Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Assassins Creed 2
STRANA 1 OD 8  
goran27 Assassins Creed 2 09.04.2010. 10:30 T25893

status: user
broj poruka: 372

Ljudi probajte ovaj lek,kod mene funkcionise.

http://rapidshare.com/files/371651464/AC2.Crack_Epidemz.net.rar
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 09.04.2010. 10:44 #203185

status: user
broj poruka: 8139
Za ovo bi trebao da popiješ ban. Zabranjeno je postavljati linkove koje se tiče piraterije. Još si postavio novu temu, da si ovo postovao u nekoj temi, pa ajde, ali ovako se direktno vidi.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: 09.04.2010. 10:46 #203187

status: user
broj poruka: 9122
Cuti bre ti :), i ti si postavljao linkove :). Da je to kako si ti rekao, dosad bi pola nas letelo :).

Pozdrav!


:: Za ovo bi trebao da popiješ ban. Zabranjeno je postavljati linkove koje se tiče piraterije. Još si postavio novu temu, da si ovo postovao u nekoj temi, pa ajde, ali ovako se direktno vidi
::
:: The Way It`s Meant To Be Played
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: Re: Re: 09.04.2010. 10:58 #203189

status: user
broj poruka: 8139
Jesam postavljao, ali uglavnom u nekoj temi gde ima 60+ postova. Zadnji put, a i jedini, čini mi se sam postavio temu o igrici i stavio sam link za download koji sam ja uploadavao. Što se mene tiče, nek postavljaju teme slobodno, ali nek prvo pogledaju koliko istih tema imaju na forumu, a imaju po 100 postova.
The Way It`s Meant To Be Played

:: Cuti bre ti :), i ti si postavljao linkove :). Da je to kako si ti rekao, dosad bi pola nas letelo :)
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Za ovo bi trebao da popiješ ban. Zabranjeno je postavljati linkove koje se tiče piraterije. Još si postavio novu temu, da si ovo postovao u nekoj temi, pa ajde, ali ovako se direktno vidi
:: ::
:: :: The Way It`s Meant To Be Played
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Witcher Re: Re: Re: Re: 09.04.2010. 11:22 #203197

status: user
broj poruka: 491
What`s the difference??


:: Jesam postavljao, ali uglavnom u nekoj temi gde ima 60+ postova. Zadnji put, a i jedini, čini mi se sam postavio temu o igrici i stavio sam link za download koji sam ja uploadavao. Što se mene tiče, nek postavljaju teme slobodno, ali nek prvo pogledaju koliko istih tema imaju na forumu, a imaju po 100 postova.
:: The Way It`s Meant To Be Played
::
:: :: Cuti bre ti :), i ti si postavljao linkove :). Da je to kako si ti rekao, dosad bi pola nas letelo :)
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: Za ovo bi trebao da popiješ ban. Zabranjeno je postavljati linkove koje se tiče piraterije. Još si postavio novu temu, da si ovo postovao u nekoj temi, pa ajde, ali ovako se direktno vidi
:: :: ::
:: :: :: The Way It`s Meant To Be Played
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 09.04.2010. 11:26 #203201

status: user
broj poruka: 2351
...i ja se pitam...

...aj ovako cemo da okarakterisemo onaj link gore... Ko ne zeli da `guli` disk, ili `nema` internet konekciju, neka iskoristi gore modifikovani `originalni` exe fajl, i imace osmeh na licu...

Doduse nisam probao, ali... shvatate poentu...

...sta onda da kazemo za gamecopyworld? Citajte malo onaj EULA... OMG

Pozz...

___________________________

...I sense you young padawan...

AMD Phenom II 955 BE
DFI LP DK 790FXB-M2RS
AMD 4870 512MB ToP
2x 2GB DDRII 1066MHz
2x 320GB SATA II RAID0
1x 750GB SATA II
SB Live 5.1 Digital
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: Re: Re: Re: Re: 09.04.2010. 11:27 #203204

status: user
broj poruka: 8139
Pa eto, razlika je sto se postavlja to u nekoj rulji, i videce samo oni koji ih zanima, jer su u toj temi aktivni samo ljudi koji ih zanima AC 2. Ovako, svi vide ovaj link, jer je na pocetnoj strani foruma.

The Way It`s Meant To Be Played

:: What`s the difference?
::
::
:: :: Jesam postavljao, ali uglavnom u nekoj temi gde ima 60+ postova. Zadnji put, a i jedini, čini mi se sam postavio temu o igrici i stavio sam link za download koji sam ja uploadavao. Što se mene tiče, nek postavljaju teme slobodno, ali nek prvo pogledaju koliko istih tema imaju na forumu, a imaju po 100 postova.
:: :: The Way It`s Meant To Be Played
:: ::
:: :: :: Cuti bre ti :), i ti si postavljao linkove :). Da je to kako si ti rekao, dosad bi pola nas letelo :)
:: :: ::
:: :: :: Pozdrav
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Za ovo bi trebao da popiješ ban. Zabranjeno je postavljati linkove koje se tiče piraterije. Još si postavio novu temu, da si ovo postovao u nekoj temi, pa ajde, ali ovako se direktno vidi
:: :: :: ::
:: :: :: :: The Way It`s Meant To Be Played
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 09.04.2010. 12:04 #203233

status: user
broj poruka: 2351
...nije da stitim pirateriju, ali odpilike kod nas je jedan od boljih solucija za sve koji imamo racunare, pa i konzole, i mnogo vise...

I ovako i onako imamo problema sa placanjem hardwarea a ti mi sad glumis tu nekog dobricu, a siguran sam da jedva cekas da vidis neki link kako bi mogao nesto dzabaka da igras...

...kako kaze moje zence `aj ne prdi tu`

...sam znas da 98% ljudi u Srbiji, ako izuzmemo firme i pravna lica, mada i kod njih je pitanje, nema i jedan legalan software, a kamo li celu masinu, time mislim na PC-e, ne na Apple proizvode...

Covece, zivis u takvoj zemlji, stvarno ne vidim problem, i ako je bas toliko stalo do legalnog softwarea ljudima ovde, sto svi pominju kako ovo, kako ono... a da ne plate?

Mislim stvarno, pozz...


___________________________

...I sense you young padawan...

AMD Phenom II 955 BE
DFI LP DK 790FXB-M2RS
AMD 4870 512MB ToP
2x 2GB DDRII 1066MHz
2x 320GB SATA II RAID0
1x 750GB SATA II
SB Live 5.1 Digital
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: re: 09.04.2010. 12:11 #203236

status: user
broj poruka: 8139
Naravno da je piraterija zakon za nas. Ko je lud da za svaku igricu daje po 50e.

Ne glumim nikakvnog dobricu, već je ovde u pitanje red foruma. Znaš kad bi moglo da se postavi ovako nešto na Bencmark forumu? Nikad. E, tamo je uveden red, i mora da se poštuje.

Postavljač teme je mogao na primer da naglasi da se pojavio novi lek na tom i tom sajtu, i svi bi to pogledali.

Što se mene tiče, radite šta hoćete, nisam ja ovde dežurni policajac, ali to nešto što radite, mogli biste malo ``sakrivenije`` da napišete.

Pozdrav i tebi!

The Way It`s Meant To Be Played

:: ...nije da stitim pirateriju, ali odpilike kod nas je jedan od boljih solucija za sve koji imamo racunare, pa i konzole, i mnogo vise..
::
:: I ovako i onako imamo problema sa placanjem hardwarea a ti mi sad glumis tu nekog dobricu, a siguran sam da jedva cekas da vidis neki link kako bi mogao nesto dzabaka da igras..
::
:: ...kako kaze moje zence `aj ne prdi tu
::
:: ...sam znas da 98% ljudi u Srbiji, ako izuzmemo firme i pravna lica, mada i kod njih je pitanje, nema i jedan legalan software, a kamo li celu masinu, time mislim na PC-e, ne na Apple proizvode..
::
:: Covece, zivis u takvoj zemlji, stvarno ne vidim problem, i ako je bas toliko stalo do legalnog softwarea ljudima ovde, sto svi pominju kako ovo, kako ono... a da ne plate
::
:: Mislim stvarno, pozz..
::
::
:: __________________________
::
:: ...I sense you young padawan..
::
:: AMD Phenom II 955 B
:: DFI LP DK 790FXB-M2R
:: AMD 4870 512MB To
:: 2x 2GB DDRII 1066MH
:: 2x 320GB SATA II RAID
:: 1x 750GB SATA I
:: SB Live 5.1 Digita
:: Corsair 750T
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goran27 re 09.04.2010. 12:23 #203242

status: user
broj poruka: 372
Eseses,stvarno si smesan........Suvisan je svaki komentar


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: re 09.04.2010. 12:31 #203247

status: user
broj poruka: 8139
Ne znam po čemu sam ispao smešan???

The Way It`s Meant To Be Played

:: Eseses,stvarno si smesan........Suvisan je svaki komenta
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor A da... 09.04.2010. 14:59 #203273

status: user
broj poruka: 373
Nije niko smesan, smesna je situacija. Samo da dodam da igra koja nekom stvarno znaci moze da kosta i vise od 50e. Igre koje nemaju dobar multi ili su za dva popdneva naravno da ne vredi kupovati...
Mozda treba da postoji jedna tema gde je napisan spisak sajtova za download, pa nek svako sam proverava sta ima novo(makar u opisu napisali sram ih bilo isl.).

Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goran27 zaboravi 09.04.2010. 15:26 #203277

status: user
broj poruka: 372
Ma uredu je ljudi,niko nije smesan.Izvinjenje za Esesesa.Nek ide zivot kako treba,samo da je zdravlja i hleba.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 09.04.2010. 15:27 #203278

status: user
broj poruka: 1033
A pustite coveka da juri baxa i ostale... :)
Piratrerija zakon... Nema nevinih.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 09.04.2010. 15:39 #203279

status: user
broj poruka: 724
ajde da ne postavljam novu temu posto mi sada nije nista jasno oko leka za AC2...znam da nije izasao Reloade* i ra*or 1911...Jel sa ovim lekom moze cela igra normalno da se igra ili kako to vec ide?

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 09.04.2010. 15:54 #203286

status: user
broj poruka: 8139
@goran27:
Nema frke, opušteno.

@uroshnet:
Bax je nedostižan, ali vrebam Gileta :) Mada, ne umem da nabijam postove kao on i SkyFire :):):)

@Rancesco85:
Radi sve sa ovim lekom, celu igru možeš da prođeš najjnormalnije. Isto ti je da li ti igrao Reloaded ili ovo. Ipak, ja čekam Reloaded ili Razor 1911, jer ne žurim da probam ovu igru

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Re: 09.04.2010. 15:57 #203291

status: user
broj poruka: 724
pa tako isto i ja...vidim razne verzije lekova,ali mi nesto najsigurniji raz*or i reload*d...

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: @goran27
:: Nema frke, opušteno
::
:: @uroshnet
:: Bax je nedostižan, ali vrebam Gileta :) Mada, ne umem da nabijam postove kao on i SkyFire :):):
::
:: @Rancesco85
:: Radi sve sa ovim lekom, celu igru možeš da prođeš najjnormalnije. Isto ti je da li ti igrao Reloaded ili ovo. Ipak, ja čekam Reloaded ili Razor 1911, jer ne žurim da probam ovu igru
::
:: The Way It`s Meant To Be Played
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ultras1991 .. 09.04.2010. 16:12 #203298

status: user
broj poruka: 301

razocaran sam grafikom... sve mi je na max kao i full hd rez.. ovakve igre su graficki bile pre recimo 3 godine...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear ... 09.04.2010. 16:32 #203309

status: user
broj poruka: 6502
Igra izgleda ok ali view distance je los... Meni sa 8xAA na max. lepo izgleda, moze i bolje, ali za manje vise open world igru je ok.

Sto se tice igre, presao sam dosta u Veneciji sam vozio onu Leonardovu masinu letecu, dobio sam Altair Armor najjaci u igri, nabudzio vilu skoro do kraja, sve radi besprekorno, svaka misija koju sam probao, sve ! Koristim onaj 0.41 Server i Values neki 1851 valjda...


_____________________________
ATI HD5750 CrossfireX
http://tinyurl.com/y92ufsu
http://tinyurl.com/yka26cw
http://tinyurl.com/yh3x5vq


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JoLoLo Ne znam u cemu je problem 09.04.2010. 20:37 #203387

status: user
broj poruka: 277

I ova igra, i mass effect 2... bio sam lud za prvim delom, a sada... Prosto ne mogu da verujem da sam ME2 obrisao posto sam presao nekih 70% igre JER ME JE SMORILA. Ovaj AC2 evo igram 2 sata i ubi kolko je dosadna... znaci tacno znam gde da idem, sve neki retardirani zadaci, nema nigde neizvesnosti, ako te neko i ubije sledeci but ces biti brzi pa nece... prosto kad bi mi merili pritisak ja mislim da bi celu igru bio identican bez oscilacija :P

Ne znam u cemu je problem... jesu li sve ove igre toliko dosadne, monotone... ili sam ja mozda malo ostario za njih :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Ne znam u cemu je problem 09.04.2010. 20:58 #203397

status: user
broj poruka: 6502
Da, misije nisu uzbudljive toliko, ali meni je prica dobra i dobro su uradjeni gradovi pa me toi drzi da igram, inace igra je definitivno mnogo bolja od prethodnog dela, on je tek smarao i bio je kratak !

A za Mass Effect 2 to je stvarno odlicna igra ne znam kako te je smorila....


_____________________________
ATI HD5750 CrossfireX
http://tinyurl.com/y92ufsu
http://tinyurl.com/yka26cw
http://tinyurl.com/yh3x5vq


::
:: I ova igra, i mass effect 2... bio sam lud za prvim delom, a sada... Prosto ne mogu da verujem da sam ME2 obrisao posto sam presao nekih 70% igre JER ME JE SMORILA. Ovaj AC2 evo igram 2 sata i ubi kolko je dosadna... znaci tacno znam gde da idem, sve neki retardirani zadaci, nema nigde neizvesnosti, ako te neko i ubije sledeci but ces biti brzi pa nece... prosto kad bi mi merili pritisak ja mislim da bi celu igru bio identican bez oscilacija :
::
:: Ne znam u cemu je problem... jesu li sve ove igre toliko dosadne, monotone... ili sam ja mozda malo ostario za njih :
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: ..hahahahahhahaha 09.04.2010. 21:26 #203410

status: user
broj poruka: 4659
ti si prso skroz, znachi bez uvrede, ali stvarno prichash da nije neshto grafika!?!? dal si lud??
Pogledaj malo poblize teksture na zidovima ciglice detalje na zgradama, ma koj moj objashnjavam kad je ochigledno da je grafika super(mozda nije najbolja ikada, ali dovoljno dobra)
Inache shto se tiche dosadnosti, to nije sigurno, jer sad ima mnogo raznovrsnijih misija pricha je nakako bolja, konverzacije su bolje chini mi se, itd
A ME 2 necu ni da komentarishem, jer je igra znachajan upgrade u odnosu na predhodni deo, osim mi krivo shto us izbacili custom armore, i custom upgrade za oruzija, ostalo je extra.....
pozdrav


::
:: razocaran sam grafikom... sve mi je na max kao i full hd rez.. ovakve igre su graficki bile pre recimo 3 godine..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos666 Sto volim kad krenu da smaraju... 09.04.2010. 21:44 #203416

status: user
broj poruka: 398
... sa piraterijom i kako i zasto ne treba, a ja kazem: zasto bi kupio na primer sra**e kao sto je CNC4, pogotovo sto EA us**e svaki serijal koji sam nekad toliko obozavao, pocevsi od NFS-a, CNC-a pa nadalje... Ja cu recimo Starcraft II sigurno da kupim (sem ako baas preteraju sa cenom) jer sam se sa Betom odusevio. Assassins Creed II necu jer je preskupa i zato sto su se izbezobrazili... I jos nesto: sa ATI 4850 Starcraft II tera sve na najvecoj rezoluciji i detaljima a tako dobru optimizaciju EA ili ne zna ili nece da uradi jer je u dilu sa proizvodjacima hardvera...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe eeeee 09.04.2010. 22:21 #203421

status: user
broj poruka: 427



Ljudi ja sam skinuo ovaj crack oko koga je izgleda citava rasprava nastala ali me zanima jedna stvar nisam siguran sta treba da radim jer u samom folderu ima 2 foldera jedan je mali i ima 275 kb pise crack na njemu i unutra je ikonica a ima i taj drugi folder u kom ima nesto vezano za neke servere ako mozete objasnite mi sta da radim ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: eeeee 10.04.2010. 00:33 #203447

status: user
broj poruka: 4659
samo da te upozorim, ako je folder recimo gde pishe c*ack i u njemu sluchajno ima neki fajlovi ne vezani za igru, pazi i zaobidji to zivota ti, moguce da je virus, jos ako ima ime c*ack kao c*ack.exe, ili c*ack.(nesto)nemoj da klikces i da pokreces to. ono za server.exe je ok i to ti treba da igras igru offline. pozdrav


::
::
::
:: Ljudi ja sam skinuo ovaj crack oko koga je izgleda citava rasprava nastala ali me zanima jedna stvar nisam siguran sta treba da radim jer u samom folderu ima 2 foldera jedan je mali i ima 275 kb pise crack na njemu i unutra je ikonica a ima i taj drugi folder u kom ima nesto vezano za neke servere ako mozete objasnite mi sta da radim ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Problem... 10.04.2010. 17:39 #203578

status: user
broj poruka: 1454
Ljudi imam problem sa delom ove igre.
Naime, skupljam one artifakte za Altairov oklop, međutim imam problem sa onim u Firenci.
Ušao sam u crkvu, pretumbao sve, otvorio onaj podzemni ulaz do sanduka, ali ne pojavljuje mi se opcija da ga otvorim.
Stvarno ne znam šta da radim, do sada sam ih sve normalno skupio, ali ovaj ne mogu.
Ako neko zna šta mi je činiti neka javi.

Pozdrav.

Da dodam: Zna li neko može li da se učita neka prethodno pređena misija?
Gledao sam po opcijama, ali nisma uspeo da nađem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
I Don`t Know What That Means

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 8  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs