Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
Molim POMOC!!!Neophodna
STRANA 1 OD 1
dzigi1982 Molim POMOC!!!Neophodna 14.07.2009. 23:47 T18810

status: user
broj poruka: 14
Ovako, moj matori drzi prodavnicu prehrambenih proizvoda a ja bih mu voleo malo olaksati posao oko uvida u poslovanje ali mi je za to potreban neki PROGRAMCIC!!! (za koji programeri traze gomile kesa) koji bi mu koristio `skladistenje` robe, proracun dobiti , vodjenje evidencije o duznicima (veresijasima), mahinacijama oko pdv-a i tako dalje sve sto uz to ide...neka varijanta PC-kase koja bi mogla da radi i sa racun stampacima a i nezavisno od njih. Nadam se da sam pojasnio sta mi je potrebno, i ako neko zna gde mogu da nadjem takav program free bio bih mu jako ZAHVALAN!
Unapred HVALA!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic izvolte 15.07.2009. 00:00 #128808

status: user
broj poruka: 18940
ovo ti je program za Galeb printere i kase, ne znam koji imas, pa, ako posluzi:

http://galeb.com/index.php?type=review&area=2&p=articles&id=137
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
janbpX Nešto od ovoga... 15.07.2009. 00:47 #128827

status: user
broj poruka: 36
Ja sam za pripremu ispita iz knjigovodstva za vežbu koristio domaći Blueccc, i jednu verziju sam imao registrovanu na nekom disku - greškom su mi odobrili licencu, pa ako ti nešto znači mogao bih da ga iskopam sa tog diska i možda povratim u radno stanje. nisu mu baš sve opcije otvorene, ali možda ti ono što radi bude dovoljno...

A inače, sve bi mogao da odradiš i sam ukoiko malo više od stabdardnih funkcija upoznaš rad i korišćenje Excell-а, моžda i u nekoj knjizi ima gotov primer šta i kako, tek kako bilo, posao je prilično komplikovan, tako da najviše treba obratiti pažnju na funkcionalnost same aplikacije: da nema previše isturenih opcija koje više smeteaju nego što koriste, i da u user interfejsu treba posvetiti izuzetnu pažnju da ne bi ekran bio prepn sitnih ikonica čijim jednim click-om može da se desi da sve ode u nepovrat...

I, poslednja a možda i najbolja preporuka od mene je da instaliraš Access (bilo koja verzija) i tamo pronađeš i prilagodiš svom slulčaju već zadate Šablone ili kako li se već ne zovu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzigi1982 HVALA MOMCI!!! 15.07.2009. 01:34 #128831

status: user
broj poruka: 14
Sve bi bilo ok! kad bih mogao sada uciti Excell ili ti Access, programcic koji bi, delom, zavrsavao gore naveden posao bi bio sasvim zadovoljavajuci!!!
Jos jednom hvala na pomoci!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzigi1982 HVALA MOMCI!!! 15.07.2009. 01:34 #128832

status: user
broj poruka: 14
Sve bi bilo ok! kad bih mogao sada uciti Excell ili ti Access, programcic koji bi, delom, zavrsavao gore naveden posao bi bio sasvim zadovoljavajuci!!!
Jos jednom hvala na pomoci!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs