Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Toshiba Satellite S3000-X4 potreban BIOS V1.0
STRANA 1 OD 1
Vaskev Toshiba Satellite S3000-X4 potreban BIOS V1.0 13.01.2006. 21:22 T1299

status: user
broj poruka: 1673

Posle fleshovanja na novu verziju V1.6 Laptop mi vise ne ide u standby niti se vraca iz hibernacije a ne radi mi ni TV out, tj kada pokusam da ga aktiviram blokira se ceo racunar. Moze li neko da mi pomogne i posalje mi na mejl V1.0 ukoliko je ima ili mozda da napravi kopiju sa svog racunara?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kad se svagde mešam, da to uradim i ovde 13.01.2006. 23:43 #3799

status: user
broj poruka: 6643
Nemam laptop, pogotovo ne baš taj, ali, da li ti je palo na pamet da odeš na Toshibin sajt i to zatražiš od njih mail-om ako ga već nema na dowload stranicama?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Toshiba Satellite S3000-X4 potreban BIOS V1.0 15.01.2006. 11:39 #3838

status: user
broj poruka: 1673
Pa naravno da sam to prvo i uradio ali tamo postoji samo ta jedna verzija sa vrlo nedorecenim uputstvom oko instalacije drajvera za grafiku koja sledi odmah posle flesovanja biosa a koja nikako da odradi. Ipak problem je resen a bio je u tome sto sam odmah nakon reinstalacije instalirao INTEL drajvere za grafiku i onda se masina zaglupljivala jer u njima nema podrske za power menadzment i specificne stvari kao TV out. Probao sam vise verzija i sve su se ponasale razlicito ali su sve blokirale masinu. Onda sam deinstalirao INTEL drajvere i odradio instalaciju Toshibinih drajvera koja je sada protekla kako treba i masina je proradila kao nova. Posle verovatno mogu da se instaliraju bilo koji drajveri kao upgrade jer ce u sistemu ostati komponente koje su specificne.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs