Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Overclocking: Asus Rampage IV Extreme Versus EVGA X79 FTW
STRANA 7 OD 7
Classified ... 22.06.2012. 16:19 #426670

status: user
broj poruka: 728
Nisam jel sam znao da je laz odmah.





EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Mare u svakoj sali ima malo i istine 22.06.2012. 16:21 #426672

status: user
broj poruka: 7286
a ovo bih okarakterisao kao : `Zelje, pozdravi i cestitke`


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Mare u svakoj sali ima malo i istine 22.06.2012. 16:34 #426677

status: user
broj poruka: 18940
hihihihi, ali to je LAZ, CISTA LAZ!
PS salio sam se:)


:: a ovo bih okarakterisao kao : `Zelje, pozdravi i cestitke`
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/6sTfzzdemj
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 22.06.2012. 16:39 #426678

status: user
broj poruka: 12785
Samo u tvojoj glavi se gubi garancija kod update-a biosa i stavljanja vodenog hladjenja.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: Znam ali ce im sve gore biti jel meni cestitaju kako uspevam da nagovorim ljude na EVGA I CORSAIR. Ja sam tim firmama doneo zaradu a tek cu.
::
:: To su oni koji vas upozoravaju da klokovanje unistava garanciju. Dodjite na EVGA Forum postanite deo familije da vam ljudi iz EVGA objasne kako se klokuje i moduje BIOS i ostaje u garanciji. Mozete zameniti i staviti vodeno hladjenje i dalje biti u garanciji. Mozete izgubiti sve srafove poslace vam nove, ne morate krpicu ispod srafiocigera kao sa trulim Tajvancima
:: Gde su waterblokovi mrtvi ASUSe, cija NVIDIA GTX680 je prva debelo.
:: Cija ploca top high end radi na x8 SLI, ASUS ROG
:: A ciji slotovi 2 i 4 su x16 SLI u onoj sto je pored mene.
:: Kod EVGA kada regisdtrujete nesto to nije sprdnja kao kod ASUS, to je kao oruzije da ste registrovali, nemoze niko drugi posle vas. Moze samo prilikom prodaje da obavesti proizvodjaca da prebaci garanciju i da ostavi tacno ime kupca drugog
:: Mogu samo da vam kazem da od kada otvorite kutiju oseca se duh Amerike
::
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Hipoteticko pitanje..... 22.06.2012. 19:30 #426704

status: user
broj poruka: 4537
Sta bi se desilo da crkne wladina evga ploca ???
Koju bi posle firmu dizao u nebesa ???

Ipak bi presao na konzole....



________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5ct

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Hipoteticko pitanje..... 22.06.2012. 19:36 #426705

status: user
broj poruka: 18940
pomeri se s mesta i pregrizi jezik, pu pu, ako wladi crkne eVGA to je lose za celo covecanstvo! :)


:: Sta bi se desilo da crkne wladina evga ploca ??
:: Koju bi posle firmu dizao u nebesa ??
::
:: Ipak bi presao na konzole...
::
::
::
:: ________________
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5c
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Ma nek je on ziv i zdrav..... 22.06.2012. 19:59 #426707

status: user
broj poruka: 4537
Sto rece Daum,ako se njegov zivot svodi na jednu plocu onda je on skroman momak.
Hebes vodenicu gde za miseve nema brasna...





________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5ct

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 22.06.2012. 21:48 #426736

status: user
broj poruka: 728
Molim??? Samo u mojoj glavi. Pa znate sta cu da uradim, kada mi bude isticala garancija za graficku ja cu da srafove skinem 2-3 puta da se vidi da su otvarani pa cu da promenim pastu na karti pa cu da odem i kazem da sa njom nesto nije u redu i da sam ja pre nekoliko meseci to radio stavljao druigi kuler ali je lepo radila. Pa cete dobiti ceo izvestaj politike Tajavanaca.
Onda cu to da prevedem na Engleski i da okacim na sve sajtove. Da odvojim razliku EVGA I drugi koji ne prave watercooling karte a ako stavljas blok nemas garanciju.
Nemoj da te cuje neko dete da uradi to pre nego se raspita upropastice 400-500e garancije ako ima GIGABYTE, ASUS, MSI.
Kako mislis ako crkne, pa ASUS je mogao uvek da crkne to nije bio problem.
Problem je sto su mi prodali test sample sa iskrivljenim rebrima na kuleru za koji su znali da moze samo rezultat da prikaze inace da nema lepu teksturu. Defekt u chipu samom.
Da je bila ispravna i crkla OK dali bi drugu. Prva je bila neispravna a normalna nova oni proverili u serisu radili testove, karta normalna iz kutije nova, zapucavala u testovima to je rekao servis. Ja sam je odneo zbog nenormalnih temp od 95-100C na stock kloku i 50-55% ventilatora. Ali nisam znao da zapucava u duzim 3D testovima. Sta nisam dizao frku, ali onda je ono za drugu bilo pravo lice ASUSa koje se dogadjalo mnogima. Jel njihov je nekada cilj da jedna osoba dobije 2 neispravne jel se neke odustaju da se zale.


I PRESTANITE DA SIRITE DEZINFORMACIJE DA VAM NE BI KOPIRAO POSTOVE SA ASUS SAJTA GDE MODERATORI PRICAJU STA SE DESAVA UIKOLIKO SE KARTA OTVORI SAMO. NISTA VISE SAMO OTVORIS I ZATVORIS.


PRESTANITE TO DA RADITE IMAJU VELIKI BROJ RMA I LOSU POIDRSKU A NENORMALAN BROJ BEZOBRAZLUKA KOJI SE DESAVA SVAKOM NEZASTICENOM HW. MENI NEMA RAZLIKE DA LI SAM KUPIO ASUS OD OSOBE POLOVNU ILI IZ RADNJE.
APSOLUTNO NEMA JEL SU OBE OTVORENE BILE. A NEKADA JE ONA IZ PRODAVNICE VISE MALTRETIRANA.


Vidite ljudi dodju pa pitaju da li gube garanciju ako stave waterblock ili dva na SLI i dobiju odgovor da svako otvaranje karte se gubi garancija.


ZNACI SVE ONE SISTEME GDE STE VIDELI ROG POD VODOM PLOCA I GRAFICKE KARTE ASUS TO NEMA NISTA GARANCIJU TO JE SVE LUTRIJA I IDE U KANTU PRI KVARU ILI U RERNU.
AKO STE VIDELI EVGA TO IMA GARANCIJU ALI IMA I HYDROCOPPER DA SE LJUDI NE BI ZAMAJAVALI KOJI JE LEPSI OD SVIH VODENIH BLOKOVA 3 PUTA. POSLE NJIHOVOG SWIFTECH BLOKA ILI KOOLANCA ALI JE KOOLANCE LOSIJI NEGO GOTOVE HYDROCOPPER SVE JE RUZNO STO JE POD VODOM ZA MENE. NE ZBOG IZGLEDA MANJE VISE NEGO ZNAM DA NIKADA TO JA NE BI URADIO JEL HOCU DA IMAM GARANCIJU.





EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 22.06.2012. 22:04 #426739

status: user
broj poruka: 18940
vlado, kakve dezinformacije? Otvori eVGA graficku i ostavi tragove na srafovima da se vidi da je otvarana, slobodno i srafcigerom iskrivi plastiku, da li stvarno mislis da bi ti uvazili garanciju? Nemoj da si lud, razmisljaj malo logicki, taj sto ti je rekao i preporucio bios i pastu, covek podrazumeva da si ti profesionalac cim kupujes eVGA i da imas sav potreban profi alat za otvaranje graficke, tako da nema sanse da se primeti da je otvarana.. sta si ti mislio da oni tamo glinericom i srafcigerom otvaraju graficke?! Ala si naivan..


:: Molim??? Samo u mojoj glavi. Pa znate sta cu da uradim, kada mi bude isticala garancija za graficku ja cu da srafove skinem 2-3 puta da se vidi da su otvarani pa cu da promenim pastu na karti pa cu da odem i kazem da sa njom nesto nije u redu i da sam ja pre nekoliko meseci to radio stavljao druigi kuler ali je lepo radila. Pa cete dobiti ceo izvestaj politike Tajavanaca
:: Onda cu to da prevedem na Engleski i da okacim na sve sajtove. Da odvojim razliku EVGA I drugi koji ne prave watercooling karte a ako stavljas blok nemas garanciju
:: Nemoj da te cuje neko dete da uradi to pre nego se raspita upropastice 400-500e garancije ako ima GIGABYTE, ASUS, MSI
:: Kako mislis ako crkne, pa ASUS je mogao uvek da crkne to nije bio problem
:: Problem je sto su mi prodali test sample sa iskrivljenim rebrima na kuleru za koji su znali da moze samo rezultat da prikaze inace da nema lepu teksturu. Defekt u chipu samom
:: Da je bila ispravna i crkla OK dali bi drugu. Prva je bila neispravna a normalna nova oni proverili u serisu radili testove, karta normalna iz kutije nova, zapucavala u testovima to je rekao servis. Ja sam je odneo zbog nenormalnih temp od 95-100C na stock kloku i 50-55% ventilatora. Ali nisam znao da zapucava u duzim 3D testovima. Sta nisam dizao frku, ali onda je ono za drugu bilo pravo lice ASUSa koje se dogadjalo mnogima. Jel njihov je nekada cilj da jedna osoba dobije 2 neispravne jel se neke odustaju da se zale
::
::
:: I PRESTANITE DA SIRITE DEZINFORMACIJE DA VAM NE BI KOPIRAO POSTOVE SA ASUS SAJTA GDE MODERATORI PRICAJU STA SE DESAVA UIKOLIKO SE KARTA OTVORI SAMO. NISTA VISE SAMO OTVORIS I ZATVORIS
::
::
:: PRESTANITE TO DA RADITE IMAJU VELIKI BROJ RMA I LOSU POIDRSKU A NENORMALAN BROJ BEZOBRAZLUKA KOJI SE DESAVA SVAKOM NEZASTICENOM HW. MENI NEMA RAZLIKE DA LI SAM KUPIO ASUS OD OSOBE POLOVNU ILI IZ RADNJE
:: APSOLUTNO NEMA JEL SU OBE OTVORENE BILE. A NEKADA JE ONA IZ PRODAVNICE VISE MALTRETIRANA
::
::
:: Vidite ljudi dodju pa pitaju da li gube garanciju ako stave waterblock ili dva na SLI i dobiju odgovor da svako otvaranje karte se gubi garancija.
::
::
:: ZNACI SVE ONE SISTEME GDE STE VIDELI ROG POD VODOM PLOCA I GRAFICKE KARTE ASUS TO NEMA NISTA GARANCIJU TO JE SVE LUTRIJA I IDE U KANTU PRI KVARU ILI U RERNU.
:: AKO STE VIDELI EVGA TO IMA GARANCIJU ALI IMA I HYDROCOPPER DA SE LJUDI NE BI ZAMAJAVALI KOJI JE LEPSI OD SVIH VODENIH BLOKOVA 3 PUTA. POSLE NJIHOVOG SWIFTECH BLOKA ILI KOOLANCA ALI JE KOOLANCE LOSIJI NEGO GOTOVE HYDROCOPPER SVE JE RUZNO STO JE POD VODOM ZA MENE. NE ZBOG IZGLEDA MANJE VISE NEGO ZNAM DA NIKADA TO JA NE BI URADIO JEL HOCU DA IMAM GARANCIJU
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 22.06.2012. 22:09 #426742

status: user
broj poruka: 728
Ma koje krivljenje plastike o cemu pricate, registrujem se i kazem ja Vlada taj i taj sa tom i tom kartom. Dodjem posle pod tim imenom i kazem ja Vlada taj i taj pomozite mi da stavim waterblock oni mi pomognu i karta radi i radi i rikne, ja pod istim imenom saljem kartu koja je sa referentnim hlajdnjem oni znaju da je na njoj bio waterblock, ja uzmem vratim ono na srafovima se vidi da su skidani pasta druga vidi se garancija uvazena ko prica o lomovima na karti i o bilo cemu.
ASUS dodjes i ako vidi da su srafovi dirani gotovo kraj.
Niko ne prica o fizickim ostyecenjima karte sta vam je.
Pricamo o tome da se kod ASUS krijes od proizvodjaca i ne zajebavajte znate koji je procenat da sraf se zajebe veci od 50% i pricamo o drugima gde znaju da tro ljudi rade i gde sama firma pravi waterblockove odvojeno za ljude koji su kupili referentno pa hoce da promene, dajte ne zajebavajte i ne pravite se ludi.




EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 22.06.2012. 22:11 #426744

status: user
broj poruka: 728
Necu da drzim u ruci HW od 500e da se preznojavam jel ne sme sraf da se zezne da se tresem kao da operisem coveka.

Najgori su zahvati na maticnim plocama koje imaju ili nemaju ventilatore pa gde nekada dostigne kod klokovanja i 85C mosfet i naponska i gde se menja ceo waterblock i gde proizvodjac nema teoretske sanse da to ne vidi samo je pitanje da li ce videti odmah ili ako sam skine heatsink originalni gde se waterblockom skida i preko 30C pa se ljudi odlucuju na to ali se garancija gubi kod Tajvanaca. Znate kako je to pipavo i osetljivo. Za cas procvile kapacitori a posle se jebi nema garancije.
Znate dobro da je prvo sto ASUS gleda u kakvom je stanju HW i dali je otvaran i da je vracao ljudima HW za sitnicu koja ne da ne moze da utice na kvar nego ni vlasnici nisu znali da je postojalo. Odbijana je garancija. Znaci ne prilazis joj ako zelis garanciju ne brisi je sem cetkicom samo da skines prasinu, nista krpom nista nicime ako zelis da budes pod najgorom garancijom koju je svet video ikada ASUS+GIGABYTE.

I nemojte da se pravite ludi da niste naisli na ljude nekada koji traze originalan BIOS te i te karte prvi ko ima da im posalje da bi ga vratili pre reklamacije ili tako necega.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 22.06.2012. 22:18 #426745

status: user
broj poruka: 18940
ti ne znas o cemu pricas


:: Necu da drzim u ruci HW od 500e da se preznojavam jel ne sme sraf da se zezne da se tresem kao da operisem coveka
::
:: Najgori su zahvati na maticnim plocama koje imaju ili nemaju ventilatore pa gde nekada dostigne kod klokovanja i 85C mosfet i naponska i gde se menja ceo waterblock i gde proizvodjac nema teoretske sanse da to ne vidi samo je pitanje da li ce videti odmah ili ako sam skine heatsink originalni gde se waterblockom skida i preko 30C pa se ljudi odlucuju na to ali se garancija gubi kod Tajvanaca. Znate kako je to pipavo i osetljivo. Za cas procvile kapacitori a posle se jebi nema garancije
:: Znate dobro da je prvo sto ASUS gleda u kakvom je stanju HW i dali je otvaran i da je vracao ljudima HW za sitnicu koja ne da ne moze da utice na kvar nego ni vlasnici nisu znali da je postojalo. Odbijana je garancija. Znaci ne prilazis joj ako zelis garanciju ne brisi je sem cetkicom samo da skines prasinu, nista krpom nista nicime ako zelis da budes pod najgorom garancijom koju je svet video ikada ASUS+GIGABYTE
::
:: I nemojte da se pravite ludi da niste naisli na ljude nekada koji traze originalan BIOS te i te karte prvi ko ima da im posalje da bi ga vratili pre reklamacije ili tako necega.
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 22.06.2012. 22:18 #426746

status: user
broj poruka: 728
Dobro dobro videcete kada budem imao vremena pravim temu sastavljenu od postova na Engleskom. A blizi se kraj garancije mojoj 5870 pa cu napraviti scenario stavljanja vodenog bloka pa cete videti kako to izgleda.
Cela tema posvecena na tome.
Cuvena recenica da svaka modifikacija na HW iskljucuje garanciju kod Gospodina ASUS.
Tu se podrazumeva i samo skidanje kulera radi menjanja paste bez stavljanja novog.
Sa Buga cu vam kopirati 5 postova ma naisao sam na 15 ne 5 gde lkaici savetuju ljudima sa kartama koje se greju da promene pastu pa se umesaju normalni koji znaju nesto koji kazu nosi na reklamaciju slucajno da nisi dirao nista neces imati garanciju.
Pa i mene ste lozili na to sa EAH6970 posle covek kaze ne bi ti vazila garancija.
A ne vodeni blok. ASUS I vodeni blok dva neprijatelja ljuta.


EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 22.06.2012. 22:29 #426748

status: user
broj poruka: 1673
Ne mogu da verujem da neko ovo polupismeno dete shvata ozbiljno dok gleda slike na netu i mašta...

Gospoda admini na sugestije o vređanju na nacionalnoj osnovi nisu našli za shodno ni da odgovore...

JEBEŠ OVAKAV FORUM

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 22.06.2012. 22:30 #426749

status: user
broj poruka: 18940
gospodine zemljace, to nije izmislio samo ASUS, vec svi brendovi sirom sveta, da ne bi nestrucni ljudi baratali oko graficke ne znajuci sta rade, jbt zar je tebi sve toliko sareno i ljubicasto da ne mozes da shvatis neke stvari nego mora neko da ti objasnjava kao malom detetu? Shvati da eVGA ima vodeni blok specijalno za njihove graficke i to je samo za entuzijaste, a za njih se podrazumeva da znaju sta rade, sigurno nece to da radi neki tip koji narucuje `najskuplji racunar za igrice`, stoga uvazavaju garanciju kako hoces, Gainward ima onaj sticker, ostali znaju se pravila, fizicka ostecenja blabla, to je normalna stvar, nije nista nenormalno.. uostalom da si neko ko zna da radi sa alatom ne bi dozvolio da se ista primeti, nije to hirurgija nego stvar je u tome sto nisi dovoljno strucan i iskusan u tome, pa si skeptican i onda ajde bolje da bacis vise para a da budes ipak siguran da ce ti uvaziti garanciju ako se nesto desi, nema veze sto bi cekao 3 meseca, sitnica..


:: Dobro dobro videcete kada budem imao vremena pravim temu sastavljenu od postova na Engleskom. A blizi se kraj garancije mojoj 5870 pa cu napraviti scenario stavljanja vodenog bloka pa cete videti kako to izgleda
:: Cela tema posvecena na tome
:: Cuvena recenica da svaka modifikacija na HW iskljucuje garanciju kod Gospodina ASUS
:: Tu se podrazumeva i samo skidanje kulera radi menjanja paste bez stavljanja novog
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 22.06.2012. 22:41 #426751

status: user
broj poruka: 728
Sebe smatram dovoljno strucnim i svi oni koji su kupili EVGA vodeni block i promeni vanila u Hydrocopper i ostali u garanciju i svi oni sa onim izvanrednim rog masinama cija garancija ne vazi. Samo vam sve govori. EVGA waterblock koji se prodaje odvojeno za referentne karte nije navlacenje da se unisti garancija, jel ostajes u garanciji i ne krijes se od dobavljaca dok znoj curi sa tebe da ne vide po srafu da si je otvarao. Cak lepo kao covek kupis i onaj deo koji pricvrscuje kartu sa boljim hlajdnjem kada menjas referentno.
Dual Profil bracket i ostale stvari.
Heatsinkove za 460 i sl stvari koje su bile potrebne pravi EVGA jel dozvoljava da covek to zameni i ako nema ostecenja garancija prodje dok kod ASUS imao ili nemao ostecenja ne smeju da znaju da to radis. Ni po cemu a sraf je prepreka jel obavezno jedan se zezne. Obavezno i to najcesce oni kod bracketa napred.
Pa ona zvaka kao sto kada se skinu sta kazes gde ti je to. Kako se stvorilo ono sto se kupuje asftermarket unutra.

Moj iskreni savet vam je sa tajvancima ne da to ne radite nego kada saljete na reklamaciju bilo sta da napravite dosta slika visoke rezolucije. To vam je moj iskreni savet.

Jel dobavljac nece otvarati kartu da vidi da li je pasta druga unutra il isl, on ce samo da pregleda da li je karta fizicki ostecena i sva mesta gde su srafovi. Znam kako to izgleda reklamirao sam 2 puta i znam kako se pregleda a onda salje ASUSu koji ce to uiraditi detaljnije ako ne mogu da nadju kvar, ili ako je poluispravna kakvo je 90% njihovih kvarova.
A tu su ljudi odbijani za sitnicu pa cak dobijali i lomove sa kojima nisu slali. Majke mi.
Ko je bio kriv tesko je utvrditi da li neko ko je nosio, slao ili tamo to vec nije bitno vazno je da je pokvaren proizvod odbijen sa garancije i vracen, zato napravite slike jel njihova je politika da to rade. To je mentalitet istoka.

- - - - - - - - - - - - - - -
EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 22.06.2012. 22:55 #426753

status: user
broj poruka: 728
Podignimo ruke gore ko je na kineze i tajvance stavljao EVGA backplate.
Da ukrasi svoju kartu da bude lepsa.


EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 22.06.2012. 23:03 #426756

status: user
broj poruka: 18940
ovo ovde krasi tvoju strucnos`


:: Podignimo ruke gore ko je na kineze i tajvance stavljao EVGA backplate
:: Da ukrasi svoju kartu da bude lepsa
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 23.06.2012. 00:22 #426788

status: user
broj poruka: 728
Pa jeste ne ide na referentnu EVGA ASUSov i GIGABYTEov backplate nego obrnuto.
Ako nista drugo i od njihovih fanova uzimamo pare.

EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 23.06.2012. 00:28 #426791

status: user
broj poruka: 18940
evga samo srafi tudji backplate isto kao i sve komponente, tako da.. zao mi je


:: Pa jeste ne ide na referentnu EVGA ASUSov i GIGABYTEov backplate nego obrnuto
:: Ako nista drugo i od njihovih fanova uzimamo pare
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 23.06.2012. 00:35 #426796

status: user
broj poruka: 728
Da da tesite se. To sto hvalite imacete vi.
Samo da vam kazem Ja imam ROG Ja imam EVGA, jednu pored druge ne moze da se poredi filing.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 23.06.2012. 00:40 #426801

status: user
broj poruka: 18940
problem je sto se ne tesi ceo forum vec ti vlajko..
filing, pa naravno da je vrhunski filing kada ti je samo evga u glavi, kakav crni asus, neces valjda da pridodajes njemu prednost cak i da za to postoji razlog, taman posla.. tvoje mikroskopsko oko ne moze da ne primeti astronomsku razliku


:: Da da tesite se. To sto hvalite imacete vi.
:: Samo da vam kazem Ja imam ROG Ja imam EVGA, jednu pored druge ne moze da se poredi filing
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Re: ... 23.06.2012. 07:24 #426841

status: user
broj poruka: 1673
Imaš ti ... slike sa neta sinko, kad prolazim pored piljare kupiću ti par banana

WOT Nick: Vaske

:: Da da tesite se. To sto hvalite imacete vi.
:: Samo da vam kazem Ja imam ROG Ja imam EVGA, jednu pored druge ne moze da se poredi filing
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVGABandit ... 01.09.2012. 15:01 #438783

status: user
broj poruka: 409
Na ovu je zaboravljeno u toj prici
EVGA X79 Classified vrh EVGA X79 ponude.

http://i.imgur.com/yewQj.jpg

http://i.imgur.com/RDSC4.jpg

http://i.imgur.com/xfEhh.jpg




i7-3770k-CORSAIRH100(stock) EVGA Z77 FTW- 5870 2GB- KHX1600 2x2GB
CORSAIR Force GT120-Kingston V+64GB-WD500AAKS - Seasonic X-750-
CORSAIR Obsidian 650D, Logitech G510/G700/C310
EVGA NEX1500W Classified http://i.imgur.com/54iTG.png
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: ... 01.09.2012. 16:27 #438792

status: user
broj poruka: 1004
EVGA after shave EVGA toalet papir EVGA kondomi EVGA posudje EVGA bojler EVGA...ostadoh bez ideja...a da EVGA anti depresivi...


:: Na ovu je zaboravljeno u toj prici
:: EVGA X79 Classified vrh EVGA X79 ponude
::
:: http://i.imgur.com/yewQj.jp
::
:: http://i.imgur.com/RDSC4.jp
::
:: http://i.imgur.com/xfEhh.jp
::
::
::
::
:: i7-3770k-CORSAIRH100(stock) EVGA Z77 FTW- 5870 2GB- KHX1600 2x2G
:: CORSAIR Force GT120-Kingston V+64GB-WD500AAKS - Seasonic X-750
:: CORSAIR Obsidian 650D, Logitech G510/G700/C31
:: EVGA NEX1500W Classified http://i.imgur.com/54iTG.pn
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 7 OD 7
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs