naknadno utvrdjeno da je pare ulagao u podizanje fabrika. Kao sin, cerka mu se provode po svetu, voze besna kola i dr. naknadno utvrdjeno da nisu izasli iz zemlje itd. itd.
Jednostavno to je `Novi svetski poredak`. Truli zapad ima da zivi na racun glupog istoka i zemalja treceg sveta. Amerika svoju ekonomiju zasniva na ratnom profiterstvu. Preko 40% dohotka im je od vojne industrije. Kreatori Novog svetskog poretka su vlasnici fabrika naoruzanja a Amerika je buzdovan u njihovim rukama, i neka se pojedinci ne zanose da ce nama kao i drugim slicnim zemljama dozvoliti da se razvijemo a kamo li da dostignemo njihov nivo. Mrtva Srbija kao i druge zemlje u okruzenju su zaduzene do guse. To je takozvano duznicko ropstvo a NON-STOP se prica kako dobijamo `povoljan` aranzman sa MMF-om i da lje se zaduzujemo. Sa mrtve tacke se nece krenuti dok se ne budemo okrenuli sebi i sami ne pokrenemo proizvodnju a potom i prodaju ali onima koji nase proizvode hoce da kupe. Kada se malo stane na noge - vracanje dugova. Kakva kurac EU, kakav NATO. Oni srecu nikome doneli nisu, i nece i ne zanosimo se da nam oni kao pomazu. Nismo bre sa njima na istim talasnim duzinama. Razlikujemo se kuturoloski, verski, nacionalno itd. Ako li se ne budemo opametili svakih 10 godina ce nas biti po 200000 hiljada manje a 90-e su se vec vratile i to sada kada dosla demokratija.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Re: zao mi je 22.10.2011. 22:32 #370064

status: user
broj poruka: 939
Niti sam besan niti frustriran. Imam 29 godina i takodje radim za stranu kompaniju. Imam vise nego solidnu platu... Relativno skoro sam poceo da radim. Godinu i po sam bio bez posla ili sam radio za dzabe, pa to sto sam poceo da zaradjujem me nikako nije promenilo. I sta sad? I dalje mislim malo sire od pukog zaradjivanja novca i gledanja kako lagodnije da zivim. (iz tvojih postova mislim da bi ti rado lizao du*e nekog stranca samo da ti on da dovoljno novca da `lepo` zivis)

Ali razmisljam svojom glavom, a ne onako kako neko drugi zeli. Ti ocigledno ne kapiras o cemu vecina nas ovde pise. Ti i dalje teras svoju pricu.


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Moj je odgovor u skladu sa vasim retardiranim komentarima
:: Besni ste i bez para, frustrirani, sta god. Pa sam vam ja kriv. Svi kenjate meni
:: Idite radite, pa zaradite pare, pa necete da se zalite
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
:: :: izgleda da gledas iz svoje perspektive. A to samo pokazuje koliki si rob i mislis da si uradio nesto bitno i veliko zato sto ti neko daje platu i gledas ga kao u idola.Ja nisam shvatio da je ovde bilo ko ugrozen ili gladan ili ne moze da se snadje,a takvima koji ne mogu,rado bih pomnogo,a ne bi im rekao da se teraju i da me bas briga sta rade.Ja se stvarno odjavljujem sada
:: ::
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 6 OD 6
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs