Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Gde se mogu naci THERMALTAKE-ova napajanja?
STRANA 1 OD 1
IvanNo1 Gde se mogu naci THERMALTAKE-ova napajanja? 17.12.2004. 12:30 T220

status: user
broj poruka: 449
Naslov govori dovoljno. Cenice se i dodatne informacije tipa koji model i po kojoj ceni, ali dovoljno je i samo gde.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
panteleja ovde 18.12.2004. 11:55 #401

status: user
broj poruka: 50
https://www.pyramid.co.yu, ili odesh do sajma i kod hale 10 imash malu piramidu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle malo se mesam 18.12.2004. 18:49 #405

status: user
broj poruka: 84



da nisu malo presqpa :) mislim za 99-120 e moze celo termaltake-ovo qciste da se qpi ( dupli lim ,vrata(ko od sefa) 7 ventilatora , pokazivac temperature ...)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Bas i jesu 18.12.2004. 19:27 #406

status: user
broj poruka: 449
Prilicno, Thermaltake bi trebao da bude nesto jeftiniji od Chieftec-a, a prakticno isti. (Gledao sam neki uporedni test gde su se nasla po jedno Thermaltakeovo i Chieftecovo 420W napajanje. Imali su prakticno identicne oznake, istu masu naoko bili skroz isti, vrlo slicne izmerene karakteristike, jedino je Chief imao aktivnu kontrolu faktora snage, a Thermal nije, al je zato bio jeftiniji.)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle :) 19.12.2004. 16:29 #410

status: user
broj poruka: 84



ja druze manje vise imam isti problem.... treba mi qciste 350-400w za oko 60-70 jevreja. i sto se vise interesujem sve manje znam sta da qpim...
mogu eventualno ok napajanje (chieftec dualfan) i sranje qciste... imas neq preporuq ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Slabo 20.12.2004. 02:13 #415

status: user
broj poruka: 449
Otprilike trazim isto sto i ti, samo ni ja nemam puno srece. Mozda najprihvatljivija varijanta je sa onog pomenutog sajta (www.pyramid.co.yu) gde nude Chiefec Dragon sa 360W napajanjem za 90e (89 da budem precizan). Trenutno imam ono najbudjavije kuciste kroz koje vazduh uopste nije tekao, sto sam delimicno resio sa dva ventilatora i nekim perforacijama, i sa JNC napajanjem od 300W koje sumnjam da ce izdrzati jos 512MB RAM-a koje cu pre ili kasnije ugraditi i bas trazim nesto adekvatnije, al zasad nista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle hahahhahaha 20.12.2004. 17:00 #418

status: user
broj poruka: 84


hehe ja imam isto jns 230W na mom kompjuteru crko mu je qler haha moram da ga zavrtim swaki put kad palim komp. i mrzi me da menjam qler , da otvaram napajanje koje sam nekoliko puta cistio
inace sta je sve istrpelo 2 harda, 2 memoriska modula, citac, rezac , fijoka sa 4 qlera , modem , graf , wireles kartica. ( nikako da crkne )

a treba mi solidno qciste za nov komp a ovaj ko nasledi morace da vergla
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hunterr Naci ces ivde 21.12.2004. 23:29 #428

status: user
broj poruka: 9
Nace ces ih u CompArt-u, ne znam taco cenu ali nisu jeftina. Moja licna preporuka je CHIEFTEC jako dobra ,a kud i kamo jeftinija
Mirko

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wewerica eeeee 24.12.2004. 11:28 #438

status: user
broj poruka: 15
pa ovi ljud nisu normalni kewe mi moje !!!!!!!! traze 170 evra za termaltake xaser 3 sa napajanjem od 420 w. ....mada ipak se dobije i napajanje od thermaltake-a originalno sto i nije toliko lose. al pre cu da uzmem neki chieftec big tower koji izgleda ko frizider. e to sto thermaltake ima onaj pokazivac temperature i ta sranja to je sheet. kupite shieftec dragon case black i cooler master musteker- valjda se tako zove. i svi srecni!!!!!! a i to sve kosta oko 120 evra. sto da dam jos 50 evra kad ne moram. jeste da je thermaltake lepsi ali ipak 50 evra je 50evra
...skupljaj leshnike

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs