Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Crkao graficki kondenzator
STRANA 1 OD 1
SPAKLIEY Crkao graficki kondenzator 27.12.2006. 16:23 T2904

status: user
broj poruka: 239
Bas imam srece - crkao graficki kondenzator.Elem u servisu(imam garanciju) kazu da se ovo tesko popravlja.Ako neko zna o cemu se radi neka mi kaze posto ja ne znam koji je ovo deo na grafickoj.Inace grafa je 6600Gt pa me interesuje da li da nosim u drugi servis ako ovo moze da se poravi ili da spremam pare za novu grafu.
PS kada ce u Srbiju da dodju povoljniji modeli serije 8(DX 10) nvidiinih grafickih karata?
Pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi To nije tvoj problem 27.12.2006. 17:57 #10996

status: user
broj poruka: 842

Garancija kaze da ako kvar ne moze da se popravi u roku od 45 dana, ti imas pravo na nov isti takav uredjaj ili povracaj para(trenutna cena ekvivalentnog uredja u prodaji). To sto se tesko popravlja te savrseno ne zanima, u slucaju bilo kakvih problema, trzisna inspekcija u 27og marta, fotokopiran racun, fotokopirana garancija i prijava. Skidaju im kozu sa ledja, jedino 45 dana cekanja da prodju.

Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jeske Reklamiraj karticu 27.12.2006. 23:59 #11004

status: user
broj poruka: 46


Budi uporan i skaci im po kickmi da ti zamene kartu. Zapreti im inspekcijom. Ako ni to ne pomogne kod mene je popravka komponenti 15e. Pregled ne naplacujem. Pozdrav od Nemanje 0652217306
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 Da li si ti normalan????????!!!!!!!!!!!!!! 28.12.2006. 00:25 #11007

status: user
broj poruka: 282
Boli te qr*c sto se tesko popravlja, kartica je u garanciji pa ako ne mogu da ti je poprave, neka ti je zamene ili neka ti vrate pare uz veliko izvinjenje. Pa neces valjda ti da popravljas komponentu koja je u garanciji????!!!!!!
I kao sto su ti ljudi rekli zlatna rec (u ovom slucaju inspekcija) i gvozdena vrata otvara.

Trzisna: 0113227376 - za blaze pretnje
Finansijska: 0113619900 - ako hoces da ih zakopas (uvek moja preporuka)

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Crkao graficki kondenzator 28.12.2006. 00:26 #11008

status: user
broj poruka: 9381



:: Bas imam srece - crkao graficki kondenzator.Elem u servisu(imam garanciju) kazu da se ovo tesko popravlja.Ako neko zna o cemu se radi neka mi kaze posto ja ne znam koji je ovo deo na grafickoj.Inace grafa je 6600Gt pa me interesuje da li da nosim u drugi servis ako ovo moze da se poravi ili da spremam pare za novu grafu
:: PS kada ce u Srbiju da dodju povoljniji modeli serije 8(DX 10) nvidiinih grafickih karata
:: Poz


Crkavanje kondenzatora ti podleze garanciji, nije mehanicki kvar, dakle ne bacaj pare vec trazi novu - drugu ili popravljenu... kakogod.
DX10 stize posle NG u drugoj polovini januara i bice preko 400 evra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs