Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Zanimljiva stvar ali dokle vise???!!!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Zanimljiva stvar ali dokle vise???!!! 10.02.2007. 12:53 T3179

status: user
broj poruka: 18472
Nije mi jasno samo dokle ce oveo sredjivanje sajta da traje.Mislim posle onoliko duze vremena :
U TOKU JE PREBACIVANJE NA NOVE SERVERE, SAJT Æ.E BITI AKTIVIRAN U NAREDNA 24 SATA !!!

HVALA NA STRPLJENJU!

Sad su nam zamazali oci sa forumom i malim oglasima a desava se ista situacija:

Poštovani posetioci, u toku su radovi na postavljanju nove verzije sajta. Trenutno su aktivni FORUM i MALI OGLASI. Ostali servisi biće aktivirani u narednih nekoliko dana. Hvala na strpljenju.

Ljudi pa sta se to desava?Vise nemam strpljenja,nemogu da pristupim ni jednoj firmi,ni jednoj bazi podataka!Poslednjih mesec dana sam se namucio kao niko a EXTREMNO mi je potreban pristup informacijama!DOKLE CE TO VISE DA TRAJE???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Radimo na tome 10.02.2007. 15:08 #12068

status: admin
broj poruka: 712
Poštovanje,

Ovo što sada pripremamo je dosta komplikovano i obimno. Odlučili smo da kada već pravimo pauzu, da bar kompletno prenovimo i doradimo sajt. U toku vikenda će već biti postavljeni pojedini cenovnici.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nisam cinik ali zar... 10.02.2007. 17:02 #12074

status: user
broj poruka: 7761
Ko sto rekoh nisam cinik, ali zar se to ne radi drugacije?
Recimo da vi na nekoj mrezi istestirate ono sto radite pa probate recimo preko nekog drugog domena da istestirate pa da u hodu uradite zamenu starom sajta novim.

Ovako ste se odlucili na `rusku metodu` skinete sajt i nema skoro nista dok ne zavrsite novi do kraja.

Po meni ja bih to radio tako da se skoro ne primeti da se ista radi, momci iz benchmark.co.yu su slican postupak uradili za daleko krace vreme (tri dana) a nije bas jednostavan sajt, zar ne?

Konkretno mislm da se ni vama ne isplati da toliko dugo ne prihodujete od reklama (mislim na period `sajt ce biti u funkciji u narednih 24 sata`.

Mada mi se sminkerske pormene bas dopadaju.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Nisam cinik ali zar... 10.02.2007. 17:37 #12075

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

:: Ko sto rekoh nisam cinik, ali zar se to ne radi drugacije
:: Recimo da vi na nekoj mrezi istestirate ono sto radite pa probate recimo preko nekog drugog domena da istestirate pa da u hodu uradite zamenu starom sajta novim
::
:: Ovako ste se odlucili na `rusku metodu` skinete sajt i nema skoro nista dok ne zavrsite novi do kraja
::
:: Po meni ja bih to radio tako da se skoro ne primeti da se ista radi, momci iz benchmark.co.yu su slican postupak uradili za daleko krace vreme (tri dana) a nije bas jednostavan sajt, zar ne
::
:: Konkretno mislm da se ni vama ne isplati da toliko dugo ne prihodujete od reklama (mislim na period `sajt ce biti u funkciji u narednih 24 sata`
::
:: Mada mi se sminkerske pormene bas dopadaju
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::

Slazem se.Ipak nije posteno prema nama korisnicima.Ali sta je tu je.Ipak nam ne preostaje nista drugo nego da cekamo!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko E? 10.02.2007. 23:22 #12092

status: user
broj poruka: 6643
A i ko još radi za vikend...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NaZGuL aa 25.02.2007. 18:31 #12930

status: user
broj poruka: 3
ccc a jste nestrrpljivi


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs