Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Problem sa bukom
STRANA 1 OD 1
agocevic Problem sa bukom 03.04.2007. 00:01 T3843

status: user
broj poruka: 31

Cao drugari,da li neko moze da mi pomogne oko odabira seta ventilatora.Imam Athlona64 ( soc.754 ), Nforce 4x i 6600GT.Sve sam klokovao koliko god je moglo ali ventilatori su poceli da budu jako bucni,tako da mi je potrebna pomoc oko odabira istih,da dobro hlade,ne budu bucni,a ako bi moglo i da nisu skupi.Unapred zahvalan... :-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 Probaj prvo ... 03.04.2007. 00:40 #15173

status: user
broj poruka: 718

sa ventilatorima za kuciste...Obavezno uzimaj 12 ,ako mozes da ih nakacis jer su obicno tisi...

Sto se tice kulera za graficku i proc procitaj starije postove i mishljenja o njima pa odluci sam ...
Uglavnom je pravilo da su ventilatori veceg precnika tisi jer sa manjim brojem obrtaja ubacuju istu kolicinu vazduha ...eto za pocetak...
P.S.na kuciste nakaci 2 kom(ventilatora )jedan da ubacuje ,a drugi da izbauje vazduh...`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 03.04.2007. 09:00 #15177

status: user
broj poruka: 568
prednji ventilatori treba da ubacuju a zadnji da izbacuju obavezno uzmi kuglicne i moraju biti markirani (ja imam coolermaster)

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- za CPU 03.04.2007. 10:15 #15178

status: user
broj poruka: 3529
Dakle za CPU mozes ako nadjes Cooler Master Hyper TX, odlicne performasne, necujan je!!! Cena mu je nekih 20e.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: za CPU 03.04.2007. 15:36 #15200

status: user
broj poruka: 2909

:: Dakle za CPU mozes ako nadjes Cooler Master Hyper TX, odlicne performasne, necujan je!!! Cena mu je nekih 20e

Slazem se.Svaka preporuka za HyperTX.

DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs