Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Dilema?
STRANA 1 OD 1
SkyFire Dilema? 05.09.2006. 02:21 T2212

status: user
broj poruka: 18472
Vidim da se mnogi zale na odredjene firme,ja nisam tako cesto imao ne prijatno iskustvo.Voleo bih onda da znam koja je to firma najpouzdanija i najsnabdevenija,najprofesionalnija sa kojom vredi poslovati?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zox86 predlog 05.09.2006. 02:30 #7955

status: user
broj poruka: 94
Bilo bi lepo kad bi u kontakt podacima bio voting pool. Tako bi mogli da ih ocenjujemo. Sad sam se malo zaboravio. Ovo je ipak komercijalni site i ide na ruku prodavcima a ne kupcima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: predlog 05.09.2006. 02:42 #7956

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

:: Bilo bi lepo kad bi u kontakt podacima bio voting pool. Tako bi mogli da ih ocenjujemo. Sad sam se malo zaboravio. Ovo je ipak komercijalni site i ide na ruku prodavcima a ne kupcima.

Neka je i reklama za prodavce,nije bitno ako firma zaista vredi treba i naglasiti kvalitet i uslugu.Voleo bih da znam koja je bas naj,naj?Predlog nije los.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daimofain ... 05.09.2006. 12:53 #7968

status: user
broj poruka: 8

Slazem se, bila bi dobra ideja imati stalni voting pool koji bi omogucavao kupcima da daju svoje misljenje o NAJPOPULARNIJIM prodavnicama. Ovo bi moglo da zastiti administratore sajta jer je u pitanje misljenje publike o POPULARNOSTI a ne o tome dali je neko dobar ili los. Popularnost je izmerljiva a ukazuje kome se moze verovati bez da upire prstom na onog ko je los. Tako ce PCberza biti zasticena a informisanost kupaca zadovoljena. Ako se ogranici da nema anonimnih glasanja (vec samo registrovani clanovi) i da se rezultati svakog meseca resetuju a stari rezultati postave u lako dostupnu lokaciju da mozemo da pratimo promene na trzistu hronoloski imacemo jedan veoma vredan servis koji ce doneti dodatan kvalitet ovom sajtu i mozda (uvek mozemo da se nadamo) povecati kvalitet usluge prodavaca u znanju da se njihove performanse prate.

Zivi bili pa videli :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 Odlican predlog 05.09.2006. 14:29 #7972

status: user
broj poruka: 282
Samo jos i da se administratori sloze, jer oni ipak zive od tih firmi.
Ne bi bilo lose kada bi oznaka stajala pored imena firme na berzi.
So se tice dobrog iskustava moja 3 ortaka i ja smo imali dobra iskustav sa Imtel-om.

Pozdrav

Milos
Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tiamat Da aminujem! 05.09.2006. 22:35 #7984

status: user
broj poruka: 10
Hteo bih i ja da dodam da je Imtel bas OK firma, uzimao sam graficku kod njih, normalna cena(cak najniza u gradu) + neotvorena kutija + duza garancija nego kod drugih firmi.

Sta cete vise?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Da... 06.09.2006. 22:58 #8023

status: user
broj poruka: 327
...a ti si sa prvim postom na PC berzi i jednom kupljenom komponentom kod Imtel-a bas merodavan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Nije bas tako 07.09.2006. 02:37 #8034

status: user
broj poruka: 288
Da li je covek merodavan sa 1 postom i jednim kupljenim artiklom u doticnoj firmi, totalno je nebitno. Cak sta vise, bolje je videti masu likova sa jednim postom i jednim kupljenim artiklom u nekoj firmi, nego slusati hvalospeve nekog lika koji umesto u samoposluzi, svakog dana pazari u doticnoj radnji racunarske opreme. Takodje, jos jedna pohvala za Imtel, kao i za Atom Computers.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Aj prvo pitanje :) 07.09.2006. 12:22 #8048

status: user
broj poruka: 25
A zašto je broj postova na forumu potvrda kompetentnosti?

Koliko ja vidim, ima nekih sa 200-tinjak postova koji se nikako ne mogu nazvati ni elementarno pismenima...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs