Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Preporucite tutorijal o hackerima
STRANA 1 OD 1
Gonzales Preporucite tutorijal o hackerima 07.07.2006. 13:49 T1959

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Nije me sramota da priznam da neznam.Sramote je ne uciti.Treba mi kratak kurs, zuri mi se da haknem neku osobu/ili angazujem nekog ko to zna da radi zbog provaljivanja passworda.Zelim da procitam njenu e-mail postu i saznam sta krije-nista vise. Nije mi cilj da nacinim bilo koju stetu.
Posaljite odgovor na moj mail preko pcberze
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladenk Re: Preporucite tutorijal o hackerima 07.07.2006. 18:35 #6801

status: user
broj poruka: 89



::
:: Brzi Gonzales krece u akcij
:: Nije me sramota da priznam da neznam.Sramote je ne uciti.Treba mi kratak kurs, zuri mi se da haknem neku osobu/ili angazujem nekog ko to zna da radi zbog provaljivanja passworda.Zelim da procitam njenu e-mail postu i saznam sta krije-nista vise. Nije mi cilj da nacinim bilo koju stetu
:: Posaljite odgovor na moj mail preko pcberz

a onda meni posaljite kratko uputstvo kako hakovati stampariju narodne banke srbije ;)
ali molim ukratko, bez nepotrebnih detalja, zuri mi se ocu na godisnji
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC ??? 07.07.2006. 18:58 #6803

status: user
broj poruka: 9380


Zar ne mislis da bi time vec ucinio dovoljnu stetu...?
Grow up, little boy.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kratak plan 07.07.2006. 19:08 #6805

status: user
broj poruka: 6643
Uleti sa plastičnim pištoljem u menjačnicu ili opsuj pajkanu kevu i tako to, da ekspres zaglaviš u ćuzu. Tu se po default-u nalaze mnogi opaki i prevejani tipovi od kojih ćeš odma` da povataš najzanimljivije fore u vezi krađe tuđeg mail-a kojeg štiti ustav.
Možda ti pri tome, uglavnom noću, strada bulja, ali, takvi su ti zatvori, muško-muški i žensko-ženski....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs