Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Dal` ste culi za SRAMOTU???
STRANA 1 OD 1
ludi Dal` ste culi za SRAMOTU??? 18.06.2006. 19:54 T1897

status: user
broj poruka: 568
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?style=headlines&yyyy=2006&mm=06&dd=16&order=priority&nav_id=201441

procitajte sta pise na stranici sa b92 sajta i pogledajte u kakvoj mi to drzavi zivimo, koja svojim gradjanima oduzima sva prava dok im u isto vreme rasipa pare od poreza tako sto ih poklanja drughima. STRASNO I UZASNO

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 19.06.2006. 00:16 #6516

status: user
broj poruka: 711
Na koju vest mislis? Studenti ili automobili? Ja sam protiv toga da se omoguci ravnopravno studiranje crnogorcima... Trebalo bi da imaju ista prava kao i studenti i Republike Srpske a ne da decenijama zauzimaju sve domove :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 19.06.2006. 09:37 #6539

status: user
broj poruka: 568
pa obe vesti brate, vidis kako dinkic automobile nasih gradjana tretira ko strance a nase pare kao tudje ...
mislim da sada kad vidimo da drzava nece da stiti i radi za svoje gradjane mislim da je na nama studentima i nasim profesorima da im to studiranje sto vise otezavamo kako znamo i umemo dok se mozda u narednih 50 godina ne nadju na vlasti neki kojima nije sladje tudje gov@o no domaca strudla za razliku od prethodnih 100 godina

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs