Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Pristup podatcima - PC BERZA!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Pristup podatcima - PC BERZA! 15.02.2007. 03:01 T3237

status: user
broj poruka: 18472
Malo se bre ljudi ovo vise oduzilo!Kad ce bre vise sajt da proradi,kad cu moci da pristupim podatcima ,stvarno ne zelim da budem dosadan ali mislim da nisam jedini,mislim da je svima vise dosadilo da cekaju.Ruke su mi totalno vezane,nista ne mogu nista da nabavim,ni jednu cenu ne znam a recimo da sam veran ovom sajtu ali koliko vidim ne za dugo!Mislim cemu ovo:

Poštovani posetioci, u toku su radovi na postavljanju nove verzije sajta. Trenutno su aktivni FORUM i MALI OGLASI. Ostali servisi biće aktivirani u narednih nekoliko dana. Hvala na strpljenju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa U toku dana biće aktiviran jedan deo 15.02.2007. 07:41 #12282

status: admin
broj poruka: 712
Danas ćemo aktivirati berzu foto opreme. Računari su u pripremi.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: U toku dana biće aktiviran jedan deo 15.02.2007. 12:49 #12297

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

:: Danas ćemo aktivirati berzu foto opreme. Računari su u pripremi
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Željko Arnautović
:: PC Berz
::
::

Cenzurisali ste mi ostali deo poruke!Kakva je to demokratija?!Vecina ljudi ovde i jeste zbog kompjutera i kompjuterske opreme,to ste prvo trebali da resite!Ubacite firme i cene da se vise ne mucimo pa posle sminkajte sajt do mile volje ili nam posteno recite taj datum konacno kad ce ovo vise biti zavrseno a ne da cekamo non-stop na leru!Kao sto rekoh u prethodnoj poruci nismo mi zivotinje nego ljudi!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Strpljenje je vrlina ... 15.02.2007. 13:45 #12299

status: user
broj poruka: 7761
Strpljenje je vrlina nepoznata da nasnjoj omladini, ja sam davno prevazisao `teen age` pa sam takodje poceo da gubim strpljenje.

Jedino je bedak sto nigde na netu ne postoji nesto nalik na PCBerzu, tako da je savet mladjima strpljenje i manje nerviranja oko obecanja i uveravanja ljudi iza PCBerze tipa USKORO !!!

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stevs986 Cemu laganje??? 15.02.2007. 21:26 #12317

status: user
broj poruka: 100

Kao sto je neko vec napisao mi smo ljudi, i mozemo da imamo razumevanje ali to vase USKORO traje predugo, recite bice gotovo za 4 meseca ali tada kad kazete neka bude a neka ovako u neizvesnosti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs