Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Super vic 2
STRANA 1 OD 1
simke000 Super vic 2 09.03.2007. 11:05 T3552

status: user
broj poruka: 504
Dođe Mujo kući uveče pijan k`o letva, i zavuče se pored Fate koja je već spavala. Kad se probudio video je čudnog čoveka kako stoji pored kreveta noseći dugu belu haljinu.
• Ko si ti? - upita Mujo.
• Ja sam Sveti Petar!
• Jel` to znači da sam ja mrtav?
• Da!
• Ali, imam još toliko razloga za život, nisam se oprostio od porodice... Moraš me poslati nazad i to odmah.
• Možeš se reinkarnirati, ali postoji kvaka. Mogu te poslati nazad ali samo kao psa ili kao kokošku.
• Onda bolje kao kokošku pošto znam da ima farma odmah blizu moje kuće.
Sv. Petar pljesne rukama, pojavi se svetlost i Mujo se nađe prekriven perjem kako kljuca okolo po dvorištu. Dođe petao do njega i pita Muju:
• Šta, znači, ti si nova ovde, jel` uživaš prvi dan ovde?
• Da, super je, ali imam čudan osećaj iznutra - kao da ću eksplodirati.
• Ma nije to ništa. Nemoj mi reći da nikad nisi snela jaje? Ako nisi, samo se opusti i pusti da sve ide svojim tokom.
I Mujo se opusti i posle par trenutaka izleti jaje. I obuzme Muju milina jer je po prvi put osetio materinstvo. Kad je sneo drugo jaje, obuzeo ga talas emocija i znao je da je reinkarnacija u kokošku nešto najbolje u životu što mu se moglo desiti... Ikada!!! Osećaj je bio fenomenalan i taman kad je hteo da snese i treće jaje oseti udarac u potiljak i čuje Fatu kako viče:
• Probudi se, pička ti materina pijana, sereš po krevetu...

I JOS JEDAN BRZ!!!
Dosao Mujo u Njujork i iznajmi stan. Kad je stigao u stan vidi da je pun miseva i hoce da prijavi gazdi ali ne zna engleski. Zovne Mujo gazdu pa ce smisliti nesto:
- `What is the problem?`
- `Uhmmmm.... Tom... and... Jerry... You know?`
- `Yes, I know?!`
- `Mmm.... e pa Jerry...`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub :))) 28.04.2007. 03:49 #17482

status: user
broj poruka: 1006

sto godina citam ove forume i uvek me je mrzelo da se registrujem... sada, u 03.47, me nije mrzelo jer sam zamalo pao sa stolice od smejanja... :))))



:: Dosao Mujo u Njujork i iznajmi stan. Kad je stigao u stan vidi da je pun miseva i hoce da prijavi gazdi ali ne zna engleski. Zovne Mujo gazdu pa ce smisliti nesto
:: - `What is the problem?
:: - `Uhmmmm.... Tom... and... Jerry... You know?
:: - `Yes, I know?!
:: - `Mmm.... e pa Jerry...


simke000 KRALJU

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs