Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Hocemo li moci ove godine u CG na more?
STRANA 1 OD 1
pedjapop Hocemo li moci ove godine u CG na more? 20.03.2006. 11:34 T1582

status: user
broj poruka: 144

Sta mislite o tome???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman izgleda 20.03.2006. 11:39 #5077

status: user
broj poruka: 1111
da mi je proslo leto u cg bilo ujedno i poslednje
ove godine u albaniju!!!!!!!!!!!
poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi SRBIJA SRBIMA 20.03.2006. 14:52 #5084

status: user
broj poruka: 568
Dal` si normalan???
Nikada mi nije padalo i nece mi padati na pamet da idem tamo na more pre bi spalio pare nego njima dao, stvarno ne vidim zasto bi ijedan iole pametan gradjanin srbije isao dole na more, ne sad nego u zadnjih 20 godina.

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilenic Možemo ali NEÆEMO !!! 20.03.2006. 16:46 #5086

status: user
broj poruka: 1
Što bi išli dole ljudi kada možete za iste pare da odete lepo do Grčke
pa da se stvarno osećate kao strani turista !!! I niko vas mrko ne gleda i svi vam se lepo smeškaju i uslužuju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 20.03.2006. 17:08 #5087

status: user
broj poruka: 568
Upravo tako!
ili jos bolje Bugarska extra je pristupacna a niste svesni (za vas koji niste bili) kako su im uradjena mesta klubovi plaze kafici vodeni parkovi hoteli kazini more ...
a sto se tice mrstavaca, krajnje je vreme da ih odavde pocnemo iskorenjivati

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VuKaSiN82 Grci nasa braca 20.03.2006. 17:57 #5090

status: user
broj poruka: 128
Slazem se sa Smilenic-om da je Grcka pravi izbor. Iako imam kucu na moru u Crnoj Gori, nema sanse da idem dole. Radije cu platiti malo vise (ako ne i za iste pare) i otici u Grcku. A sto se tice crnogorskog primorja, neka crkne olos koja kumuje sa siptarima i ustasama!!!
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Generalno o generalima, lokalno o barovima 20.03.2006. 18:23 #5091

status: user
broj poruka: 6643
Eto, moje višegodišnje opredeljenje polako postaje globalno (za Srbiju). Nigde nema lošije usluge za više para. Kad dotični ne bi znali šta je dobra usluga, ja bi ponešto oprostio, ali isti ti likovi toliko zakeraju i dave u restoranima i ostalim mestima kad dolaze ovde, da je to smor i neukus.
A, i šta jes` - jes`, šta će im geačke pare...
Da ovde ogovaram o primerima loše usluge i tragikomičnih primera gostoljublja i usluge, verovatno nema smisla, jer svako već zna na tone toga.
IMA I POZITIVNIH PRIMERA, ali, generalno, ove godine će ti biti sigurno potisnuti zarad šljama, čisto radi politike...
Ako zaboravim gostoljublje, uslužnost, ostaje problem čistoće, govnavo more na mnogim plažama i pacovski okoliš plaža-kontejnera, uz neizmernu inovativnost šta se sve može naplatiti glupom turisti iz "seljačke" Srbije, a da se ne mrdne prstom.... to je malo teže. Možda jednog dana...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SPAKLIEY BLA BLa 20.03.2006. 19:39 #5094

status: user
broj poruka: 239
Nema sanse!!! Nasa braca Crnogorci su nas mnogo puta zajebali a sve kulminiralo na Evropesmi. Inace kvalitet usluga nije ni blizu Bugaraskoj tako da je destinacija za leto jasna


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic llooll 21.03.2006. 00:11 #5104

status: user
broj poruka: 609

Neznam koliko treba jos ad nas j.... kakva crna gora i njihovo more...iskreno bio sam jednom mislim da 97 i nikada ali nikada vise..a iskreno pre dve godine sam bio u hrvatskoj i bolje mi je bilo nego onda u cg...a ove godine iskreno se nadam da cu opet u hr...a pre bi i u seoski turizam nego u cg....da smo pametni (kao sto nismo pa da niko ne ide tamo)....CG SUX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SinQe CG??? LOL 21.03.2006. 15:34 #5117

status: user
broj poruka: 8



pa tamo nisam isao ni kad je bilo mnogo teze otici bilo gde drugde a kamoli sad. Bez ikakvih emocija i politike, situacija sa CG je jasna - malo (ili bolje receno nimalo) nude za mnogo para.
Odnosno, nisu to ni neke pare (mada vise nije ni jeftino) ali ono sto se zauzvrat dobije je ravno - NULI !!! Kad bi mi ponudili sve besplatno mozda bih i razmislio da odem (mada opet nisam siguran, zbog prljavstine, usluge, nepristojnosti...)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nik22 Re: llooll 07.05.2006. 17:10 #5852

status: user
broj poruka: 29



::
:: Neznam koliko treba jos ad nas j.... kakva crna gora i njihovo more...iskreno bio sam jednom mislim da 97 i nikada ali nikada vise..a iskreno pre dve godine sam bio u hrvatskoj i bolje mi je bilo nego onda u cg...a ove godine iskreno se nadam da cu opet u hr...a pre bi i u seoski turizam nego u cg....da smo pametni (kao sto nismo pa da niko ne ide tamo)....CG SU
::
::


Ma koliko crnogorci bili losi u hrvatsku ne bi otisao ni za dzabe!!! Treba da se odmaram a ne da strahujem dal ce neko da me prebije... Za mlade (govorim o svojim vrnjacima-srednja skola) CG nije los izbor zato sto je to (za sada) ista drzava, a i ima dosta devojaka iz Srbije!
Slazem da su u Crnogorci seljaci i neljubazni (pogotovo prema Srbima), ali kad vidi nas deset da ulazimo u kafic mora da cuti i da bude fin!
Za porodicni odmor Bugarska je najbolja! Nije skupa a extra je. Ja sam bio u Suncanom Bregu. Celo mesto je puno hotela, radnja, kafica,diskoteka,kazina, NEMA NI JEDNE STANBENE KUCE/ZFRADE!!! Ima cak i Aqua park!
DAKLE PRAVAC----------------> ADA :)))
lol
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi e moj Nik22 15.06.2006. 13:52 #6450

status: user
broj poruka: 568
crna gora ni za sta nije dobra i ko tamo ostavlja pare treba da ga je sramota, nije dovoljno sto pokradose srbiju jos i narod pare da im daje NIKAD I NIKAKO

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 Crnogorci imaju mali problem!! 06.03.2007. 11:07 #13502

status: user
broj poruka: 504
Crnogorci imaju mali problem!
Naime njima je ispod casti da sluze Srbe(ili neke druge nije bitno)iako to ovi debelo placaju.
To ti je ono:`Ako ti se ne svidja ,bas me briga```!!
Dok god je tako ja odoh u Drac(AL)da bar vidim gde su Srbi 1915.cekali Saveznicke brodove koji,naravno nisu dosli!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs