Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Prodaja patika online
STRANA 1 OD 3  
Alphacore Prodaja patika online 10.05.2011. 23:43 T35848

status: user
broj poruka: 624
Drug bi hteo da uzme patike preko neta,konkretno Air Max,pa mi se obratio za pomoc,a ja sad vama.Koliko je verovati sajtovima tipa ovih:

http://www.airmaxbeograd.com/
http://www.airmax-patike.com/
http://nike-airmax.co.cc/

i slicnim? Jel su ovo fake,i jel postoji mogucnost da zajebu ko placanja,ne posalju i slicno?

Ako je neko kupovao patike preko neta i zna dobru lokaciju neka ostavi link.





i5 2400,GA GTX560OC,P67-UD3,2x2GB Kraljevkamen,E2340S
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 11.05.2011. 02:12 #323113

status: user
broj poruka: 394
Probaj preko facebook-a.Ima neki lik `Patike Leskovac`(cini mi se da je takav user name).Gledao sam slike,patike izgledaju ok,ima preko 4k prijatelja,predpostavljam da nije neki prevarant.Nisam uzeo nista od njega ali planiram u skorije vreme.Cena je od 35 do 45e.Mora da te doda u prijatelje da bi video albume sa patikama.

P.S:Trenutno imam viska krvi u alkoholu pa sam koristio samo proste recenice(mozak odbija poslusnost za sklapanje recenica sa vise od 10 reci).

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
realman ?? 11.05.2011. 08:21 #323124

status: user
broj poruka: 9
ako već kupuje patike preko neta zašto iste ne kupi na ebay-u ili direkno footlocker itd.

Whois i vidi ko je vlasnik tih domena .
Na osnovu slike se ništa ne može reći (copy - paste sa bilo koje prodavnice originala) ... tek kada mu stignu patike onda kreće plakanje ili slavlje *u ovom slučaju bih pre rekao plakanje* :))))

I još nešto obuća se proba kada se kupuje ...

evo link pa neka pogleda i uporedi cene

http://www.footlocker.com/searchresults/keyword:nike+air+max

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic E kupih ja 11.05.2011. 10:15 #323139

status: user
broj poruka: 434
sa Limuna Air max Skyline, sa postarinom 2900din ali da se razumemo iako izgledaju odlicno-made in Vietnam, od AIR nema ni trunke. Vidi se kada pogledash ispod uloska da je obicna `pena`.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Fejk su 11.05.2011. 10:24 #323144

status: user
broj poruka: 9381
Kupio moj burazer, neke kao Air180, za 30 evra.
Vidi se da su kopija, skoro pa iz aviona, ali on je zadovoljan, boli ga uvo. Kvalitet je poprilicno losiji od original Air 180, al jbga original u radnji ide od 100e pa na gore....

Na slici, koju je baja slikao, izgledaju super, rekao bi covek da su original 100%.

Ja sam sebi kupio Caterpillar za 30 sa fabrickom greskom na rasprodaji, regularno u radnji, pre 3 godine i dan danas su iste kao i prvog dana, bez i jedne jedine pukotine ili ostecenja. Koristim ih uglavnom za posao, i svakodnevno akanje. Mislim da za malo vise para u radnji mozes da kupis daleko kvalitetnije patike od tih Najk kopija.

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re 11.05.2011. 10:41 #323151

status: user
broj poruka: 4163
To što prodaju na Limuntusu made in Vietnam su takfa furda da je to strašno. Ja sam kupio dva para patika, Nike i Adidas, raspadnu su posle 2-3 meseca. Kolko para tolko muzike.

servispc bre

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuu 11.05.2011. 10:46 #323153

status: user
broj poruka: 17084
Ja mislio da je era airSeljaksa,bitna je marka, kajli i dizelashtva prosla...

Kao sto neko rece , koliko para toliko i muzike...

Original 100e , ti kupis za 30e , dakle bitan ti je fensi izgled i fejk marka po svaku cenu , a za 30-40e kupis neke solidne adidas ili nike stariji bilo koji model em udobne em ce da te sluze minimum godinu dana...

Ali jbg ne pise na njima meJn striJm marka :)

@Alphacore, koliko taj tvoj drug ima godina?

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Air Ljaks 11.05.2011. 10:55 #323157

status: user
broj poruka: 2788
Svaka dzudza danas nosi te patike, da su postale dzovanske totalno. Lepo mu reci da uzme Nike 6.0 ili nesto tog tipa.
__________
Princ Tagoe
Danza Kuduro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Kopija 11.05.2011. 11:16 #323160

status: user
broj poruka: 1234
I u radnji će za 150e isto da dobije kopiju.


https://www.bambimobil.blogspot.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: Kopija 11.05.2011. 12:01 #323172

status: user
broj poruka: 17084
Slazem se , ali barem malo vise kvalitetniju kopiju.

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: I u radnji će za 150e isto da dobije kopiju
::
::
:: https://www.bambimobil.blogspot.co
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 11.05.2011. 12:06 #323174

status: user
broj poruka: 4054



skini charapu i skeniraj taban .. pa im posalji .. da pogode broj ..


par meseci sam isao gradom u apsolutno iscepanim patikama .. performans ..

ali NEDAM im 100E za patike ... nedam ... icu bos nije mi problem ..

donese mi sestra iz amerike new balance 602 .. posto sam to narucio ... davno me prosla brendomanija ( a i nike i reabok stvarno nemaju vise normalnih modela ... sve je svemirsko i nabudzeno) .. placene 18 DOLARA (kod nas su bile 100e) .. evo 2 godne nista im nefali sem MIRISA ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: ... 11.05.2011. 12:17 #323178

status: user
broj poruka: 17084
Bas tako covek!

Bio sam u Engleskoj relativno skoro i cene tamo i ovde su extremno razlicite za iste stvari.

Kupio sam neke no name patike - made in England i evo ko nove
samo malo prljavije ali citave vec godinu ipo dana.

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


::
::
::
:: skini charapu i skeniraj taban .. pa im posalji .. da pogode broj .
::
::
:: par meseci sam isao gradom u apsolutno iscepanim patikama .. performans ..
::
:: ali NEDAM im 100E za patike ... nedam ... icu bos nije mi problem .
::
:: donese mi sestra iz amerike new balance 602 .. posto sam to narucio ... davno me prosla brendomanija ( a i nike i reabok stvarno nemaju vise normalnih modela ... sve je svemirsko i nabudzeno) .. placene 18 DOLARA (kod nas su bile 100e) .. evo 2 godne nista im nefali sem MIRISA ..
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Ja sam poslednji put kupio neke nike sa ... 11.05.2011. 13:04 #323192

status: user
broj poruka: 3241
vazdusnim pre par godina.Posle 6 meseci djon se otkinuo!Nosene samo po gradu,nista fudbal i ostalo...
Od tada kupujem samo u outletima u trznom centru BN BOS na Galenici,i ne dajem vise od 3000 za patike.Tamo sam uzeo extra Puma patike(kozne) za 2300din, koje mi vec 2 godine traju bez ikakvih problema.Ortak je tamo skoro kupio Kappa za 2000din.Iz svih sopova u BG-u tamo salju sve sto im je ostalo po 1-2 komada od odredjenog broja i modela,kao i stare modele koje povlace.Cene su stvarno smesne,cak ako nadjes neke koje su poslednji par,imas jos 30% popusta!
Samo napomena za one koji budu isli tamo,ona radnja u prizemlju suri sa cenama(Djak sport,mislim),na I spratu su outlet-i.

AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 11.05.2011. 13:06 #323195

status: user
broj poruka: 3241
New balance su extra patike!Imam jedne kozne sa skroz prosivenim djonom koje nosim zimi i stvarno su extra kvalitetne.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

::
::
::
:: skini charapu i skeniraj taban .. pa im posalji .. da pogode broj .
::
::
:: par meseci sam isao gradom u apsolutno iscepanim patikama .. performans ..
::
:: ali NEDAM im 100E za patike ... nedam ... icu bos nije mi problem .
::
:: donese mi sestra iz amerike new balance 602 .. posto sam to narucio ... davno me prosla brendomanija ( a i nike i reabok stvarno nemaju vise normalnih modela ... sve je svemirsko i nabudzeno) .. placene 18 DOLARA (kod nas su bile 100e) .. evo 2 godne nista im nefali sem MIRISA ..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 : ) 11.05.2011. 16:59 #323309

status: user
broj poruka: 17084
Nikako ! Minimum 150e za patike ! Ali naravno neke fensi mejn strim markirane...

Kao asus za Wladu...


AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: New balance su extra patike!Imam jedne kozne sa skroz prosivenim djonom koje nosim zimi i stvarno su extra kvalitetne
:: AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LE
:: 3 macke,dve iste i jedna razlicita :
::
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIe
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: skini charapu i skeniraj taban .. pa im posalji .. da pogode broj .
:: ::
:: ::
:: :: par meseci sam isao gradom u apsolutno iscepanim patikama .. performans ..
:: ::
:: :: ali NEDAM im 100E za patike ... nedam ... icu bos nije mi problem .
:: ::
:: :: donese mi sestra iz amerike new balance 602 .. posto sam to narucio ... davno me prosla brendomanija ( a i nike i reabok stvarno nemaju vise normalnih modela ... sve je svemirsko i nabudzeno) .. placene 18 DOLARA (kod nas su bile 100e) .. evo 2 godne nista im nefali sem MIRISA ..
:: ::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: : ) 11.05.2011. 17:20 #323319

status: user
broj poruka: 3241
Mislis ovako nesto:
http://tiny.cc/qhczu
http://tiny.cc/ugpdq

AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=GHtLwmVdcJg

:: Nikako ! Minimum 150e za patike ! Ali naravno neke fensi mejn strim markirane..
::
:: Kao asus za Wladu..
::
::
:: AMD Phenom II x6 105
:: 5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MH
:: 470 gtx gigabyte
:: MSI 760 GM-E5
:: Chieftec Drago
:: LC power 600
:: CpuCooler:Titan Vanesa
::
:: :: New balance su extra patike!Imam jedne kozne sa skroz prosivenim djonom koje nosim zimi i stvarno su extra kvalitetne
:: :: AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LE
:: :: 3 macke,dve iste i jedna razlicita :
:: ::
:: ::
:: :: http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIe
:: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: skini charapu i skeniraj taban .. pa im posalji .. da pogode broj .
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: par meseci sam isao gradom u apsolutno iscepanim patikama .. performans ..
:: :: ::
:: :: :: ali NEDAM im 100E za patike ... nedam ... icu bos nije mi problem .
:: :: ::
:: :: :: donese mi sestra iz amerike new balance 602 .. posto sam to narucio ... davno me prosla brendomanija ( a i nike i reabok stvarno nemaju vise normalnih modela ... sve je svemirsko i nabudzeno) .. placene 18 DOLARA (kod nas su bile 100e) .. evo 2 godne nista im nefali sem MIRISA ..
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 11.05.2011. 17:59 #323333

status: user
broj poruka: 2937
bas sam se mislio kakvu temu da napravim, kad eto...
elem, treba mi preporuka za patike za voznju, desava se da ne izadjem iz kamiona (ne izujem se) i po po 15 sati, uz to je pozeljno da su cele kozne (zbog odrzavanja i smrada) da su izdrzljive u picku materinu i da ne kostaju sto iljada evrova. preferiram skate varijante (onaj zuti gumeni djon sto trpi smirglu od skejta)
___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco AKo neko ide u Grcku 11.05.2011. 18:42 #323340

status: user
broj poruka: 2788
Nek svrati u Solun, radnja se zove Megaoutlet, cene su da se slogiras. Primera radi jedne Pumine patike koje je uzeo moj stric sa 75e na 5e. Na sajtu nema proizvoda i cena.
http://www.megaoutlet.gr/
__________
Princ Tagoe
Danza Kuduro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: ... 11.05.2011. 18:57 #323347

status: user
broj poruka: 9008
Kad već ne hodaš u njima uzmi dva broja veće i rešićeš probleme žuljanja a ako ih slabije uvežeš biće i ventilacija na nivou.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: bas sam se mislio kakvu temu da napravim, kad eto..
:: elem, treba mi preporuka za patike za voznju, desava se da ne izadjem iz kamiona (ne izujem se) i po po 15 sati, uz to je pozeljno da su cele kozne (zbog odrzavanja i smrada) da su izdrzljive u picku materinu i da ne kostaju sto iljada evrova. preferiram skate varijante (onaj zuti gumeni djon sto trpi smirglu od skejta
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 11.05.2011. 20:48 #323384

status: user
broj poruka: 2937
ps. povremeno i prohodam. i probiciklam oko 20 km. fuzbal ne igram. daj konkretan model?! jbt, da sam pitao za misa ili nedajboze procesor imao bih 156 odgovora

___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic ... 11.05.2011. 20:55 #323388

status: user
broj poruka: 2855
Jedno vreme sam trgovao tim patikama...

To su sve kopije, neke su odradjene fino a neke su odradjene `budi Bog s nama`...ali im je zajdnicko da materijali koji su korisceni u izradi nisu ni blizu onih koje koristi kompanija NIKE, a tu mislim na kozu,skaj,platno,gumu,silikon...sve je losijeg kvaliteta i to osetno na ovim kopijama...

Licno kupujem samo NIKE patike i samo original(imam 5-6pari), nema zamene za original, drugi delovi garderobe ne moraju uvek original ali patike moraju...



frekfencija

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 11.05.2011. 21:10 #323396

status: user
broj poruka: 4054



da obavezno ... cipele - patike nebitno .. bilo bi najbolje da su original ..

drugarica mi je pre mesec dana zaglavila u bolnici ... uzela sandale neke kod kineza .. jeftina kopija i obula na bosu nogu .. za 15 min zulj .. za 1 sat otekla noga od ko zna kakvih hemikalija u materijalu !!!!! .. za 1h15min posle kupovine vec je bila na hitnom prijemu ...

posle 2h je vratila obucu u radnju .. radnica nije verovala i tripovala da je zavila nogu samo da vrati cipele ..

ja sam na buvljaku uzeo (u prolazu) one plave patike (kao starke ..sl.) za 150 din .. ma reko ko im jebe mater jeftine su ... malo su smrdele na nafftu .. ulozak je kartonski i argonomija ti tako razvali kukove da hodas ko john wejn .. trajale su skoro mesec dana i onda mi je u sred grada ostao djon ... zalepio se za ZVAKU :) .. primetio sam tek kad je beton poceo da mi peche taban ...

nikad vise ..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: ... 11.05.2011. 21:21 #323401

status: user
broj poruka: 9008
Nemam pojma, uglavnom se desi kad mi BAŠ zatrebaju patike da zapucam u grad i onako iz šetnje obiđem par prodavnica, probam desetak modela i na kraju uzmem reebok classic. Jbg, pokazale se kao udobne i solidno izdržljive s obzirom da imam običaj dosta da šipčim pešaka.
Cipele za zimu sam uzeo pre 6-7 godina preko nekog ortaka što im je firma nabavljala iz amerike, pravljene ko tenk al strašno udobne, uz malo održavanja teško da ću da ih pocepam za još triput ovoliko.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: ps. povremeno i prohodam. i probiciklam oko 20 km. fuzbal ne igram. daj konkretan model?! jbt, da sam pitao za misa ili nedajboze procesor imao bih 156 odgovor
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 Ja sam pre nosio Converse... 11.05.2011. 21:22 #323402

status: user
broj poruka: 320
Ok su patike ali se posle nekog vremena stanji djon pa ne budu vise tako udobne...
A sada nosim reebok classic...ok su, udobne, 6k, nije bas kao er ljax 12...

mada, probao sam er, nista mis e ne svidjaju...
a najjaci su mi modeli sa 1231230192 boja na sebi -.-`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 11.05.2011. 22:20 #323431

status: user
broj poruka: 9122
I original Nike je oslabio sa kvalitetom, patike max godinu dana izdrze (samo za grad) iako ih platim 100-120 e, adidas 4 life :). Inace te kopije izdrze max 3 meseca, tesko vise :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 12.05.2011. 18:44 #323634

status: user
broj poruka: 2937
http://only-sneakers.ru/wp-content/uploads/2009/11/adidas-wimbledon.jpg
ove su provereno tenkovi, nasledio sam ih svojevremeno od sestre i prerastao... bile su 36 broj, cini mi se. ko mi nadje bas takve castim gajbu piva

___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs