Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Rešenje koje ima smisla ...
STRANA 1 OD 1
zeljkoa Rešenje koje ima smisla ... 08.09.2006. 14:35 T2234

status: admin
broj poruka: 712
Poštovani posetioci,

Posle duže analize Vaših zahteva i primedbi, odlučili smo da od oktobra ( od nove verzije sajta ) primenimo rešenje za koje smatramo da je pošteno prema obema stranama ( kupcima i prodavcima ).

Pored mogućnosti da ocenjuju i daju komentar za svaki proizvod koji se nađe na PC Berzi, registrovani posetioci imaće priliku da ocene i daju komentar rada svake firme koja objavljuje svoje cenovnike i/ili reklame na PC Berzi. Firme će biti upoznate sa tim i moći će da odgovore na svaku primedbu/pohvalu. Kritike će biti dozvoljene u potpunosti, ali neće biti dozvoljeno vređanje. Svako ko na kulturan način želi da pohvali neku firmu ili želi da iznese neko svoje negativno iskustvo, moći će to da uradi putem pomenutog servisa koji će Vam PC Berza ponuditi već za 20-ak dana.

Svesni smo da su zloupotrebe moguće, ali se nadamo da će korisnici brojnošću svojih komentara potisnuti prevarante i dati realnu ocenu rada svake firme.

Zbog toga na forumu i dalje neće biti dozvoljeno nikakvo prozivanje trećih lica već će forum i dalje ostati onakav kakav je bio i do sada – mesto gde se rešavaju problemi ( hardverski, softverski i drugi ), a ne mesto za kritike i pohvale trećih lica. Napominjem da PC Berzu i dalje možete kritikovati/hvaliti preko foruma :), nećemo cenzurisati ništa izuzev uvredljivih poruka.

-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Zvuci Ok 08.09.2006. 15:50 #8080

status: user
broj poruka: 842
Samo je pitanje koliko cete imati vremena i mogucnosti da se bakcete sa time.

Meni ok izgleda ideja sa sajta mobilnisvet gde pored svakog proizvoda postoji mogucnost da se stiklira nemaju ga i nije tacna cena. Ali opet i to je podlozno manipulacijama, potrebna je provera, a i kad se sve to uradi sta onda???
Da li ste razmisljali da ubacite testove komponenti.

Pozdrav
Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
janotka Dodatak 08.09.2006. 16:30 #8083

status: user
broj poruka: 14
Mozes jos da dodas da ispod svake kritike ljudi ostave ime i prezime. To znaci da stoje iza svojih kritika glavom i bradom. Isto tako i kritikovane firme.

Pozdrav

Petar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 Bravo... 08.09.2006. 16:58 #8085

status: user
broj poruka: 718
Napokon pomak,a mislio sam da smo k`o na pregovorima o Kosovu ,mi pricamo ,a vi vec resili .

Slazem se sasvim , a i vremenski rok do oktobra ima smisla da se i prodavci obaveste i upute od strane administratora ,bar oni koje ovo zanima ,a prave ce sigurno zanimati.
Imena i prezimena su poznata pc berzi , a ako to nije slucaj ne bi bilo lose da se to azurira...
I na kraju ,obavezno dinarske cene sa pdv-om(znaci konacne) na sajtu!

P.S. ko nema ime i prezime ,moze ga ostaviti naknadno ili mu se blokirati ta tema za davanje izjava.`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique ... 08.09.2006. 23:14 #8089

status: user
broj poruka: 205
Dobro je da nije ugasen glas naroda. Znam da ce biti tesko, ali vredi se potruditi, prvenstveno zbog nas i postenih prodavaca.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 ok 09.09.2006. 12:04 #8111

status: user
broj poruka: 282
Mislim da ovo resenje nije lose.
U svakom slucaju mi je drago sto je ulozen napor da se pronadje resenje ovog problema, jer problem nekorektnih firmi je zaista poprimio neverovatne razmere.
Svidja mi se i ideja da cene ubuduce budu u dinarima jer prodavci ponekad racunaju evro po vrlo neobicnom kursu. I takodje je dobra ideja da na berzi budu krajnje cene sa PDV-om, jer vecina nas ga mora platiti, a i tako je postenije prema firmama koje daju cene sa PDV-om.
Ako ovo resenje ne bude funkcionisalo moze se isprobati neko sledece dok se ne nadje neko zadovoljavajuce.

Pozdrav

Milos
Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
temp Cekamo... 10.09.2006. 21:33 #8151

status: user
broj poruka: 197



I valjda cemo docekati da vidimo da se to i ostvari. Plan nije los ali uvek treba ostaviti i za neke prepravke u hodu. Puno srece i lepih zelja da vam se ovo ostvari kako ste zamislili.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs