Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
restartuje mi se komp
STRANA 1 OD 1
mkarac restartuje mi se komp 07.11.2006. 22:23 T2542

status: user
broj poruka: 2
imam problem sa kompom.kad instaliram neku igricu (nova ili stara,nije bitno) i kad je pokrenem komp mi se restartuje,kod vecine igrica.
bilo bi mi drago kad bi mi neko rekao u cemu je problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni Hm... 07.11.2006. 23:18 #9474

status: user
broj poruka: 1198



Prsla ti memorija.....Prlsa graficka ili ti jednostavno prsao windows....Trece nema...to je moje misljenje...jel cim rkene da puni memoriju on prsne....To je moje misljnje,...moguce da gresim...No da cujemo sta ce drugi reci..Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
noskich Hmmm 08.11.2006. 17:46 #9493

status: user
broj poruka: 1
Moze biti svasta. Pored sumnjivih stvari koje je pomenuo drug/arica iznad postoji i mogucnost da nesto nije u redu sa napajanjem ili plocom, ali je verovatno rec o onom sto je on/a vec naveo/la.
Pitanje: da li ti se to ranije desavalo? O kojoj je konfiguraciji rec??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sovjet Ocisti ga od prasine 08.11.2006. 18:28 #9494

status: user
broj poruka: 12

Proveri cooler na CPU, mada nije iskljuceno ni da ti je memorija riknula

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lafa011 Neces verovati 11.02.2007. 14:39 #12107

status: user
broj poruka: 22
Ako nisi resio problem, ali pretpostavljam da jesi do sada to ucinio, nije lose da znas da je moj ortak imao slican problem-kao radi komp, sve ok a cim hoce nesto zahtevnije, temperatura se dize, sistem restartuje i tako sve iz pocetka.
Naime, resenje je bilo krajnje jednostavno, nakon ciscenja coolera i pregledavanja sistema i ostalog hardwera:
termalna pasta izmedju procesora i hladnjaka (cooler-a) se istrosila i toplota je izazivala restartovanje kompa. Nakon dodavanja nove paste komp je bio ko nov, sada moze i da ga zatvori i da ga nehladi velikim kucnim ventilatorom.
Eto, za ubuduce da znas da i ovako nesto postoji.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jeske PROBAJ I OVO 13.02.2007. 04:15 #12204

status: user
broj poruka: 46


ISKLJUCI OPCIJU AUTOMATICLY RESTART IZ SISTEM PROPERTISA I PROCITAJ SA PLAVOG EKRANA (KOJI CE TI SE UPALITI UMESTO RESTARTA) RAZLOG ZBOG KOGA TI JE PRSO WIN. GOOD LUCK
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs