Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
POTREBNA INFORMACIJA
STRANA 1 OD 1
lafa011 POTREBNA INFORMACIJA 11.02.2007. 14:48 T3192

status: user
broj poruka: 22
Pozdrav!
Radi se naime o ploci Asus K8N4-E Deluxe sock. 754, koju sam pazario za male pare ali nikako da dodjem do informacije da li je ispravna. Ako neko zna neki servis ili servisera koji imaju procesor za nju ili koji zele da se upuste u dijagnostiku jer one koje sam kontaktirao do sada su mi trazili procesor (barem 36eura) kao i graficku (PCI-e jos 35 eura) pa mi je malo preskupa investicija za sada da bih znao da li ploca radi. Eto, ako iko ima nekog ko moze da uradi dijagnostiku (uz moju novcanu nadoknadu, naravno) bio bih mu zahvalan. Hvala svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Pa to bar mozes bilo gde 12.02.2007. 13:26 #12158

status: user
broj poruka: 9380

Nadji nekog ko ima ubogog Semprona 2800 koji su se u 2006 prodavali na tone i da prirom ima PCIe grafiku i dijagnostiraces je besplatno :)


Ukoliko ne mozes, idi u prvi servis i plati im 300-400 din da ti to zavrse.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jeske EVE TI PONUDA 13.02.2007. 04:09 #12203

status: user
broj poruka: 46

DODJI U KIROVLJEVU 11. TEL 3541128. TESTIRANJE CE TE KOSTATI 200G KAFE I SVEPS BITER LEMON OD KILO IPO
POZ NEMANJA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs