Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
hahahahahaha
STRANA 1 OD 1
XXXL hahahahahaha 20.04.2007. 20:06 T4062

status: user
broj poruka: 537
Nesto citam oglase ovde na pc berzi i prizor je vrlo tragican :) vise pecarosa ima po oglasima nego na Dunavu i okolnim kanalima...
Pola ljudi ne zna da pise ili se ne razume u racunare ali zato umeju da odvale neke komicne cifre za,vremenom pregazene, polovne komponente :) a mogu da se opkladim u 2 kg bureka da je bar trecina komponenti koje se prodaju po oglasima `nabavljeno` iz `magacina` na Bubanj potoku, u Pancevu ili kod brace cigana u onom tuznom delu Zemuna..
A da, umalo da zaboravim.. ljudi koji prodaju polovne komponente na pc berzi (da ne imenujem sad, nije kulturno) umeju da budu nabusiti.. znaju i da prete ! Ej ! :) za nesto sto je staro 7+ godina i vredi 0 eura ponudis postenih 5 eura a on trazi 20 :) haha i ti mu se zahvalis a on se jos i naljuti i izdere :) i jos preti :) a koliko moze da vredi grafika iz proslog veka sa 8 MB memorije ? :) Da nisam ja skrenuo ? :)
Danas je bio plodan dan :) Izvukao sam pouku iz svega ovoga a prodavac je izvukao deblji kraj :) tako to biva... od preprodavaca se NE kupuje nista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy e pa sad 20.04.2007. 20:51 #16620

status: user
broj poruka: 4163
Ima jedna `svaka roba ima svog kupca`. Recimo neko ko ima p3 na 600mhz i taj komp mu zavrsava sve poslove, crkne mu grafika s3 sa 8mb. Zasto bi kupovao nov racunar ili neku ati 9800 kada ce za 5e da osposobi sebi komp. Sto se tice cena, slazem se, totalno su nerealne cak i astronomske.Npr gledam frajera prodaje Abit NF7 i Bartona 2500 za 130e!!! Jedno si upravu. PRODAJE SE, a da li se PRODA to je drugo pitanje


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Da dopunim 20.04.2007. 20:54 #16621

status: user
broj poruka: 4163
uglavnom taj krs od cigana donose meni na popravku. Jednom mi se desilo pre jedno 7 godina da sam bacio u kontejner staru p1 fx plocu (a ziveo sam u jerkovicu) a posle 3 dana ortak tu istu pazari na pijaci na nbg i donese mi je na servis. Ha, bilo je smesno, znam. Od tada ono sto je za djubre ja prvo o koleno pa u kantu, da se neki nesrecnik ne bi zeznuo i za to bacio pare.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Goran8407 Re: e pa sad 21.04.2007. 00:51 #16640

status: user
broj poruka: 134
I ja sam se kidao za taj oglas!!! Pisalo je i posebno Barton (otkljucan) za 70e...


:: Ima jedna `svaka roba ima svog kupca`. Recimo neko ko ima p3 na 600mhz i taj komp mu zavrsava sve poslove, crkne mu grafika s3 sa 8mb. Zasto bi kupovao nov racunar ili neku ati 9800 kada ce za 5e da osposobi sebi komp. Sto se tice cena, slazem se, totalno su nerealne cak i astronomske.Npr gledam frajera prodaje Abit NF7 i Bartona 2500 za 130e!!! Jedno si upravu. PRODAJE SE, a da li se PRODA to je drugo pitanj
::
::
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zealot HAha 21.04.2007. 13:52 #16677

status: user
broj poruka: 28

Pratim oglase i bas u Halo Oglasima vidjao sam lika koji 2 meseca daje oglas uokviren zutim,znaci placa sms-om 85 dinara 2 puta nedeljno,a prodaje polovnog ati 9550 agp za 55 eura,ja mu ponudim cak 35,i on nece,kaze malo.a za 55 u radnji nov sa garancijom

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 21.04.2007. 14:22 #16680

status: user
broj poruka: 12785
Ma to su ludaci nenormalni, ti ljudi su kompletno izgubljeni...Sta se chudite?
To bi bilo isto kao kad bih ja sad uzeo da prodajem moju staru nVidia Rivu 128 sa 2mb koja usput i ne radi za 20 evra, a otprilike je za djubre! Jednostavno, ljudima kad nesto ne treba oni lupe cenu jer im nije hitno, pa ako se neki naivko upeca, time po njih jos bolje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 21.04.2007. 14:46 #16685

status: user
broj poruka: 568
nije kriv preprodavac vec magarac koji mu poveruje i kupi to od njega

nije kriv tiranin sto je tiranan vec rob sto je rob

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs