Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Hej Hej Hej Finaly it`s here!!!!!!!
STRANA 7 OD 7
H-nitro re 14.10.2010. 04:36 #252629

status: user
broj poruka: 1958
znam ali nista nisi dobio ako instaliras hotfix treba ti i crack za njega koji jos nije izasao, jer ako stavis patch pa stari crack nista nisi uradio vratio si na staro

a koja ti je karta kad guras na gigh mislim o5 mogu i ja na high ali da imam 15fps

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 14.10.2010. 04:51 #252630

status: user
broj poruka: 2800
Nisam znao to mada procitah negde da ovo radi sa starim crack-om.
Graficka je 5770 i do sad sam je igrao neka 3-4 sata. Pustio sam fraps da vidim koja je frejmaža i ide 25-30 napolju a padne nekad i na 15-20 al kad je pecina neka il u kuci, mada se stvarno ne primeti a ustvari kako god da podesim isto radi.Ponaša se isto ko recimo Risen koji mi se iskreno više i svideo na kraj krajeva radili su ga ljudi iz prva 3 dela dok su ovo neki drugi radili.Sutra cu da stavim još jednu 5770 pa cu da vidim kako ce tad da radi a probacu i sa gtx 275 na drugom komjuteru.Mada vidim da se jedan klinac u komšiluku muci sa igrom al ima dual core procesor i 5750.Videcu šta nije u redu kod njega a ja iskreno igram ovu igru bez problema ko što reko.Sad cu da vidim šta je to sa tim patchom i dal treba drugi crack mada neznam kako da proverim koja je verzija ne piše ništa u samoj igri.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 14.10.2010. 05:03 #252631

status: user
broj poruka: 1958
ma nepise jbg ali imas hotfix da skines na gamershell a to sam primetio da je mala razlika u fps kad je na high i low a vidno ima razlike, i tacno je to risen je ipak pirana bytes koja je radila gothic 1,2,3 a sad rade na risen 2 delu, nije lose ni ovo ali ne prilici gothic serijalu da si ogradjen `nevidljivim zidom`
kad smo kod tih stvari imas li 5850 da prodas

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 14.10.2010. 05:12 #252633

status: user
broj poruka: 2800
Nemam 5850 (bilo bi mnogo mada sam hteo svojevremone 2 da stavim u cf). Sad sam ponovo pokrenuo igru i nepada ispod 23 frejma, verovatno se bila zamorila posle 4 sata igranja :). Jedino imam malo problema sa podešenjem sun glares. Kad je ukljuceno nekako se cudno ponaša pravi neke neprirodne senke mada ne utice na frejmažu.
Smanji sam odnosno iskljucio postprocesing i još par stvari i frejm je vidno skocio oko 35-40 ali se igra ponovo isto ponaša nekako neznam ne ide glatko, e sad da je neki fps možda bi smetalo ovako ne cak i strelom kad nišanim ne smeta.
dodatak
Ponovo sam instalirao ovaj fix i on napravi bak file Arcania_original_bak.exe. Igra može da se pokrene odatle .Trebalo bi je sad igra sa tom ispravkom. Frejm je ostao nepromenjen. E sad dal je to to neznam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Meni lepo radi na 5870 14.10.2010. 09:04 #252639

status: user
broj poruka: 697
al mi nekako gadna grafika a sve je setovano na najace cak mi je i antialiasing na 8x u acc-u.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: re 14.10.2010. 09:10 #252640

status: user
broj poruka: 3519
Risen mi se svideo extra, jel` G4 bar u rangu sa njim?

GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP3


:: ma nepise jbg ali imas hotfix da skines na gamershell a to sam primetio da je mala razlika u fps kad je na high i low a vidno ima razlike, i tacno je to risen je ipak pirana bytes koja je radila gothic 1,2,3 a sad rade na risen 2 delu, nije lose ni ovo ali ne prilici gothic serijalu da si ogradjen `nevidljivim zidom
:: kad smo kod tih stvari imas li 5850 da prodas
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: re 14.10.2010. 10:29 #252654

status: user
broj poruka: 9008
Bar mnogo bolje kontrole, risen je bio trapav do bola. Ne deluje ni tako bagovito, risen mi se čini kompleksniji ali je bio mnogo nedorađen, ovo je jednostavnije, moraću da probam malo jače kad se vrnem, utisak od prvih sat vremena je dobar.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: Risen mi se svideo extra, jel` G4 bar u rangu sa njim
::
:: GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 14.10.2010. 17:11 #252738

status: user
broj poruka: 2800
Izgleda da je seckanje prisutno zbog procesora pošto nemogu nikako da namestim na komjuteru sa 2 jezgra da radi kako treba a sa istom grafikom .Smanjim na low i rezoluciju na neku najnižu i ponovo isto seckanje. Kod mene sa istom grafikom al 4 jezgra i radi kako treba il je pak nešto drugo al neznam šta.
Dodatak
Kad sam stavio 7 gb ram bilo je osetno bolje ali samo na x4 procesoru dok mašina sa 2 jezgra ni sa tim nece da radi kako treba.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat ... 29.10.2010. 00:59 #257529

status: user
broj poruka: 3519
Prešao igru, zaista ništa posebno, em nije optimizovana, em je priča slaba, nit` smrdi, nit` miriše, ali naginje ka ovom prvom.

GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 29.10.2010. 02:02 #257540

status: user
broj poruka: 2937
u bre? ajd jos neko misljenje, da ne instaliram/odustanem za dzabe

___________________________________________________________________
http://a.yfrog.com/img267/2336/shabatakahelios.jpg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 29.10.2010. 02:08 #257542

status: user
broj poruka: 2800
Pa probaj. Al nemoj da bereš `cvece` i razne gluposti samo gubiš vreme. To je imalo razlog u risen a ovde nema.Dijalpg je užasan ko da je pravljeno za nekog u zabavište. Al sam je odigro celu i to punih 36 sati (bar 10 sam potrošio na cešljanje terena da bi sakupljao stvari koje ti nikad nece ni trebati).
Kad bi se iskombinovale risen i ova bilo bi nešto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 29.10.2010. 02:38 #257544

status: user
broj poruka: 1958
mene su totalno razocarali sa ovim delom gotike cak sam nesto razmisljao netreba da se zove gothic nego samo arcania posto jowood definitivnoi ne ume da napravi igru.
ima atmosferu gotike ali nema veze prica je slaba, pola stvari koje su cinile gotiku su izbacene ko da je neko namrno hteo da je upropasti

kao nemozes da ubijes ljude da krades da udaras zivotinje dok beze i sto je glavno nisi slobodan nego ogranicen od cega ja pizdim gotika i jeste bila smisao da ides gde hoces i na prvom lvlu i ako ces da pogines ako odes dalje

jedino je grafika dobra ali to je nista to sve igre nove imajum ipak je pirana bytes rule
izaci ce novi risen on i najvise podseca na gotiku, a risen je super ali eto nedoradjen je zato sto su hteli da ga izbace u roku, sad rade na drugom delu ipak je to pirana bytes

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro eeeee 29.10.2010. 02:43 #257545

status: user
broj poruka: 1958
i samo da dodam da odma se bacite n askidanje patcha za gothic 3 pazi sad ja sam se ne odusevio nego neverovatno iznenadjen, patch 1.74 koji ispravlja sve bugove balansira celu igru zadnji i najjaci patch skinete to pa onda
ima jedan dodatak (znaci govorim o obicnoj gothic 3 ne o smrdljivom forsaken gods posto su od toga digli ruke) instaliras questpaket i onda Content Mod 2.1 jer je on i bitan jer da bi ga inst treba ti questpaket 4.1 i ne da poboljsa igru malo je zahtevijea nego sto je bila ali pravi utisak gotike sa milion opcija znaci izmene su nekako promenile okolinu ista je ali je saturacija bolja bolje odradjena

napr evo sta je dodato ulepsano, izmenjeno i sredjeno stvarno predivno potrudili se nema sta


Content Mod 2.1

Description
This modification enlarges Gothic 3 in special areas.
In the main new items and little balancing-changes were reinserted.
The aim of the mod is, to enlarge the game-experience and to make the game more like its predecessors.

Reqiurements:
CP1.74
QP4.1

****New Content****


New Armor:
+Darkform
+Hunter Armor
+Dragon hunter armor
+Armor of general
+High orcmervenaries armor
+A second Armor of the Nordmar armor
+A second armor of the heavy Nordmar armor
+Gladiator armor
+Crawler plate armor
+Heavy militia armor
+Pirate shirt
+Broken paladin armor
+Broken knight armor
+Hardened assassin armor
+Increased assassin armor
+Knight armor
+Thorek´s morra armor


Changed armor:

+Gap leather mew model
+Orc armor new model
+Xardas robe new texture
+All Firemage armor nem texture
+Light assassin armor
+Assassin armor
+Bandit armor new texture
+Novicerobe new texture
+Noviceskirt revised
+Angar templar armor revised
+Pirate clothing new texture
+Tattered militia armor
+Easy adjustment of all armaments, so that the new armor insert into the game
+Medium Nordmar armor



New Weapon:

+Stormbringer
+Samuel sword
+Militia sword
+Sword of the Elements
+Beliar Wrath
+Warrior ax


New Shields:

+Broken paladin shield
+Broken knight shield


Changed shields:

+Knight shield new texture
+Timber shield new texture


New objects/ other

+Transformation stone in Dragon
+Tranformation stone in Demon
+Many new rules and objects for little paper quests( Elementsword, transformation stone in dragon, knight armor)

New Recipes/ Drinking trough/ Feed:

+Potion of the elements + Recipe
+Potion of the earth + Recipe
+Potion of the water + Recipe
+Potion of the fire + Recipe
+Potion of the air + Recipe
+Embarla Firgasto + Recipe
+Magic root oil + Recipe
+Fruit compote + Recipe
+Berry compote + Recipe
+Fish soup + Recipe
+Wild ragout + Recipe
+Mushroom ragout + Recipe
+Raw leg of wild boar
+Fried leg of wild boar + Recipe
+Raw dear meet
+Fried Hirschfleich + Recipe
+Floorplan for Berserkeraxe
+Floorplan for barbarian battleaxe
+Floorplan for Knight armor
+Floorplan for Thorek morra armor


New monster texture

+Lurker
+Wolves
+Wolves at KapDun
+Wolves near Montera
+Scavanger
+Lizard
+Fire lizards
+Dragon (G2-Fire dragon)
+Transfomation dragon is G2-Stone dragon
+Gotha demon
+Snapper
+Boar

New Orcs:

Gothic 2 Orcs inserted

+Warrior elite
+Warrior
+Shaman
+Scout

Extras:

+New women
+New magician of the Orc mercenary
+New smith clothing for the Nordmars
+Nem smith clothing for the Mytana smiths
+New zombie types
+Kan has a new Outfit
+Pirates

Dealer inventories:

+Hunters ( All with names like Jens, Chris etc. there are new objects like the Hunter armor )
+Assassins ( New objects like the black magician robe)
+New loot inventories:
+Rebells

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Gothic 4 29.10.2010. 08:14 #257551

status: user
broj poruka: 3519
U poređenju sa Risen-om, ovo je sviranje znate već čega. Što reče Simon, dijalozi su očajni i bespotrebno vulgarni i dosadni. Ograničen si gomilom stvari, žao mi je što sam kao ludak jurio za biljkama koje ničemu ne služe. Dok si u risenu učio stvar po stvar i imao dosta više razmišljanja, ovde je sve nekako obogaljeno i preterano linearno, iako ne bi trebalo da bude. Estetika igre je solidna i kao takva doprinosi igrivosti, ali mi je sve to nekako plitko.
Čekamo Risen 2.

GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Tačno tako 29.10.2010. 11:37 #257590

status: user
broj poruka: 9008
Kad sedne čovek malo duže za ovo vidi koliko je blesavo uprošćeno, najviše me odbio neinspirativan leveling sistem... ma čitava stvar je neinspirativna do jaja, zato sam i digao ruke od ovog. Radije bi opet igrao dark messiah ako mi je do linearnih igara, to bar ima neki šmek.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 29.10.2010. 14:11 #257624

status: user
broj poruka: 1958
ma to smo se svi slozili usrali su je nema sta, risen je imao par sitnica koje treba ispraviti ali je odlicna igra najslicnija gotici a to je zato sto su je izbacili i uradili za pola godine svaka im cast, a ovi debili rade 3 god i naprave sranje do bola da bi se slavili na staro ime, igra je trebala da se zove arcania bez gothic ovako nista nisu uradili

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 7 OD 7
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs