Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
nagradne igre...poslednji slucaj...ne mogu da odolim a da ne lanem
STRANA 1 OD 1
savatije nagradne igre...poslednji slucaj...ne mogu da odolim a da ne lanem 10.03.2010. 19:35 T25199

status: user
broj poruka: 1119

Pohaspsise ljude, navukose im na vrat udruzivanje radi....

Zemljo Srbijo, koliko sam ja shvatio iz informacija dostupnih preko medija, ekipa je uzela 3 stana,20 automobila ( pri tome jos ispituju za 50-tak) na ne zakonit nacin....elem sta je tu ne zakonito? po kratkom opisu, ekipa nije nikome provalila u sistem,l nije videla ni jedan podatak sa zvanicnih racunara koji je strogo cuvana tajna....Lik se jednostavno pozabavio teorijom matematicke verovatnoce koja se koliko se secam uci u 8 razredu osnovne skole, i ocigledno je veoma dobro ukapirao i razvio...ulozio nesto novca u opremu i dao se na posao...
200 mobilnih telefona za slanje SMS, za koji je morao da plati svaki SMS posebno, gde su se organizatori igara odrali od para, ekipa ljudi koja to prati, softwer koji je napisao za preracun dobitne cifre u odnosu na ponudu...placanje 20 posto poreza na dobitak od igara na srecu koje ide drzavi, nikome nije zavukao ruku u dzep, vec je samo oborio neprikosnovenost genija koji proracunavaju i organiziju ovakvo dranje za Spski narod...
Poraz od pametnijeg boli, ali je junacki i priznati ga, barem tako Srpska cast propoveda
Umesto da lik odmah dobije posao u Drzavnoj lutriji srbije kao glavni menadzer , oni ga guraju u aps...kakvi idioti
ceo tekst koji me je povuko da napisem ovo:
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=173081&title_add=Umre%C5%BEeni%20u%20prevari&kword_add=igre%20na%20srecu%2C%20lutrija%20srbije
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 10.03.2010. 19:48 #195688

status: user
broj poruka: 9122
Od pre godinu i po dana je prvi auto uzet, pezoi sto su bili na Pinku, taj lik je radio samostalno, posle udruzio sa ovima :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 10.03.2010. 20:03 #195690

status: user
broj poruka: 1958
ma kakve novine kakva televizija to su lazi neopevane ti likovi su hakovali sistem pusti ti sta u novinama pricaju a to sto kenjaju da nije niko umesan sa tv-a i telenora to je debilna lazz jer su morali imati samo nekog da preusmeri rezultat u zadnjih 10 sec kako su to oni radili i ne bi ih ni provalili da se ona lik nije pojavio 6x

Ethernity has carry for a legend, and with it the curse of time was born By Warcraft `Curse of time`

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
piki ne budite 10.03.2010. 20:12 #195692

status: user
broj poruka: 136
naivni,glavni lik je pravio doticni sistem i onda hakovao sopstveni to je i priznao naravno da je prevara doduse mnogo ,mnogo blaza od oruzanih pljacki ,telekoma :) i slicnih razbojnika ali ipak prevara koja se kaznjava i te kako posebno na zapadu tako da mani hvalospeve o takvim ljudima.
poz.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 10.03.2010. 20:18 #195695

status: user
broj poruka: 1958
piki odakle ti ta informacija leba ti ja ne da ne verujem televiziji i novonama ali ne volim ni izmisljotine

Ethernity has carry for a legend, and with it the curse of time was born By Warcraft `Curse of time`

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: re 10.03.2010. 20:41 #195701

status: user
broj poruka: 938
Pa ko je pratio pricu ispocetka mogao je da procita ovu pikijevu verziju na pocetku price.Posle je izaslo saopstenje o navodnom zakonu verovatnoce,da se ne bi talasala masa.Naravno da se sve desavalo tako sto je hakovan sistem,pa kad bi priznali javno mogli bi odmah da stave katanac na firmu,ko bi pametan vise ucestvovao na bilo koji nacin u nekoj `igri na srecu`?! Covek ce ssasvim opravdano popusiti zatvor,ali mi ovih iz lutrije Srbije nije zao ni najmanje.To su dripcine i kriminalci svoje vrste,takav monopol nema ni Telekom ni EDB ,kakav oni imaju,a koliko para zaradjuju znaju samo njihovi direktori koji to nikome i ne pravdaju.Sto se mene tice mogu da izgore,nije mi ih ni najmanje zao,otimaju pare na najperfidniji nacin uz maximalnu podrsku drzave.Pri tome ih podrzavaju sve vlasti koje su prodefilovale ovom zemljom.Pozz!!!


:: piki odakle ti ta informacija leba ti ja ne da ne verujem televiziji i novonama ali ne volim ni izmisljotin
::
:: Ethernity has carry for a legend, and with it the curse of time was born By Warcraft `Curse of time`
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z `Poznajem` dotičnog gosp preko nekih ljudi 10.03.2010. 20:43 #195704

status: user
broj poruka: 1620
Radi se o tome da je on osmislio čitav sistem, tj. nagradne igre preko sms poruka. Kako to obično biva, isti mu je ukraden i od njega nije dobio ni dinar(zašto ga nije zaštitio kao neki oblik intelektualne svojine-ne znam). A ovim što je učinio je hteo da im pokaže who is the man. Daleko od toga da takve postupke opravdavam, i daleko od toga da to umanjuje težinu počinjenog krivičnog dela...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MyDoom Kad vidim koliko ima... 10.03.2010. 20:55 #195706

status: user
broj poruka: 553
tih igara preko sms-a i ostalih sranja koje bi trebalo da se ZABRANE jer otimaju pare narodu ovaj slucaj mi izgleda smesan!Ako je covek dobio automobile!Pitam se kako su ga otkrili.
Ljudi nasa drzava je smesna,mnogi iz inostranstva ne znaju ni gde se nalazimo na karti,ovakvi postupci vlasti je samo jos vise bacaju u senku!Ova serija bela ladja idealan opis nasih seljobera politicara!



Men are but flesh and blood.They know their doom, but not the hour

Pesmice za dobro jutro... :))
http://www.youtube.com/watch?v=imYr8YjXXlQ
http://www.youtube.com/watch?v=gS5ZOJyN8B4
http://www.youtube.com/watch?v=HNJC2_WZg_g

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 Kad vec pricamo o tome 11.03.2010. 08:43 #195766

status: user
broj poruka: 711
Nije li u najmanju ruku cudno to sto je veci iznos za sedmicu,manje raste iz nedelje u nedelju.

Tj. kod njih se povecanjem loto dobitka po onome sto vidimo kolicina uplacenih listica smanjuje .

Sto ce reci kada je loto 300 000 sledeci je 450 000.

a sad kad je 4 000 000 istom tom brzinom raste.

A mi smo kreteni pa ne znamo da je sve vise i vise uplata kako raste konacni dobitak.


Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: ECS notebook model 321: intel celeron M @1,3 GHz,512 DDR memare,VGA on board powered by SIS,hdd 40 gb toshiba,OC by Chinese people

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Igre na srecu... 11.03.2010. 09:13 #195769

status: user
broj poruka: 7761
Pa ovi momci su smesni s tim njihovim dobicima...
Drzava je najjaci igrac oni dobijaju i kad SVI gube, a uglavnom svi gube...

Najnovija igra u organizaciji drzave je LEGALIZACIJA NELEGALNO PODIGNUTIH OBJEKATA, a ja Vas pitam kako da objekat bude legalan kad opstinari ne daju dozvole za gradnju pre nego sto se ucipis u njihov dzep.

Tako da sad ono sto bi trebalo da bude relativno jeftino ima da te izadje SKUPO jer je tvoj objekat zbog njihove korupcije nelegalan.

A sto se tice ovih momaka oni nisu krivi sto su sjebali lutriju ciji radnici i njihova rodbina ovaj put nisu dobili nista a uglavnom su dobijali sve, to je bre jedna posebna kasta ljudi u paradajz republiki. Momci su se snasli u datim uslovima i prilagodili se ulozili pametno i dobili.

A lutrija je htela da ustedi na ulicnim prodavcima i ostvari maksimalni profit i jos nagradi zaposlene (kao do sada) novim autima i ostalim nagradama ali se zajebala i sad joj je krivo, te barabe treba poslati na biro za zaposljavanje a sve slicne igre na srecu zakonom zabraniti i/ili ukinuti porez na dobitak kao sto je svuda u svetu posto je porez placen samom kupovinom srecke ili slanjem SMS-a.
Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Za ovog lika respect pa kolko ocete puta jer... 11.03.2010. 16:24 #195821

status: user
broj poruka: 1889
Ako je on osmislio sistem sms nagradnih igara i to mu ukrali (shto nije trebao da dozvoli), a onda hack-ovao taj isti i uzeo pare on je prosto recheno genije, a to shto ce da ga oteraju u corku, verujem, jebe mu se jer ima pare i mozhe da kazhe nekom da plati kauciju (uvek imate pravo na advokata i jedan poziv).
Ukratko da ga sad vidim chatio bih ga sa bar dve ture pica.

A secam se priche o nekim likovima na milioneru (kviz) 1 odgovara i pricha `Mozhda je pod a, a mozhda je pod b, a mozhda je pod c, a mozhda pod d` kada izgovori `tachno slovo` jedan koji se razume u tu oblast se nakashlje (bilo ih je destorica iz razlichitih oblasti).
Ovo je prevara bez razloga i ovo ne opravdavam

A ko garantuje da sve igre na srecu (posebno one sa sluchajnim odabirom, tako reci 99%) nisu nameshtene, jer zashto bi u, recimo, slagalici neki broj bio 5, a ne 3

Intel i3 530 box
Gigabyte Radeon 5750
Kingston 2GB ddr3 @ 1333
GA-P55-UD3

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Evo neshto shto potvrdjuje moju sumnju 11.03.2010. 16:39 #195826

status: user
broj poruka: 1889
http://img294.imageshack.us/img294/8922/42274177.png

Intel i3 530 box
Gigabyte Radeon 5750
Kingston 2GB ddr3 @ 1333
GA-P55-UD3

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Meni ovo lici na onu foru iz Las Vegasa... 11.03.2010. 19:01 #195861

status: user
broj poruka: 7761
Cim dobijes neku vecu sumu oni te uslikaju i posalju sliku ostalim kasinima da te ne pustaju ako te vide na ulazu.
Jedino sto su ovde kasno skapirali da je momak vec osamsto puta bio na ulazu i ulazio i izlazio.

Ponavljam ako je on ulozio toliku lovu i ako je sve poruke platio sta bre briga bagru iz redova organizatora ko je dobio ili su mozda oni mislili da sve to podele rodbini pa su zato vise nego zainteresovani da vide ko ih je to sprecio da uzmu i to malo posto je nagrada sitnica u odnosu na uplate.

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs