Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
Re-captcha autofiller ili zaobici :)
STRANA 1 OD 1
gile23 Re-captcha autofiller ili zaobici :) 02.03.2011. 21:22 T34172

status: user
broj poruka: 9122
Potreban, kako napisati, sta uraditi :), iskustva :) ? Ako nije moguce uraditi autofill, jel je moguce nekako blokirati, zaobici :), pod tim ne mislim da se captcha salje na captcha solving sajtove i da cekam da mi neko resi captchu 20 sec, nego da to odradi skripta za ~0.1 sekundu :) ? Po mogucnosti u JS da bude :), neki tutorial nista vise :). Unapred zahvalan !

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb ovo vam je moj drugar gile 02.03.2011. 21:26 #301232

status: user
broj poruka: 6875
koji je opsednut drndanjem lockerza,captchi ,bilo je tu svega i svacega,cak je i mene uvukao ,al sam se iskobeljao na vreme.

inace lometa se od jula 2010.godine i dosad je video SIPAK :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ovo vam je moj drugar gile 02.03.2011. 21:27 #301235

status: user
broj poruka: 9122
Sad ce da legne kes :), mnogo, cekaj i videces :).

Pozdrav!


:: koji je opsednut drndanjem lockerza,captchi ,bilo je tu svega i svacega,cak je i mene uvukao ,al sam se iskobeljao na vreme
::
:: inace lometa se od jula 2010.godine i dosad je video SIPAK :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb blago nama 02.03.2011. 21:28 #301236

status: user
broj poruka: 6875
sta reci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: blago nama 02.03.2011. 21:31 #301237

status: user
broj poruka: 9122
Samo se ti opusti :), nego da ne skrecemo sa teme...

Pozdrav!


:: sta reci
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 ne moze 02.03.2011. 21:58 #301248

status: user
broj poruka: 4654
i pise ti na jdownloader sajtu sto ne moze, al ukratko to ne zavisi do jdownloadera ni do ikakvog drugog `skidacha` nego do servera sa kog se skida, oni non stop menjaju kodove za automatski indentifikaciju, tako da ovi iz jdownloader tima nece stalno da prepravaljaju automatski captcha i onda mi moramo da kucamo i da sedimo uz komp :(

Ali ako ima neka drugacija prejebotina, onda evo i ja hocu da znam za to :))



Intel q8200 2.3GHz
Gigabyte GA-ep35-ds3l
Kingston HyperX 2x1GB DDR2 800+Elixir 1GB 800MHz
WD3200AAKS
Sapphire Vapor-X HD 5770 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 SP1 32-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ima prejebotina: najebotina koja se zove `plati pa klati`... 02.03.2011. 22:58 #301289

status: user
broj poruka: 10984

....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Ima prejebotina: najebotina koja se zove `plati pa klati`... 02.03.2011. 23:08 #301293

status: user
broj poruka: 9122
Samo sto ta `prejebotina` nema nigde da se kupi :).

Pozdrav!


::
:: ...
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Ima prejebotina: najebotina koja se zove `plati pa klati`... 02.03.2011. 23:48 #301302

status: user
broj poruka: 4654
Bole me p da im placam :) i ovako kad nadjem na rapid ili megaupload ostavim uvece pa nek se skida .)


Intel q8200 2.3GHz
Gigabyte GA-ep35-ds3l
Kingston HyperX 2x1GB DDR2 800+Elixir 1GB 800MHz
WD3200AAKS
Sapphire Vapor-X HD 5770 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 SP1 32-bit


::
:: ...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
htc013 RESENJE!!! :) 07.04.2012. 19:40 #411089

status: user
broj poruka: 2
Ovo resenje je trenutno jedino koje postoji za ovaj problem.
Uputstvo:
1. Idite na ovaj link i registrujte se na sajt. Potpuno je besplatno i bezbedno,sve sam licno testirao.

http://captchatrader.com/users/refer/kovin013/

2.Potvrdite registraciju preko maila koji cete dobiti u inbox vaseg maila.

3. Clicknite na karticu DOWNLOAD i u delu gde pise PLUG-INS odaberite JDownloader za operativni sistem koji imate.

4. Skinite taj zip fajl.

5. Otpakujte ga, i folder koji dobijete pod nazivom `captchatrader` kopirajte na sledece mesto:
\jd\captcha\methods\

Ovo gde pise JDownloader install directory je verovatno C://Program Files/Jdownloader
Dakle,udjite u folder methods i tu kopirajte folder iz .ZIP fajla koji ste skinuli.

6. Otvorite folder captchatrader i u njemu cete naci fajl captchatrader.properties
Otvorite ga pomocu NOTEPAD-a i upisite vase user name i password koji ste iskoristili za registraciju. Sacuvajte,

7. Restartujte JDownloader. Nece se pojaviti nikakvo obavestenje,vec ce se posao odradjivati bez ikakvih problema.

8. Za svaki automatski captcha od strane Jdownloadera bice vam skinuto 10 kredita (virtuelnih) sa racuna.
Kad ponestane kredita,samo odete i gorepomenuti sajt i izaberite EARN CREDITS. za par minuta skupicete dovoljno kredita za duzi vremenski period.

Nadam se da sam pomogao.

Hvala sto ste mi postali referali,nadam se da sam zasluzio :):):)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: RESENJE!!! :) 07.04.2012. 20:31 #411108

status: user
broj poruka: 9122
To prolazi captchu za ~30 sekundi sto u ovom mom slucaju nije korisno.

A sto se tice toga za automatske captche resava situaciju, zarada kesa preko toga radjas mecku :).

Pozdrav!


:: Ovo resenje je trenutno jedino koje postoji za ovaj problem
:: Uputstvo
:: 1. Idite na ovaj link i registrujte se na sajt. Potpuno je besplatno i bezbedno,sve sam licno testirao
::
:: http://captchatrader.com/users/refer/kovin013/
::
:: 2.Potvrdite registraciju preko maila koji cete dobiti u inbox vaseg maila
::
:: 3. Clicknite na karticu DOWNLOAD i u delu gde pise PLUG-INS odaberite JDownloader za operativni sistem koji imate
::
:: 4. Skinite taj zip fajl
::
:: 5. Otpakujte ga, i folder koji dobijete pod nazivom `captchatrader` kopirajte na sledece mesto
:: \jd\captcha\methods
::
:: Ovo gde pise JDownloader install directory je verovatno C://Program Files/Jdownloade
:: Dakle,udjite u folder methods i tu kopirajte folder iz .ZIP fajla koji ste skinuli
::
:: 6. Otvorite folder captchatrader i u njemu cete naci fajl captchatrader.propertie
:: Otvorite ga pomocu NOTEPAD-a i upisite vase user name i password koji ste iskoristili za registraciju. Sacuvajte
::
:: 7. Restartujte JDownloader. Nece se pojaviti nikakvo obavestenje,vec ce se posao odradjivati bez ikakvih problema
::
:: 8. Za svaki automatski captcha od strane Jdownloadera bice vam skinuto 10 kredita (virtuelnih) sa racuna
:: Kad ponestane kredita,samo odete i gorepomenuti sajt i izaberite EARN CREDITS. za par minuta skupicete dovoljno kredita za duzi vremenski period
::
:: Nadam se da sam pomogao
::
:: Hvala sto ste mi postali referali,nadam se da sam zasluzio :):):
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: ... 07.04.2012. 20:52 #411111

status: user
broj poruka: 1227
kapiram kad bi postojalo takvo resenje da captcha na prvom mestu ne bi ni bila uopste privhacen metod... srecno, ali nisam nesto optimistican po tom pitanju :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: ... 08.04.2012. 01:27 #411174

status: user
broj poruka: 9122
Prvo ova tema je od pre vise godinu dana :). Dalje ovo mi vise ne treba, ali su kasnije kada se cela ta prica smirila pojedinci izbacili kako su uspeli da popune captchu za 0.1 sekundu :).

Provalili su neki key, pomocu tog keya su napravili captche koje ce prihvatiti ceo sistem kada ti je potreban taj autofill captche. Te captche koje su sami generisali su popunili kako treba, narednih 5 sati su vazile i kada je trebalo on u captche koje bi ti sistem random generisao ubaci one vec popunjene, znaci onu fotku gore sa sve tekstom koji si popunio. Zahvaljujuci tome pojedinci su uzimali na svakih ~7 dana 500$ - 1000$.

Pozdrav!


:: kapiram kad bi postojalo takvo resenje da captcha na prvom mestu ne bi ni bila uopste privhacen metod... srecno, ali nisam nesto optimistican po tom pitanju :
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs