Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
Pomoc brzo!
STRANA 1 OD 1
mkukic Pomoc brzo! 28.06.2009. 20:21 T18396

status: user
broj poruka: 2588
Zavrsio sam projekat u VS2008 sa SQL Express 2005 bazom uz koriscenje SQL Server Management Studio Express-a. E sad sve radi kako treba na kompu na kom sam radio program medjutim kad prebacim na drugi komp desava se nesto cudno.

Preneo sam ceo projekat na taj komp (na kome nije instaliran VS 2008 SQL itd...) i na njemu instalirao SQL Express server 2005, SQL Server Management Studio Express. Pokrenem .exe fajl i sve se normalno ucita, sve podatke vidim i mogu da ih obradjujem. Kad sam hteo da pokrenem izvestaj (koji je radjen u Crystal reportu) nece. OK. Skinem CRRedist2008_x86 i sada krene da otvara izvestaj ali mi trazi podatke za logovanje na bazu! Kakvo sad logovanje?

****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 28.06.2009. 20:55 #124572

status: user
broj poruka: 2588
Ovde se niko ne bavi programiranjem, bazama podataka??? Niko nije imao ovakav problem?
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nidzo ma kakvo bre programiranje 29.06.2009. 08:41 #124716

status: user
broj poruka: 18
Bash niko :-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs