Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Mobilni
STRANA 1 OD 1
GAMER4LIFE Mobilni 20.07.2009. 05:55 T18906

status: user
broj poruka: 839

Da li neko zna kako mogu da proverim neciji broj mobilnog telefona tj. lokaciju gde se nalazi i sl. preko neta ako postoji neka mogucnost...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict ne 20.07.2009. 06:27 #129724

status: user
broj poruka: 4515
Takve stvari vide samo Ivica Dacic i Provajder Mob. Telefonije.
- - - -
POSALJITE VASU NAJNIZU JEDINSTVENU PONUDU ?!!?
-

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax Samo... 20.07.2009. 07:28 #129725

status: user
broj poruka: 1476
ako je taj broj mobilnog telefona u javnom imeniku... tako su meni rekli u Telenoru i Telekomu kad je ortak imao probleme sa nepoznatim brojevima koji ga pozivaju...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=599722

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Mobilni 20.07.2009. 08:52 #129730

status: user
broj poruka: 9460
Nista lakse:
Otvori :new - > txt document,pa upisi 06xxxxxxx*#945*00002122387# ,lokacija i broj telefona ce ti se snimiti u clipboard-u,zatim otvori paint i paste-uj.Moras biti konektovan.

P.S.: Ja sam na taj nacin pronasao Milovana Karadzica

::
:: Da li neko zna kako mogu da proverim neciji broj mobilnog telefona tj. lokaciju gde se nalazi i sl. preko neta ako postoji neka mogucnost...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Ne zajebavajte coveka!!! 20.07.2009. 10:43 #129739

status: user
broj poruka: 3053
Naravno da je moguce pratiti nekog,mozes naci njegovu tacnu lokaciju preko satelita,sa preciznoscu od 10-50 metara zavisi u kom regionu se nalazu telefon koji hoces da pratis...Odes na

http://www.trackapartner.com/

tamo pratis uputstva(nije tesko) i naci ces sta te zanima(pretpostavljam da te devojka zanima i njeno kretanjehehehe,srecno,ali pazi mozes se iznenaditi sta sve mozes videti...

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matz Re: Ne zajebavajte coveka!!! 20.07.2009. 11:22 #129740

status: user
broj poruka: 801

:: Naravno da je moguce pratiti nekog,mozes naci njegovu tacnu lokaciju preko satelita,sa preciznoscu od 10-50 metara zavisi u kom regionu se nalazu telefon koji hoces da pratis...Odes n
::
:: http://www.trackapartner.com
::
:: tamo pratis uputstva(nije tesko) i naci ces sta te zanima(pretpostavljam da te devojka zanima i njeno kretanjehehehe,srecno,ali pazi mozes se iznenaditi sta sve mozes videti..
::
:: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!



znao sam da me vara
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Ne zajebavajte coveka!!! 20.07.2009. 11:38 #129742

status: user
broj poruka: 3053
druze,zao mi je sto to cujem,ali bolje je da saznas da te vara nego da zivis u neznanju i pravis se lud....Eto barem znas da ovo sa satelitskim pracenjem funkcionise...

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

::
:: :: Naravno da je moguce pratiti nekog,mozes naci njegovu tacnu lokaciju preko satelita,sa preciznoscu od 10-50 metara zavisi u kom regionu se nalazu telefon koji hoces da pratis...Odes n
:: ::
:: :: http://www.trackapartner.com
:: ::
:: :: tamo pratis uputstva(nije tesko) i naci ces sta te zanima(pretpostavljam da te devojka zanima i njeno kretanjehehehe,srecno,ali pazi mozes se iznenaditi sta sve mozes videti..
:: ::
:: :: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!
::
::
::
:: znao sam da me vara
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE Ha Ha Ha 20.07.2009. 16:01 #129779

status: user
broj poruka: 839
:D Ma pitam cisto informativno niko me ne zeza i sl. a sto se tice ribe boli me briga za nju pogledaj koliko ih ima ????????? na milijarde hvala u svakom slucaju, poz!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs