Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
jedna POHVALA nikome nece skoditi
STRANA 1 OD 1
MSTenk jedna POHVALA nikome nece skoditi 06.05.2006. 00:54 T1752

status: user
broj poruka: 20

Pa ja sam jednostavno izmoren silnim igranjem kantera preko neta dosao na forum da vidim sta ima novo KAD ONO >>>> PISKO PISKO PISKO PISKO PISKO........ i tako bezbroj puta.

PA sam odlucio da pohvalim coveka iako ne znam ko je.......ali u svakom slucaju daje dobra i korisna objasnjenja sta god da je u pitanju i svaka mu cast za to!!!
Ja sam dosta stvari naucio samo citajuci njegove odgovore.........

I TO BI BILO TO OD MENE
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Hvala na hvala 06.05.2006. 01:17 #5820

status: user
broj poruka: 6643
Da ne misliš da su neki drugi nezahvalni, nisu, bar oni koji misle da sam im nečim pomogao - neki od njih su mi se zahvalili mail-om. Srećom ili bilo čime drugim, niko se još nije javio da mu je moja (nenamerna) greška stvorila problem.... ali kao što si primetio, čestim javljanjem prosto srljam ka tome...
Ima tu na forumu i ljudi koji se ređe javljaju, ali daju (po meni) kvalitetnije odgovore, pa ih ja pohvaljujem ovako, a naročito, sam forum jer u njemu nema praznog prepucavanja i nadmenog i ismevačkog savetovanja koje u stvari nema u sebi savet.
Èesto se setim kako bi bilo lepo da sam u svoje vreme, kada sam aktivnije učio na svojim greškama i experimentima, možda nešto od toga video od drugih ili dobio odgovor bez pravljenja štete na ovakvom forumu... pa valjda zato nisam sebičan ili sam nametljiv, kako već ko na to gleda. Meni i dalje predstavlja zadovoljstvo, a i, brate, stvarno ima zanimljivih problema i problemčića koji često prevazilaze moju maštu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80bg Car svemira! 06.05.2006. 14:00 #5832

status: user
broj poruka: 163
Covek je car svemira! Ja sam se bukvalno na neke postove Kidao od smeha :)
Naravno, ima i vrlo pametnih saveta!
Svaka cast PISKO!

PISKA za predsednika!


dokolenko

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djboki u zadnji čas 07.05.2006. 08:38 #5838

status: user
broj poruka: 96
Taman, sam hteo da postavim post sa naslovom "Gde je Pisko"?, kad
vidim da je čovek živ i javlja se,doduše nešto veoma retko u poslednje
vreme.
Bez ljudi kao što je Pisko koji je super,ovaj forum nebi imao smisla!

PS:poržavam kandidaturu!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 E sad... 07.05.2006. 12:21 #5839

status: user
broj poruka: 327
Ajmo ljudi mi lepo da organizujemo skupljanje potpisa za Piska.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 08.05.2006. 21:03 #5871

status: user
broj poruka: 217



Ajmo bre svi u neku finu kafanicu da nas Pisko casi pivom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MSTenk kafanica hmmmmmmm 08.05.2006. 22:09 #5872

status: user
broj poruka: 20
To mi se bogami vrlo svidja samo ako Pisko hoce >>>>> mislim po pivo i cevape.....i glasacemo za tebe jbt ne trazimo da nam platish racun za struju ... hahaha SALA naravno!

..::R::....::A::....::M::....::M::....::S::....::T::....::E::....::I::....::N::.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Pridruzujem se 11.05.2006. 16:42 #5920

status: user
broj poruka: 172
Pisko je prva liga!Poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko E ? 20.05.2006. 16:11 #6107

status: user
broj poruka: 6643
Malo me sramota (ne što me hvale, bilo bi lažno do yaya), već što moram da priznam kako uglavnom čitam samo najnovijih 10 postova na forumu... pa sam ovo preskočio do danas, a i poslovi traju li traju.
Ok, ko misli da svrati u G. Milanovac, na tečnosti i DNK/belančevine, tu sam...

P.S. Trenutno se smaram sa CiceroUIWndFrame ***.exe greškom koja nastaje zbog bagovitosti glasovne podrške i podrške za rukopis u Office-u (xp i ovom zadnjem), jer ne uspevam da ga deinstaliram zasebno... ukokala mi igricu (kojoj nisam snimao pozicije) pred sam finale, još mi je pena na ustima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs