Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Notebook Cpu overheat
STRANA 1 OD 1
Skyhawk Notebook Cpu overheat 03.02.2005. 14:06 T317

status: user
broj poruka: 53

Skyhawk
U decembru mesecu sam kupio notebook Asus M6800Ne.. Cpu Intel 1.6GHz Centrino.. 512Mb RAM-a.. 60GB hard drive... instalirao Windows XP Service Pack 2.. i instalirao igricu Call of Duty... svaki put kada pokrenem ovu igricu za manje od 2 ili 3 minuta Asus Probe, koji je set-ovan na Cpu temperature 92C detektuje CPU overheat... ni sa jednom drugom aplikacijom mi se ovo ne desava samo sa ovom igricom.

Da bude iskren ja o performansama ovog racunara ne znam puno.. pa me interesuje.. da li je neko vec imao iskustva slicna ovim?... da li mozda zahtevi ove igrice prevazilaze resurse konfiguracije... ili je mozda neki hardware-ski problem (fan,, npr.???).. ili jos nesto postoji u nekom set-up-u a sto ja ne znam??

Sva misljenja i sugestije su dobrodosle:)

Hvala svima unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Nosi u servis 04.02.2005. 14:07 #666

status: user
broj poruka: 452
Notebookovi bas i nisu moj fah, ali sigurno da ne bi trebao tako lako da se pregreva ni sa kojom aplikacijom. Odnesi ga gde si ga kupio pa neka ga pregledaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
davidm shajze 15.03.2005. 20:20 #1050

status: user
broj poruka: 3



Prijatelju, nije ti ASUS nikakva marka u notebook masinama! Cak sta vise i dapace vrlo je losa ! Preporucio bih ti da prodas taj shit i kupis nesto drugo od kvalitetnijeg brand-a jer se zna sta valja u notebook-ovima....

Srecan lov...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs