Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Koji je najbolji Anti-Virus za windows Xp???
STRANA 1 OD 2  
marko1993 Koji je najbolji Anti-Virus za windows Xp??? 11.10.2009. 21:51 T20873

status: user
broj poruka: 31
Ja imam Nod32,ali mi se nije pokazao nesto...molim za pomoc?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Avast home edition! 11.10.2009. 21:56 #148009

status: user
broj poruka: 462
Koristim ga vec 2 godine, na desetak racunara i odlicno me sluzi! Ne opterecuje sistem i lepo se pokazao, instaliraj ga i neces se pokajati!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco re 11.10.2009. 21:58 #148010

status: user
broj poruka: 2788
nod32 v2.7 i redovan update(dnasnji update je 4498) i uz njega koristim malwarebytes anty malware i nemaoram da razmislam o virusima...kazi mi kako ti se to nije dokazao da ga i ja malo testiram??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 11.10.2009. 22:02 #148012

status: user
broj poruka: 8139
Jos jedan glas za Avast Home Edition 4.8 V.Koristim ga vec 6 meseci,odlicno odradjuje posao.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marko1993 ru 11.10.2009. 22:02 #148013

status: user
broj poruka: 31
Ma odjednom je poceo da mi izbacuje neke greske od sistema,usporio mi komp....A sve do sad je bilo ok!Neznam sta moze da bude?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco re 11.10.2009. 22:07 #148016

status: user
broj poruka: 2788
da sam na tvom mestu nov sistem win xp32bit sp3 nod 32(redovan update)i ima da sljaka ko zmaj


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije haha 11.10.2009. 22:08 #148017

status: user
broj poruka: 683


Ocigledno ste svi neka decica teenageri (samo da se brzo upali komp pa da igramoooo!).

Norton, Kaspersky i AVG to su antivirusi a ne nod i avast....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar crveni kishobran 11.10.2009. 22:08 #148018

status: user
broj poruka: 2386
Avira Premium

cash rules everything around me

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco re 11.10.2009. 22:12 #148019

status: user
broj poruka: 2788
pametan je onaj bax ljudi lepo pitaj sta je bolje i odjednom pocinje svadja ako se ovako nastavi ima da odu svi forumasi a ja sam medju prvima da odleprsam :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ivan012345 Re: crveni kishobran 11.10.2009. 22:13 #148020

status: user
broj poruka: 228



:: Avira Premium
::
Slazem se. Aviru koristim par meseci. Najlaksa je za koriscenje, najmanje opterecuje sistem...

http://www.avira.com/en/download/index.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ESET Smart Security 4 11.10.2009. 22:16 #148021

status: user
broj poruka: 2588
Koristim ga dosta dugo (od verzije 3) i veoma sam zadovoljan ovim antivirusom. Ne opterecuje mnogo sistem i sto je veoma vazno ne moras da trazis crackovane verzije vec samo skines user name i pass sa neta i sa njima skines nod sa zvanicnog sajta.
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle Re: haha 11.10.2009. 22:17 #148023

status: user
broj poruka: 976
norton je mator koliko i Isus Hristos, Kaspersky najvise ume da kad nadje zarazeni fajl ga obrise, a posto je vecina virusa prikacena za neki fajl u folderu System32, to remeti i rad operativnog, pa ces jednog dana zateci BSOD, AVG nisam koristio ne znam nista za njega, Nod sam jedno vreme koristio i nije bio bas dobar, nekako mi je sporije radio komp doduse P4, nego sa avastom, kojeg ti preporucujem, jel me nikada nije izdao, ima residental protection (real-time zastitu) radi kao i antispyware program, probaj njega, bices sigurno zadovoljan.


::
::
:: Ocigledno ste svi neka decica teenageri (samo da se brzo upali komp pa da igramoooo!)
::
:: Norton, Kaspersky i AVG to su antivirusi a ne nod i avast...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
baxter Antilohije haha 11.10.2009. 22:18 #148024

status: user
broj poruka: 730
Sta sam ja sad klinac sto koristm nod????Evo ja korstim ovo verziju noda

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/small-business-antivirus/

jeste da nije prvi ali ne propusta kao sto neki kazu ako hoces javi se da ti da linkove za

Business Edition 4.0.467 i da uzivas....Pozdrav



The universe of possibility

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexb BITdefender! 11.10.2009. 22:19 #148026

status: user
broj poruka: 242

Bitdefender total security

mozes i kasperskog, ali bit je po meni bolji

evo ti i par korisnih linkova

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
http://www.pcworld.com/article/124475/top_antivirus_software.html




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re: Re: haha 11.10.2009. 22:26 #148028

status: user
broj poruka: 2788
ne mozes da koristis nod32 na pII nego moras bar neku malo jacu masinu da imas da bi ti lepo radio meni sa e8400 i amd5200 radi ko podmazan cpu nije clockovan i nikakvih problema nisam imao
P.S ovo za kasperski je tacno jer znam kad sam ubedjivao druga da ga ne instalirao on ga instalirao i ceo ssystem otiso samo se odjednom ugasi eto tolko o kasperskom dok kod korisnika nod(bar one koje znam)nisu imali problema, a za AVG 8.5 free edition mogu da kazem da ne radi uopste reinstalirao sam racunar na kojem je bio avg i pre reinstalacije ubacim nod odskeniram oko 100ak virusa dok avg kaze da nema eto tolko o ovoj temi ja se odjvaljujem za ovu temu


:: norton je mator koliko i Isus Hristos, Kaspersky najvise ume da kad nadje zarazeni fajl ga obrise, a posto je vecina virusa prikacena za neki fajl u folderu System32, to remeti i rad operativnog, pa ces jednog dana zateci BSOD, AVG nisam koristio ne znam nista za njega, Nod sam jedno vreme koristio i nije bio bas dobar, nekako mi je sporije radio komp doduse P4, nego sa avastom, kojeg ti preporucujem, jel me nikada nije izdao, ima residental protection (real-time zastitu) radi kao i antispyware program, probaj njega, bices sigurno zadovoljan
::
::
:: ::
:: ::
:: :: Ocigledno ste svi neka decica teenageri (samo da se brzo upali komp pa da igramoooo!)
:: ::
:: :: Norton, Kaspersky i AVG to su antivirusi a ne nod i avast...
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Najbolji antivirus 11.10.2009. 22:28 #148029

status: user
broj poruka: 3053
je onaj koji ima najmanje posla!!! Znaci pamet u glavu koje sajtove posecujes,cije usb flash-eve ubacujes u komp,i odakle skidas igre i c*ack-ove i antivirus ti skoro pa i nije potreban...

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovankaO Avast 4.8 je odličan 11.10.2009. 22:40 #148031

status: user
broj poruka: 446
koristim ga već dugo, od verzije 4.6

U principu svaki antivirus mora da se upari sa zaštitnim zidom (npr. Comodo) i antispajver programom (npr. Spyboot). Od kada koristim kombinaciju ova 3 programa, ni jedan jedini problem nisam imala. I što je najbolje od svega, besplatni su, nema cimanja oko ključeva i sličnih stvari...

Da sam na tvom mestu antivirus bez zaštite u realnom vremenu NE BI DOLAZIO U OBZIR, a Avast je ima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Najbolji antivirus 11.10.2009. 22:52 #148034

status: user
broj poruka: 7286
Dobro ako zanemarimo ova uputstva(bar u mom slucaju)koji je po tebi naj od naj?

Ja imam Aviru,pa da ostavljam ili da menjam?

Ps:Zemo jel znas ti onu pesmu:Dva brata iz ravnog banata?

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: je onaj koji ima najmanje posla!!! Znaci pamet u glavu koje sajtove posecujes,cije usb flash-eve ubacujes u komp,i odakle skidas igre i c*ack-ove i antivirus ti skoro pa i nije potreban..
::
:: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Najbolji antivirus 11.10.2009. 23:13 #148039

status: user
broj poruka: 3053
sad znam za pesmu A sto se antivirusa tice,ja sam veran Nod-u vec godinama,ali ja sam malo paranoican po pitanju zastite,pa imam po 7 aktivnih vidova zastite odjednom na kompu Od antispajvera,malvera,rootkit-a,firewall-a,ma svega ima... Avira jeste najbolji besplatni AV,ali po nekim mojim testovima( a veruj mi,antiviruse i ostalo sam testirao do iznemoglosti),nije mogla da parira NOD-u... Ostavljam tebi na volju da li ces menjati...Mada,90% posla je PRAVILNO PODESAVANJE svih tih programa,nije dovoljno samo instaalirati...

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: Dobro ako zanemarimo ova uputstva(bar u mom slucaju)koji je po tebi naj od naj
::
:: Ja imam Aviru,pa da ostavljam ili da menjam
::
:: Ps:Zemo jel znas ti onu pesmu:Dva brata iz ravnog banata
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
:: :: je onaj koji ima najmanje posla!!! Znaci pamet u glavu koje sajtove posecujes,cije usb flash-eve ubacujes u komp,i odakle skidas igre i c*ack-ove i antivirus ti skoro pa i nije potreban..
:: ::
:: :: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Re: Re: Najbolji antivirus 11.10.2009. 23:26 #148044

status: user
broj poruka: 7286
Pa posto mi tek sad prvi put stize redovan internet,tako da osim free Avire personal i nisam imao neke opcije.
Zar ti malo necimaju brzinu sve te zastite?Zato je AMD-ov Fusion bog za igre,kada sam ga prvi put pokrenuo nisam mogao da verujem sta je sve od servisa,zastita,programa..,pogasio.

Za pesmu sam te pitao jer se izmedju ostalog i moje selo (Djala) spominje.

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: sad znam za pesmu A sto se antivirusa tice,ja sam veran Nod-u vec godinama,ali ja sam malo paranoican po pitanju zastite,pa imam po 7 aktivnih vidova zastite odjednom na kompu Od antispajvera,malvera,rootkit-a,firewall-a,ma svega ima... Avira jeste najbolji besplatni AV,ali po nekim mojim testovima( a veruj mi,antiviruse i ostalo sam testirao do iznemoglosti),nije mogla da parira NOD-u... Ostavljam tebi na volju da li ces menjati...Mada,90% posla je PRAVILNO PODESAVANJE svih tih programa,nije dovoljno samo instaalirati..
::
:: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!
::
:: :: Dobro ako zanemarimo ova uputstva(bar u mom slucaju)koji je po tebi naj od naj
:: ::
:: :: Ja imam Aviru,pa da ostavljam ili da menjam
:: ::
:: :: Ps:Zemo jel znas ti onu pesmu:Dva brata iz ravnog banata
:: ::
:: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: je onaj koji ima najmanje posla!!! Znaci pamet u glavu koje sajtove posecujes,cije usb flash-eve ubacujes u komp,i odakle skidas igre i c*ack-ove i antivirus ti skoro pa i nije potreban..
:: :: ::
:: :: :: KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Re: Re: Najbolji antivirus 11.10.2009. 23:31 #148046

status: user
broj poruka: 3053
ne gusi brzinu ako PODESIS sve kako treba a uz to imas i finu masinu... Mada za prosecnog korisnika je dovoljno antivirus po izboru,malwarebytes ili nesto slicno,i firewall...Djala kazes...gde je to tacno?

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: Pa posto mi tek sad prvi put stize redovan internet,tako da osim free Avire personal i nisam imao neke opcije
:: Zar ti malo necimaju brzinu sve te zastite?Zato je AMD-ov Fusion bog za igre,kada sam ga prvi put pokrenuo nisam mogao da verujem sta je sve od servisa,zastita,programa..,pogasio
::
:: Za pesmu sam te pitao jer se izmedju ostalog i moje selo (Djala) spominje
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
:: :
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish @Doca 11.10.2009. 23:45 #148049

status: user
broj poruka: 7286
Pa zato sam i spomenuo Fusion,nemoras nista da podesavas samo ga ukljucis i pici+plus donosi poboljsanje u igrama od oko 5 FPS-a.

Djala ti je jedan od 3 postojeca granicna prelaza ka Madjarskoj,tj,najsevernija tacka nase drzave.Tisa mi je 300 metara od sela.Primera radi odavde do Kikinda ima 70km.Teze se nalazi na kartama(eventualno fizickim)a najblize vece mesto koje postoji na svim kartama je Novi Knezevac.

Pozdrav.

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: @Doca 12.10.2009. 00:06 #148057

status: user
broj poruka: 3053
pozz zemo...

KO NORA NIRA,IL` JE KARPE,IL` JENI LANNORMA!!!

:: Pa zato sam i spomenuo Fusion,nemoras nista da podesavas samo ga ukljucis i pici+plus donosi poboljsanje u igrama od oko 5 FPS-a
::
:: Djala ti je jedan od 3 postojeca granicna prelaza ka Madjarskoj,tj,najsevernija tacka nase drzave.Tisa mi je 300 metara od sela.Primera radi odavde do Kikinda ima 70km.Teze se nalazi na kartama(eventualno fizickim)a najblize vece mesto koje postoji na svim kartama je Novi Knezevac
::
:: Pozdrav
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax Re: Avast home edition! 12.10.2009. 00:38 #148072

status: user
broj poruka: 1476
Jel da se smejem ili da placem???

I ja sam visegodisnji korisnik Avasta ali nikad nisam sebe lagao da Avast ne davi racunar!
Da li si nekad uporedio rad koriscenje resursa sa i bez njega, e to odradi pa se javi (bez uvrede samo), da se razumemo ne radi racunar sporije ali RAM memorija bar za 100MB ode gore (kod mene samo za tri skenera, a opciono imas 7 ako se nevaram posto ih nikad nisam sve koristio)... inace Avast me najbolje stitio so sada... po meni je bolji Bitdifender ali da izvinite jebes Antivirus koji je krekovan!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=599722

:: Koristim ga vec 2 godine, na desetak racunara i odlicno me sluzi! Ne opterecuje sistem i lepo se pokazao, instaliraj ga i neces se pokajati
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dukiduledu ja sam imao 12.10.2009. 00:46 #148079

status: user
broj poruka: 826
i Nod32,i Kaspersky,i gomile jos,ali meni se najbolje pokazao Avast.....najmanje gusi racunar,od svih antivirusa,izuzetno lepo vrsi zastitu,i ako se redovno apdejttuje,izvanredno radi posao....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ni meni se NOD32 nije pokazao dobrim. Moja preporuka: Avast! 12.10.2009. 01:29 #148088

status: user
broj poruka: 10984
Njega koristim vec oko godinu dana (besplato izdanje). Uzgred, preporucujem ti da se klonis kao od pozara i poplave sledecih AV programa: 1)Norton (Symantec, Endpoint itd.) 2)Mcafee
3)PC tools AV.
- - - - - - - - - - - -
za Alex-a: ova uporedna tabela je iz 2006 (!)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645986.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs