Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
wirlles switch!?!
STRANA 1 OD 1
pejo wirlles switch!?! 04.11.2005. 13:38 T1039

status: user
broj poruka: 1
Imam problem sa wirlles swithom! Imam neki W.S. simensov, pokusao sam da spojim sa wi-fi antenom sa jedne strane a sa druge strane sa dva racunara preko UTP-a. Signal za internet nema sanse da dobijem. Pri tom neznam IP adresu switcha imam samo MAC adresu. Dali mi ta MAC adresa nesto koristi i na koji nacina da racunari skontaju internet preko tog switcha?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- RE 05.11.2005. 02:25 #2823

status: user
broj poruka: 3529
To sto ti imas je AP(Acces Point), ako imas uputstvo koje si nadam se dobio uz njega, naci ces u njemu default njegovu IP adresu koju ukucavas u InternetExploreru i na taj nacin mu pristupas setovanju, obicno je 192.168.0.1!
A sto se tice setovanja veoma je subjektivno, u principu treba da mu zadas staticnu IP adresu i da podesis HOstName adresu za VPN konekciju, ako nju koristis...itd...
Najbolje je da kada mu pristupis lepo okrenes svog provajdera i on ti objasni sve korak po korak!!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs