Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
VoIP
skype !!!!
STRANA 1 OD 1
Rujke skype !!!! 11.12.2008. 17:59 T13705

status: user
broj poruka: 14

KOJI SET OPREME BI STE PREPORUCILI ZA KORISCENJE SKYPE !!!!!!!!!!!!!!!

HVALA UNAPRED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Biraj 11.12.2008. 21:09 #83272

status: user
broj poruka: 6643
ADSL - ili kablovski sa 128kbps uplouda... minimum, što više to bolje, naravno, da izbegneš svinjskog provajdera, koji to sve zavrće, uz tvoje uši naravno....
Slušalice sa mikrofonom, bar malo kvalitetnije, da (kožom/skajom) prekriju uši, čisto da ti ne smeta spoljašnja buka u slučajevima kada je to neophodno, inače, sve radi i u kombinaciji mikrofon - zvučnici (ne prepojačani). Altec lansing bi preporučio... mada, iskreno, čak i A4Tech rade super (izbegni Genius) pogotovo, ako opremom rukuju i mladunci, oni joj j-kewu-100% tako da ne vredi ulagati u nešto kvalitetnije.
Ako ti treba i video konferencija (pretopstavljam), odaberi neku 1,2Mpx web kamericu poznatog proizvođača
... kao što je Logitech, Microsoft, Philips.... ali, ne očekuj baš previše od toga, neku naučnu fantastiku. Mene lično, upropastiše nemušti rođaci tako da sam digao ruke od video konferencije (svaki je.eni čas nešto upropaste, kodeke, drajvere od kamere ili zvuka, mladunci pregrizu kabal od mikrofona, sipaju čokomleko u jednu slušalicu... bljak) a upravljanje na daljinu, da nešto podese kad im ja objašnjavam, stvara mi čir na celom probavnom traktu, u oba smera + traka za zaustavljanje (slepo crevo).... hoću da kažem, ako je s druge strane deeleya, slaba vajda.
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rujke !!! 13.12.2008. 01:07 #83559

status: user
broj poruka: 14
VELIKO HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs